Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az egyetemi gólyatáborokban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyetemi gólyatáborokban, szórakozó helyeken, laza céges rendezvényeken stb. tényleg csak az nem szexel, aki nem akar vagy ez csak az átlagos/szép kinézetű emberek könnyen kiböfögött szövege?

Figyelt kérdés

Elég csak az itteni kommenteket olvasni: [link]

Több helyen is írják a kommentelők, hogy szinte minden munkahelyen, meg többször is hallottam már, hogy a gólyatáborokban/egyetemi bulikban is kőkeményen megy a szex. Most ha én egy alacsony/gebe emberként elmennék a következő egyetemi gólyatáborba/buliba, akkor lenne esélyem a szüzességem elvesztésére (költői kérdés, amit mindjárt részletezek) vagy ezek a könnyen kiejtett lózungok is olyan emberek szájából hangzanak el, akiknek egész életükben az ujjaikat sem kellett megmozdítaniuk, hogy egy csaj érdeklődését felkeltsék. Annyiszor, de komolyan annyiszor hallottam már, hogy "óh de könnyű becsajozni", meg többször is javasolták már, hogy: "Figyelj, menj el egy nagy buliba, és egy csajt simán össze fogsz tudni szedni egy gyors szex erejéig, nagyon könnyű". Hát igen, nagyon könnyű. Rengeteg alkalommal voltam már bulizni, de legtöbbször azzal az eredménnyel, hogy a haverjaimhoz rövid időn belül mágnesként tapadtak a csajok (sokszor nem is ők kezdeményeztek, csak egyszerűen elrángatták őket a sör mellől) én meg szemtanúja voltam annak a jelenségnek, hogy milyen könnyű a becsajozás, ha az ember nem születik gyerekes alkatú nyikhaj pasinak. Ezek szerint, akkor a "fizess a csajnak és megkapod egy éjszakára" bullshit csajozási tipp, nem minden pasi esetén működik? Nem akarok én komoly kapcsolatot, csak végre veszítsem már el a szüzességemet és legyen vége ennek a lelki tortúrának, mert akkor egy kicsit fejben is megnyugodnék végre. Prostit ne ajánljatok, mert akkor az egész "küldetésem" meg lenne hazudtolva és sosem tudom meg milyen az első "igazi".



2016. okt. 15. 00:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
10%
Nálunk a gólyatáborokban csak a főgólyák voltak nagy ribik
2016. okt. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
27%

#10: Szerinted ugyanazok a személyek írják ezeket a válaszokat?

És nem, nem ez kell mindenkinek. Nem az a baj hogy mással csinálják, hanem hogy kb. csak ez a választék. Az ilyenek meg kellenek a fenének, egyáltalán nem sajnálom őket senkitől.

2016. okt. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Gólyabálon haverom 5 csajt akasztott meg, mikor kiderült a turpisság egymásnak estek. A legviccesebb, hogy 3-en még a nevét sem tudták, de lek***rvázták egymást hajtépés közben.


Ha jól nézel ki, akkor meg sem kell szólalni és kapod a dögösebbnél dögösebb csajokat, ellenkező esetben teperhetsz eredménytelenül (tapasztalat).


Az egyik csajszit 2 éve ismertem, mindig mondta, hogy normális, aranyos, rendes, segítőkész vagyok, jó velem beszélgetni, ráadásul a humorom is jó, bármely csaj örülne nekem... ,de még nincsen túl a volt párján.


Bevallom én kértem meg a haverom, próbálja meghúzni, hogy kiderüljön mennyire is igazmondó a csajszi, ő kemény 6 perc alatt sikeresen meginvitálta egy szopásra WC-be.


Telefonon rögzítette a felszedő szöveget:

-tűzet kért a cigijéhez

-megköszönte

-rákérdezett van-e barátja

-adta a kis ártatlan miszerint ilyent nem szokott mondani, de nagyon elfogadna egy ilyen angyaltól egy kiadós szopást

-elnézést kért, mivel csak az alkohol beszél belőle

-ismételten elnézést kért, ő nem ilyen csak sokat ivott


A többit meg már leírtam :)


Közben eltelt 15 év, én továbbra is sikertelen vagyok ezen a téren, haveromnak 8 gyereke van (amiről tud) 7 nőtől, még nem szándékszik a változás útjára lépni. A csajszi mára 33 éves, de egy leharcolt 50-esnek néz ki, 4-edikén összefutottam vele, hamar leráztam. Sajnos levakarhatatlan, napi szinten többször írogat az email címemre, találkozni szeretne...

