Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha azt akarom, hogy komolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt akarom, hogy komolyan vegyenek, mennyi idot kell varni a szexszel? 25/N

Figyelt kérdés

Mar egy ideje nem randiztam.

Ha valaki tetszett azzal gyorsan agybabujtam.

Na nem mindenkivel, eleg ritkan kedvelek meg valakit, es par perc alatt el tudom donteni, hogy bejon-e vagy sem.


Sanszos, hogy a legtobb randim viszlattal vegzodik, de aki tetszik, azt nem akarom, hogy konnyuverunek gondoljon, mert egybol szexre kerul a sor.


Mennyi az az ido amit erdemes varni, higy nem csak dugasra kellek?


2016. okt. 22. 14:11
1 2
 11/15 anonim válasza:
0%
Az olyan nővel én se terveznék semmit aki első randin le is fekszik velem,nyers a momodra,de igaza van annak aki leri...bancozza az ilyen nőket
2016. okt. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
En is le tudom szurni par beszelgetes alapjan, hogy el tudok-e kepzelni a masikkal egy komolyabb kapcsolatot... Csak azt nem akarom, hogy 'gyorsan' lefekszem vele es azt higyje ez mindenkivel igy mukodik nalam. Szoval 2-3 randi... ha eljutunk a 3. randiig az nalam mar csoda, altalaban a 1-2. alkalom utan tudom, hogy nincs folytatas.
2016. okt. 22. 15:47
 13/15 A kérdező kommentje:

Jo tudni, hogy en vagyok a r!b@nc, aki egesz eleteben 5 pasival volt, csak mert akivel klappoltunk annak nem huztam feltetlenul az agyat hetekig. Akivel 4 evet voltam vele fekudtem le a leggyorsabban. Volt 2 akivel hetekig/honapokig ismerkedtunk aztan kiderult nem is keresnek parkapcsolatot.


Persze a jo asszonykak, akik 2 hetente 2 hetre massal es massal voltak, mert "szerelmesek" voltak az illetobe, ok tok jo lanyok. 2 het ismerkedes utan be az agyba, utana szakitas, johet a kovetkezo. A fel varos atment rajtuk, meg meg a ferj egy-ket regi haverja is, de ok tok rendben vannak, mert nem az elso randin fekudtek le a masikkal.

2016. okt. 22. 16:17
 14/15 anonim ***** válasza:
Én őszintén szólva irigylem a problémádat. Bárcsak én lennek ebben a dilemmában, hogy mikor szexeljek a nővel, de még a randiig se tudok eljutni. Egyesek lányok szerint azért mert ronda vagyok, de ezt csak a neten állították :D szerintem csak húzzák az agyam ezzel. Azért leírom a véleményem, szerintem amíg úgy érzitek, hogy erőltetett lenne és csak azért feküdjünk le, mert mások már ilyenkor szoktak, abból nem biztos, hogy jó kisül. Amikor már úgy érzitek, most már nagyon kívánjátok, és nem lennétek egymás előtt annyira vagy egyáltalán zavarban. Bárcsak odáig eljuthatnék...
2016. okt. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem függ ettől. Nekem eddig 4 komoly kapcsolatom volt, a legutóbbival ezer éve együtt vagyunk, tavaly volt az esküvőnk.:) Mindegyikkel első randin feküdtem le, így jött ki a lépés, így láttuk jónak. Aki normális és nem korlátoltan gondolkodik, az nem fog emiatt elítélni, megítéleni. Aki igen, azzal nem is kell foglalkoznod
2016. okt. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!