Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, akik azt tapasztalják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akik azt tapasztalják, hogy nem kellenek a nőknek! Konkrétan milyen dolgokkal próbálkoztatok a változtatásért?

Figyelt kérdés
Mik voltak azok, amiket megtettetek, hogy javuljon a helyzet? Azért kérdezem, mert egyesek ezen az oldalon véglegesen elkönyvelték, hogy ők bizony semmilyen formában nem kellenek a nőknek, akármit csinálnak is. Úgy gondolom, ilyen következtetést csak akkor logikus levonni, ha valaki valóban sok dolgot meg is próbált, és akkor kijelentheti, hogy semmi nem vált be. Ezért kérdezem, ti mikkel próbálkoztatok, hogy vonzóbbá tegyétek magatokat a nők számára? Köszönöm előre a válaszokat.
2016. okt. 28. 23:01
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Ja, de, leírta a 6-os is. Akkor bocsi.
2016. okt. 29. 00:22
 12/16 anonim ***** válasza:

Nem próbáltam semmit. Sz*rból nem lehet várat építeni.

Csak várom, hogy leteljen az életem.

27F

2016. okt. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
hát ez elég szomorú
2016. okt. 29. 11:52
 14/16 anonim ***** válasza:
53%

Alap higiéniás dolgokat betartom,nem járok koszos cuccban,meg gyúrok. Ha majd akarnak valamit odajönnek bájologni ,aztán azzal az eggyel aki odajön ,elvagyok évekig ,mert kevés nő van aki nem tetszene ,szóval a lécet le kell vinni. Itt követik el a hibát sokan ,hogy olyan nőkért ácsingóznak akikért kár az idő és az energia, közben a kevésbé szép vagy kevésbé népszerű csaj alatt van a legjobb legéhesebb luk .


A lényeg hogy jól meg kell dugni őket és sokszor, ez az egy tartja meg a nőt ,no meg a sok pénz. Ha sok pénz nincs, akkor marad a szex. Eddig bevált :D

2016. okt. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Templeton Peck ***** válasza:
1. Jó lelki állapot, mosolyogj 2. öltözködj normálisan és ne úgy ahogy mások látni akarnak hanem ahogy te érzed jól magad! Aztán ha befelé húzódzkodó vagy akkor ajánlom, hogy keress egy csajozó havert :) Régi trükk de ha párba mentek oda, piszkáljátok egymást, hogy dedósan szóljak, "hang vagy oda menni és felszedni" vagy nem lehetsz ekkora ratyi tallér, hogy ezt a jó csajt nem szeded fel, pár alkalom és meghozza a hatását. :) Pénzt meg Le Sza Rják a nők! Látszat a lényeg, nem a pénz!
2016. nov. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

"Alap higiéniás dolgokat betartom,nem járok koszos cuccban,meg gyúrok. "


Én azt kérdeztem,miben változtál meg.

2016. nov. 6. 18:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!