Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet egy önbizalomhián...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy önbizalomhiányos, súlyos önértékelési zavarral rendelkező pasival normális párkapcsolatot kialakítani?

Figyelt kérdés

Nekem lassan elfogy a türelmem és kezd elegem lenni, mert mindenért magát okolja, ha nem keresem egy napig mindjárt arra gondol, hogy már nem kell nekem.


Kb fél éve ismertük meg egymást, azóta csak írásban tartjuk a kapcsolatot, nemrég találkoztunk csak személyesen.


2016. okt. 17. 12:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Persze, hogy a 9-es a sz*r, aki rá telepszik vagy érzelmileg zsarol, az más, neki az a dolga, meg hát a "szeretet köpenyébe" burkolva teljesen máshogy veszi ki magát.

Az ilyen energiavámpírok szoktak sajnálkozni, miután lelécel mindenki tőlük ,hogy nem kellettem neki, pedig mennyire szerettem...

2016. okt. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
54%
Amit a 9#-es írt azért az már a durva kategória.És nagyon beteges viselkedés a pasi részéről.Pláne ha öngyilkossággal is fenyegetőzik.
2016. okt. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
12-es igen, de látod, hogy még őt ítélik el, mert nem hagyja magát feláldozni egy pszichésen beteg ember akarata miatt. Jó lenne ha mindenki realizálná, miről is van szó.
2016. okt. 18. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!