2016. okt. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Céges rendezvények nálam nem játszanak, 54 éves a legfiatalabb kollegina, velük az a gond, hogy nem képesek megérteni, sok a köztünk levő 20-30 év korkülönbség. Részegen sajnos levedlik a gátlásaikat és a ruházatukat is, számomra hányinger keltőek és nem csak a külsejük, de a leheletük is.


Bulizni nem nagyon járok, nem iszok és nem dohányzok. Munkahelyen 2 embert leszámítva mindenki 50 feletti, régi haverjaim minimum 160km-re laknak, lakhelyemen van 2 haverom, de évek óta külföldön dolgoznak és ritkán járnak haza. Egyedül felesleges bárhova menni, ha egy társasághoz akar csatlakozni az ember, a hímek oroszlánként védelmezik a nőstényeket.

Egy félreértésből késelés lett, odajött az asztalomhoz és cigit kért a nőstényördög, nem adtam hisz nem dohányzok. A hamutartóban még füstölgött egy csikk (ezért lett a félreértés), erre miután kiőrjöngtek magát, a fehér rasszista nem ad neki cigit, kaptam egy pofont, majd öklözni akart a hölgy, de lefogtam, erre megszúrt a kanja.


Társkeresőztem, lett pár randi, de sok volt a kamu kép, illetve a valóságot 10-15 év csuszással szemléltető. Sok-sok év próbálkozás alatt 3 komolyabbnak ígérkező kapcsolatom volt, de mind elbukott a tesztelésen.


Ezúton is szeretném kinyilvánítani a köszönetem a fentebb említett haveromnak, sok csalódástól mentett meg önfeláldozása révén!

2016. okt. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
15 éve milyen telefonnal rögzített bármit is?
2016. okt. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Na elég sok választ kaptam, de akkor egy gyors és lényegre törő kérdés: Ha egy egyetemi vagy akármilyen buliban sikerül megfelelő mennyiségű piát "varázsolni" egy könnyűvérű, jól kinéző csajba, akkor annyira el fogja veszíteni az ítélőképességét, hogy még az én mélynövésű csontváz alkatomra is rá fogja magát vetni és kívánni fogja a virsli vastagságú kis p****met? Vagy az alacsony/vékony pasik még a félrészeg ribik között is más elbírálásban részesülnek? Most egyetlen kiemelt konkrét célom van: Elveszíteni a szüzességemet egy izgalmas aktus során, amíg még nagyon nem késő (23 vagyok)! Nem érdekel semmilyen kapcsolat, még az indentitásomon (introvertált) is hajlandó vagyok tudatosan változtatni, csak hogy áttessek végre ezen a holtponton. Szeretném ha írnátok (akár privátban) tippeket, hogy miként teljesítsem be végre ezt a régóta várt projektet. A válaszaitokat előre is köszönöm.
2016. okt. 15. 23:21
 17/18 anonim ***** válasza:
23:14, a Sonynak és a Siemensnek is voltak teldzsói amik tudtak hangot rögzíteni. Konkrétan már az őskövület J-5 is tudott.
2016. okt. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Kérdező, ha részeg, vagy drogtól mámoros csajjal kefélsz, hiába volt ő a kezdeményező te mint férfi börtönbüntetésre számíthatsz.


Most őszintén te lefeküdnél egy "magatehetetlen", hányástól és vizelettől bűzlő, redvás alkoholmámoros lánnyal???

Arról még nem beszéltünk, ha másnap gondol egyet visszavonja az előző napi beleegyezését és felnyom nemi erőszakért!


A feminista mozgalmak szerint a nőnek joga van a beleegyezését bármikor megmásítani és nemi erőszakot kiáltani. A törvények sem szabályozzák, büntetik ezen cselekedetüket, tehát ha a csajnak másnap nem jössz be ráb***szol.


Már azért is 6-8 évet adnak, ha lefilmezed, ahogy részegen okád és bugyit villant!

2016. okt. 16. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!