Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kizáró ok nektek, ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kizáró ok nektek, ha valaki passzív dohányos?

Figyelt kérdés
Elutasítanátok emiatt?
2016. okt. 14. 18:06
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
81%
Azt vágod, hogy passzív dohányos vagy, ha csak elmész egy dohányzó mellett az utcán...
2016. okt. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
78%

#7


Na, te most vagy valami fősulis hipster bohóc, vagy troll vagy simán csak egy "fater cégéné vagyok" ember vagy aki játsza az agyát.


És igen mekkora passzív dohányzás már mikor meglátogatom nagybátyám. A te elveid alapján instant utálni kellene, mert csak.


Remélem a piásokat is kerülöd, mert ők sem jobbak.

2016. okt. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
80%

#11


Mindjárt jön #7 és elmagyarázza, hogy csak téged minősít hogy az utcán járkálsz, mikor a limóban kéne.

2016. okt. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
0%
Nem
2016. okt. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem kocadohanyosra gondol a Kerdezo.


Passziv dohanyos,vagyis aki kenytelen masok dohanyfustjet szivni akaratlanul,az hol tartozik ertekrendbe????

2016. okt. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
72%

Kérdező, hülye vagy?

A passzóv dohányos az, aki akaratától függetlenül szívja a cigifüstöt, magyarul például olyannal él együtt, aki tegyük fel a házban AKTÍVAN dohányzik. Nem ez lett volna a kérdés, az AKTÍV dohányos??

2016. okt. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:

A passzív dohányosokra gondoltam, igen, a kifejezés eredeti jelentésére, nem azokra, akik néha cigiznek.

Én nem élek egy háztartásban olyanokkal, akik cigiznek, ennyire elvárhatom, hogy a partnerem is legyen igényes a környezetére. Az utca nem számít annyira. De például ha meglátok egy társaságot, hogy ketten cigiznek egy nem cigiző meg ott ácsorog velük, nekem már az is olyan, hogy nem kezdenék vele. Ha én igényes vagyok erre is, akkor másnak sem lehet olyan nehéz.

2016. okt. 14. 20:09
 18/31 anonim ***** válasza:
95%
Ilyen emberek tényleg vannak? Besz@rok... Én nem dohányzok, nem bírom a szagát se, de hogy ezért lekoptassam meg megtagadjam a barátaimat meg a családomat? Úr isten.
2016. okt. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
76%

Igazad van, kérdező, jobb, ha megszakítod vele a kapcsolatot. Legalább lesz esélye értelmes partnert találni. :D

Te meg a nagy magányodban megtanulhatod, hogy mi számít értéknek, mert lehet, hogy valaki nem dohányzik, de attól még s*gg hülye. De igaz is, jobb, ha velük szív egy levegőt, mint jófej intelligens dohányosokkal. :D

Csak megsúgom, az emberek nagyrészének van dohányos ismerőse. De neked további sok sikert a párkeresésben! Szükséged lesz rá... :D

2016. okt. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
0%
A férjem egyszer dolgozott olyan helyen, ahol a kolléganő olyan volt mint a gyárkémény, és bizony ő is bűzlött amikor hazaért :/. Szóval lehet zavaró, azt aláírom, de nem kizáró ok.
2016. okt. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!