Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a férfiak, akik itt panaszkodnak, hogy a nőknek csak a kigyúrt pasik kellenek, miért nem mennek el gyúrni?

Figyelt kérdés
Nem kötekedésből írom ki a kérdést, hanem tényleg érdekel. Megelőlegezném az "és a nők mért nem fogynak le, ha panaszkodnak, hogy csak a soványak tetszenek" jellegű választ: igen, rájuk is vonatkozik. Szerintem minimálisan mindenkinek jó lenne sportolnia, és ezt úgy mondom, hogy nekem nehéz sportot találni betegség miatt, és mozgássérülteknek/gerincsérveseknek fenntartott edzőgépekre járok tornázni. Nem az a kérdésem, hogy miért nem kigyúrt mindenki. Hanem hogy akik itt panaszkodnak, hogy kövérek vagy teljesen piszkafa vékonyak, azok miért nem sportolnak? És nem, nem vagyok én se tökéletes, van rajtam fölösleg, de nem is írom ki a kérést, hogy miért nem én tetszem másoknak, hanem próbálok javítani. Miért nem próbál mindenki egy EGÉSZSÉGES, ÁTLAGOS mértékben sportos lenni? Miért jobb sírni, hogy piszkafa-vékonyak vagyunk?
2016. okt. 26. 21:51
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
87%
Mert panaszkodni és sírni még mindig könnyebb számukra mint a kitűzött célért tenni és megvalósítani. :)
2016. okt. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
80%
Nagyon egyetértek. Mindenhez akarat kell. Nem lesz mindenki se fitness modell, se testépítő, de egy egészséges, sportos alkat hozható bárkinek. (nekem is ez lett, pedig nem volt mindig így, nagyon nem ) 23/F
2016. okt. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
Kuncogok, na vajon miért nem.
2016. okt. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigieket. Tényleg érdekel a válasz egy ilyen férfitól, ha leírja nekem kulturáltan, nem megsértődve.
2016. okt. 26. 22:05
 5/57 anonim ***** válasza:
50%
ha ez így menne, akkor a földön világbéke volna.
2016. okt. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 A kérdező kommentje:
Hogy érted?
2016. okt. 26. 22:14
 7/57 anonim ***** válasza:
76%

Mert van egy fura betegségem, ami megakadályozza, hogy megizmosodjak. Nagyon nehéz tenni ellene, mivel nincs kialakult irodalma, nincs egységes gyógymód rá, csak félinformációk innen-onnan. Évekig edzettem kemény 15 kilóért, hogy aztán a gyógydiéta közben elveszítsem a felét, azóta 2-3 kiló nagynehezen visszajött. Eközben sokat tanultam az edzésről, táplálkozásról, élelmiszerekről, de hát ugye hiába, mert pont semmit nem érek vele.


És ez nincs kiírva a homlokomra, kb esélyem sincs, hogy egyáltalán elmondjam bárkinek, mert mindenki első látásból eldönti az egész életemet ugyebár. Jó, mi?

2016. okt. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
36%
Azok a csajok akik itt sírnak ,hogy dagik, molettek, kövérek és emiatt nem kellenek senkinek miért nem mennek el sportolni, miért nem esznek kicsit kevesebbet, miért nem tesznek azért ,hogy a helyzetük pozitív irányba változzon???
2016. okt. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
81%

egyszer én is kérdeztem ilyet és az volt a válasz hogy 'akinek csak kigyúrva kellek az nekem nem kell' de közben mégis olyan lányokat akarnak akiknek a kigyúrt pasik tetszenek :DDDD logika...


amúgy könnyebb siránkozni hogy nincs pénz/idő/tudás hozzá, mint lemenni este munka után 1 órát edzeni, csinálni egy kaját 2-3 napra előre, keresni egy jó árban lévő termet és kicsit olvasgatni :)

2016. okt. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
69%
Persze, mert ez olyan egyszerű, mint a spórolás. Havi 50 ezer félretéve, két éven belül pedig irány a használtató kereskedés és kulcs a zsebben. Tudod van olyan kényes és pokolian komplex fogalom, hogy genetika és anyagcsere. 2 éven keresztül jártam kondizni, megvettem minden drága cuccot (tömegnövelő, vitaminok) és az 53 kilómat sikerült kemény 58 kilóra feltornázni, mindezt személyi edző mellett. Ő is halkan megjegyezte, hogy ritka szerencsétlen genetikám van. Minden egyes kilóért pokoli mennyiségű ételt kellett zabálnom nap, mint nap. Volt úgy, hogy előadás után a WC-ben jött rám a hányinger a sok kajától. De nem tehettem mást. A tömegnöveléshez szükséges volt. Amint elkezdtem az utolsó féléveimet (szakdoga, államvizsga) később dolgozni és nem jutott magamra annyi idő, egyből visszazuhantam. No offense, de ilyenkor annyira szeretnék hozzád hasonló gondolkodású emberekkel szerepet cserélni, tényleg csak max. egy hétig. Irtó kíváncsi lennék, hogy utána, milyen "élményekkel" lennék gazdagabb és ugyanígy fekete-fehér világban gondolkoznál-e. Ugyanezt eljátszanám a magasságommal is (170 vagyok). Ja, zárójelben megjegyzem, hogy utóbbi jóval kritikusabb tényező társkeresés során, de az akaratomat is jól mutatja, hogy ezen felülkerekedve képes voltam tenni azért, hogy ha azért mélynövésű is maradok, de legalább izmos alkatom legyen. Hát sajnos nem lett.
2016. okt. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!