Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire számít hátránynak ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számít hátránynak ha ilyen problémám van? 19/L

Figyelt kérdés
Sajnos olyan problémám van, hogy szőrösebb vagyok a kelleténél..Teszek róla, hogy ne legyen ilyen, de várni kell egy bizonyos hosszig.. Mennyire lehet ez zavaró egy párkapcsolatban? Undorító és szakítóok? Nem szeretem magam, pedig ezen kívül teljesen normális, átlagos lány vagyok, de emiatt nincs önbizalmam.
2016. nov. 3. 21:20
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Volt egy nagyon csinos sportos barátnőm, aki a szőrös karja miatt volt folyton kiakadva. Én speciel észre sem vettem amíg nem mondta
2016. nov. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Egyébként most tényleg! Ha mindenki leszólna itt emiatt az sem változtatna. Keress egy normális férfit, fogadd el önmagad, légy nyitott, ne netes fórumra alapozd az önbecsülésedet.
2016. nov. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%
nem sokat érsz a gyikes srácok véleményével mert ők egy rozsdás konzervet is megb*sznának ha p*nának tűnne egy pillanatra
2016. nov. 4. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%
ezzel csak azt akarom mondani, hogy azoknál a srácoknál akiknél te jó akarsz lenni, kb 80%-uknak valszeg ez nem tetszik
2016. nov. 4. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%
Privátban küldj egy fotót az érintett területről. Tudok szakszerű segítséget. Pinát ne küldj, az mindenkinek szőrös.
2016. nov. 4. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Egyedül, ha az arcod... az tényleg kicsit probléma sztem.

Van olyan h valaki a bajuszt azt szőkíti, az még kiábrándítóbb, mintha nem csinálna semmit. De ha a karodra lábadra gondolsz, akkor engedd el (29F)

2016. nov. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Van egy átlag ami alatt s felett vagyunk. Ha csak 0.01%kal, annyival. Ha 30%kal, annyival. Hidd el, lesz olyan aki passzol hozzád ebben is, de am ez okés egy norm embernek.

Én azt szeretem, ha sehol se szörtelenít a párom.


20f


(Csak személyiségbeli hiányosság, betegség lehet szakítóok.)

2017. máj. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Nem írtad le rendesen mennyire vagy jeti. De a lényeg az, hogy ez vagy te, yeti

Biztos a nők ipszilonnal írjàk. Szóval pontosan azt tudod csonálni, mintha nem lennél szőrös. A másik meg majd reagál rà. Picit amúgy érdekes is tud lenni.

2017. máj. 22. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a villanófényes szõrtelenítést,plusz epilátort használj,azzal egészen kicsit is leszedi.
2017. máj. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!