Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kizáró ok nektek, ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kizáró ok nektek, ha valaki passzív dohányos?

Figyelt kérdés
Elutasítanátok emiatt?
2016. okt. 14. 18:06
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
47%
Az igenyesseg nem itt kezdodik,de te tudod:))
2016. okt. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
95%
Azt hittem, h a kérdező dohányos és a csaj elszívta előle a legjobb részét a füstnek :D igazad van, hogy lehet vki olyan rhadék, h más drága cigijét szívja, amiért ő rendesen fizetett, ő meg ingyen elszívná??? hát ember az ilyen?
2016. okt. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
56%

7 hmm, érdekes a válaszod. Szar ember vagyok, mert kénytelen vagyok dolgozni egy kocsmában? Sajnálom, nézzetek le, köpjetek le, dobáljatok meg! :) Ennyivel nem fogtok megtörni. De hadd találjam ki! Te csak egy szalagmunkás vagy, aki minimálon van és te pattogsz annak, aki talált egy időileg kedvező munkát fősuli mellett, igaz kevés pénzért, de biztosítlak, hogy a dupláját kapom még így is, mint te! Hopp, ja, hogy mi lesz, majd ha végeztem a fősulival és elmegyek egy külföldi cégnek irodába melózni? Elmondom. :)) Naponta többet fogok keresni, mint te a nem tudom hány hónapjaid alatt a rabszolgáknak kitalált helyen. :) Ne félj, én nem fogom lenézni azokat az embereket, akik dolgoznak a szalagon, mert egyszerűen kaptam nevelést, hogy azokat akik dolgoznak nem nézzük le. :) Persze tehetném, hogy bejelentkezek a segélyre és otthon döglök, de hát mégiscsak jobb jövőt akarok, de minek is magyarázom egy magadfajtának, aki még 20 év múlva is csak a szalagon fog füttyszóra ugrálni :)


(Elnézést minden kedves felhasználónak akik ott dolgoznak! Természetesen nem nektek szólt, hanem azoknak, akik lenézik azokat, akik egy kocsmában dolgoznak (vagy bármi ilyen jellegű munkát végeznek), mert jelenleg jobb helyet nem tudnak találni. Tisztelet nektek, hogy dolgoztok, én tisztelek minden munkás embert, csak azokat nem, akik úgy pofáznak ismeretlenbe, hogy ők a megváltók, miközben primitívek és eszük nincs.)

2016. okt. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
Szerintem te maximum kívülről láttál főiskolát.
2016. okt. 15. 04:53
 25/31 anonim ***** válasza:
0%

23


"Elnézést minden kedves felhasználónak akik ott dolgoznak! Természetesen nem nektek szólt"


Jó mentés, csak sajnos a fentebbi válaszodból nagyon is kiderült, hogy lenézed az általad említett munkát végzőket.


Én nem dolgozom, mert nincs rá szükségem, de ha lenne, akkor megválogatnám a munkahelyem. :)

2016. okt. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
0%

25 aha nincs szükség rá persze, nem akarod bevallani, hogy hol melózol, semmi baj.


Te mondod nekem, hogy lenézem? Pont te? Ajjaj bajok vannak a fejecskédben.


Kérdező, a kérdésedből is látszik, hogy távolról sem vagy normális, de hogy így bebizonyítsd... Nem baj, válogass csak, aztán majd ne felejts el rinyálni, mert nincs senkid.

2016. okt. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
6%
Nem azért, de nem az van, h a kocsmákban is tilos a dohányzás már?
2016. okt. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
43%
Írtam, hogy külföldön dolgozom és járok fôsulira :) egyébként nálunk még sajnos meg van engedve.
2016. okt. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Még szerencse hogy dohányzom kedves kérdező, így legalább biztos hogy méterekkel el fogsz kerülni engem ha meglátsz, és tutira nem jössz a közelembe se.


Egyébként én is olyan országban vagyok ahol lehet bent cigizni, szóval túl sok mindent nem tudsz tenni ha elmész egy kocsmába vagy étterembe.

De én ezt már nem is merem részletezni, mert szerintem a kérdezőnk úgysem tudja annyira megerőltetni magát hogy felfogjon bármit is.

2016. okt. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
# 17 Szóval anyám meg apám dohányzik. Én nem tudok saját lakást fenntartani, nem, hogy venni. Akkor legyek hajléktalan. XDDDD
2017. okt. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!