Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban az ilyen normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban az ilyen normális (kedves, udvarias, aranyos, figyelmes, okos) férfiak kelnek el leghamarabb? Nagyon kevés ilyen férfi van?

Figyelt kérdés
Csomó nő ismerősöm sír, hogy csak a pénzét izmát mutogató beképzelt férfik kezdeményeznek náluk az ilyen normálisabbak valahogy sehol nincsenek vagy elkeltek már.
2016. nov. 7. 19:02
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
73%
#17: Ezzel sajnos semmi újat nem mondtál, manapság ez a tipikus női mentalitás. Nagyon sok nő egyáltalán nem vállalja a felelősséget a tetteiért, inkább szépen kibújnak a teher alól, vagy szó nélküli eltűnéssel, vagy hazugsággal. Én is jártam már hasonlóképpen, a saját szemembe hazudtak mindenfélét, hogy műtétre kell menniük, meg nem tudják az új számukat, de majd megadják. Az az igazán undorító, hogy a férfiaktól elvárják a tisztességességet, a határozottságot, a bátorságot, de nagyon sok nő képtelen mindezt viszonozni, és inkább hazudik egy egészségeset, mint hogy azt mondja, hogy bocs, de ezért meg ezért nem vagy az esetem, és nem szeretnék veled találkozni. Most akkor mi is kezdjünk el hazudozni mindenfélét, hogy nőhöz jussunk? Akkor rögtön mi lennénk a mocskos disznók, akik csak dugni akarnak, és beletaposnak a szegény nők ártatlan lelkébe. Én azt tapasztaltam, hogy nagyon sok nő úgy intézi a dolgokat, hogy a férfi érezze magát szarul a kudarcai miatt, vagy legalább törhesse a fejét, hogy vajon mit rontott el megint, ahelyett, hogy a nő nyíltan odaállna, és megmondná, hogy nem. De úgyse fogják megmondani neked, hogy azért nem találkoznak veled, mert nem jössz be nekik, vagy mert félnek a kudarctól, vagy nem tartják magukat elég jónak/érdekesnek stb., inkább úgy intézik, hogy neked legyen rossz. Tisztelet a minimális kivételnek, akinek nem inge, ne vegye magára a fentebb írottakat.
2016. nov. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!