Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha azt akarom, hogy komolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt akarom, hogy komolyan vegyenek, mennyi idot kell varni a szexszel? 25/N

Figyelt kérdés

Mar egy ideje nem randiztam.

Ha valaki tetszett azzal gyorsan agybabujtam.

Na nem mindenkivel, eleg ritkan kedvelek meg valakit, es par perc alatt el tudom donteni, hogy bejon-e vagy sem.


Sanszos, hogy a legtobb randim viszlattal vegzodik, de aki tetszik, azt nem akarom, hogy konnyuverunek gondoljon, mert egybol szexre kerul a sor.


Mennyi az az ido amit erdemes varni, higy nem csak dugasra kellek?


2016. okt. 22. 14:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

nem a szex időpontja dönti el, hogy komolyan vesz e vagy sem, hanem a gondolkodásmód, viselkedés, beszélgetések minősége, másik ember mit is szeretne tőled.


Ha a partnered csak dugni akar, akkor 70 évet is várathatod (több mint való annyit nem fog várni) akkor is csak megdug és tovább áll.


"Ha valaki tetszett azzal gyorsan agybabujtam. "


Részemről egy ilyen mondat máris elvette volna a kedvem attól, hogy komolyan álljak az ismerkedésünkhöz!

2016. okt. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha én régi "baráttal" randizom, akkor nem szeretem a húzást, halasztást. Ismerem régóta, ő is engem, ha így is randizunk és bejövünk egymásnak, akkor feküdjünk le, nézzük meg ott milyen a helyzet, hisz úgyis megbízunk már egymásban :) Viszont ha full ismeretlen a csaj, akkor azért pár hét/ randi szeretem ha eltelik. Mondjuk hozzáteszem, hogy én azon kis számú férfiak közé tartozom, aki érzelem nélkül nem szeret szexelni.
2016. okt. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Na 1-es pont errol beszelunk!!! Amugy nem voltam sok pasival...


Akkor megis mennyi ido utan vennel komolyan? Huznom kene a pasi agyat, mint a sok luvnya, hogy 2-3-4 het szex nelkul, akik amugy csak a tarcara buknak, de addig jo hogy viszik oket randizni.


Utalom, hogy trukkozni kell, de hat ugy nez ki igy ert cel az ember...

2016. okt. 22. 14:21
 4/15 anonim ***** válasza:

Komolyan én sem tudom a választ a kérdésedre. Manapság már teljesen mindegy, sajnos nem a szex alapján derül ki. 25 felett meg pláne ...


Én ugyanannyit vártam, pár randi, már ha addig eljutottunk és 80%-ban nem lett belőle kapcsolat. De a maradék 20%-ban viszont lett belőle és szintén nem a szex volt az oka. Szóval nem tudom. Talán annyit mondanék, hogy amikor tényleg mindketten úgy érzitek, hogy le akartok feküdni a másikkal.

2016. okt. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

#3 nálam a szex a fontossági sorrendem 10. szintjén áll. Nem a milyensége, mennyisége a döntő szempont, hisz ez tanulható. Az, hogy hogy a másik fél hajlandó e tanulni, még szex előtt kiderül a beszélgetések alapján.


mikor vennélek komolyan?


pl akkor ha 2 órás felhőtlen, szünetmentes beszélgetésünk alatt nem mondanál olyat, ami nekem nem tetszik. Ilyen ember kb nem létezik, így főleg 1-3 randi alatti viselkedésedből, megnyilvánulásaidból tudnék következtetéseket levonni.. amik eddigi tapasztalataim alapján be is igazolódtak.

2016. okt. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Sunshinedoll ***** válasza:

Nem attól fognak komolyan venni, hogy két hónapig nem fekszel le valakivel. Ehhez inkább emberismeret meg önbecsülés kell.

A pasikat ne becsüld alá, ismerek olyat, aki 2 évet!!!! tepert a szexért, aztán szex után dobta a csajt. Szóval ne a szexszel taktikázz, hanem próbáld meg jobban megismerni az embereket, ne legyél buta és naiv.

2016. okt. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nagyon jó a kérdés, nekem is volt ilyen dilemmám.


a legőszintébb tanácsom, hogy az első randin ne feküdj le vele.


abban viszont sose lehetsz biztos, hogy nem csak dugásra kellesz. összeköltözés, házasságkötés, gyerekcsinálás után se. azt érzed. remélhetőleg.


még egy tanács. ha nagyon nyomul, akkor hagyjad.

2016. okt. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

14:57, nem mindenki az anyját ismétli.


van, aki önálló gondolatokra és kísérletezésre is képes.

2016. okt. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
15:09, ennek nem tudom, mi értelme volt. attól nem lesz több sikered, hogy beszólsz valakinek az interneten.
2016. okt. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem emiatt nem vesznek komolyan :) En se szoktam senkit varatni sokaig, de olyan nem volt meg, hogy szexelunk es utana lepett volna le valaki. Valoszinuleg amugy se terveztek volna komolyabban veled akik leleptek, csak ha mar nyitott voltal a szexre, akkor igy voltak vele, hogy hat miert ne...
2016. okt. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!