Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lesz szerelmes belém senki?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

19éves lány vagyok.

Az a helyzet ,hogy volt kb 5-6kapcsolatom.A probélma az ,hogy mindig megcsalnak vagy elhagynak vagy lecserélnek.Nem értem miért.A legutolsó kapcsolatom volt az ami nagyon rosszul érintett.Nem veszekedtünk.Eltelt 2es fél hónap úgy ,hogy egy vita sem volt és probléma sem.Beszélgettünk ,hülyéskedtünk nem csak barátnő hanem a haverja ,barátja is voltam.Hűséges vagyok ,kedves, egyszerűen minden.És nem...ő sem szeretett meg hanem megcsalt hazudozott ami azután derült ki ,hogy a hónap fordulónk napján közölte nem éret irántam semmit és soha nem is érzett.Pedig dicsért mindenkinek ,hogy neki milyen tökéletes barátnője vagyok.Nem csak belsőleg hanem külsőleg is tökéltesnek talált és az ágyban sem volt problémánk.Nagyon boldog volt mikor össze jöttünk mert ő egy olyan srác akit a csajok mindig elkergetnek.Tény nem valami jóképű de nekem csak a belső értékek számítanak és boldog volt ,hogy idézem őt : egy ilyen bombázó szépség egy ilyen szürke egérrel mint én.Mindent megadtam neki amit csak tudtam.De nem....neki se kellettem és nem értem mi rosszatt tettem.Kérdeztem az exeim és ők sem tudták soha megmagyarazni miért vertek át vagy használtak ki vagy aláztak meg....ők sem értették mert utánam volt amelyik bele szeretett egy igazi vérbeli ribibe.



2016. okt. 30. 13:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%
ribi
2016. okt. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

24/f


"Vicces kedves srác vagyok, hűséges, nem bulizós, de komoly dolgokról is lehet velem beszélni" - na ez a sablon szöveg tökéletesen illik rám! először 22 évesen voltam nővel és akkor is szánalomból feküdtem le velem hogy legyek már nővel. Fogadok, hogy tipikus "bőrkabátos vagány motorosokkal próbálkozol", akik ezt teszik veled és nem azzal a fajta sráccal mint ami én vagy pl.

Feltételezem még iskolába jársz, had adjak egy jó tanácsot rajtad áll megfogadod-e.


Menj oda az osztályban a legrondább, kitaszított, magányos, csenevész, lúzer sráchoz aki egész nap animét néz/ könyvet olvas vallj neki szerelmet és garantálom neked hogy soha nem fog elhagyni és megcsalni!


Ez pontosan olyan mint a szép lányok kategória. Mivel tudják magukról, hogy szépek ezért mindent megtehetnek, megcsalás, ármány, kavarás, életek tönkretétele. Csak nálad ez a fiú verzióban jelent meg.

2016. okt. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!