Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban az ilyen normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban az ilyen normális (kedves, udvarias, aranyos, figyelmes, okos) férfiak kelnek el leghamarabb? Nagyon kevés ilyen férfi van?

Figyelt kérdés
Csomó nő ismerősöm sír, hogy csak a pénzét izmát mutogató beképzelt férfik kezdeményeznek náluk az ilyen normálisabbak valahogy sehol nincsenek vagy elkeltek már.
2016. nov. 7. 19:02
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
72%

Én ilyennek tartom magam, de még barátnőm se volt :'(

Ha ez igaz lenne, már az esküvő is meglett volna.

2016. nov. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Jól írták már előttem is,van nagyon sok ilyen srác,milliót ismerek...

Egyiknek sincs barátnője,mert nem született jóképűnek,és innentől fogva esély 0...

2016. nov. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
83%

A kedves, udvarias, aranyos, figyelmes, okos ÉS izmos, helyes srácok kelnek el hamar. A szimplán csak kedves, udvarias, aranyos, figyelmes, okos srácok nem sok csajnak kellenek. Rengeteg ilyen ismerősöm van az egyetemen és néhánynak 2-3 évente összejön 1-1 randi.

De ha belegondolsz, logikus, hogy ez önmagában senkit sem érdekel. Ha valaki ránéz valakire, nem azt látja, hogy az illető milyen kedves, udvarias, aranyos, figyelmes, okos. Ezeket akkor veszi észre az ember, ha megismerte a másikat. Azt meg megállapították, hogyha egy nőnél az első pár másodpercben nem kelti fel a férfi a figyelmet, akkor ott elég kis esély van kapcsolatra.


Nekem is rengeteg lány ismerősöm panaszkodik, hogy nem talál a hivatalosan elvárt széééép jelzőkkel illetett pasit. Közben meg rengeteg olyan jelentkezik, csak még magukhoz sem őszinték annyira, hogy bevallják a tényleges elvárásaikat.

Nem kell álszentnek lenni és mindjárt egyszerűbb lesz a barátnőidnek a társkeresés.


Ééés most jöhetnek a pirosak azoktól a lányoktól, akik magukra ismertek, csak kényelmetlennek találják a helyzetet.

2016. nov. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
84%

Ezek a tulajdonságok (kedves, udvarias, aranyos, figyelmes, okos) kb semmit nem számítanak a párkeresésben sajnos. 99%-ban a külső és a szociális érzék számít (a pénz a szociális érzékbe sorolható, mint magas szociális státuszt biztosító dolog), az meg, hogy milyen a személyiséged nem érdekli a nőket. Annyit hangoztatják, hogy az első benyomás a legfontosabb, és hát mi más adná az első benyomást, mint a külső meg a szociális érzék. A legtöbben tovább nem is képesek gondolkodni, elsőre ezek alapján három másodperc alatt (ahogy a jobbnál jobb randicikkek hirdetik büszkén...) eldöntik, hogy kellesz-e vagy sem. Pontosan ezért mutogatják csomóan a pénzüket meg az izmaikat, meg ezért próbálnak minél szélesebb ismeretségi kört szerezni és ezért hanyagolják el a belső értékek fejlesztését, mert úgyis leszarja mindenki azokat. Aki meg kissé romantikusabban, naivabban látja ezt a dolgot (mint én), az még hisz abban, hogy azért csak lesz valaki, akit érdekel a személy maga, de nem akar annyira lesüllyedni, hogy felvegye az állatias, felszínes szerepeket, így hát egyedül marad...


25/F

2016. nov. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Mert a normális nem nyomul gagyi csajozós szöveggel, és állítom neked szerintem csak ezek a kigyúrt majmok jönnek mutogatni magukat hisz azért ilyenek mert szeretik ezt mutatni... nekem se jön be. :D Szerencsémre nekem ez baromira nem zsánerem ezért észre tudtam venni a normálisakat is... a barátnőd is "nem látja a fától az erdőt" ne az izmokat bámulja hanem a mögöttes tartalmakat keresse..azokon a szinteken ezek a csávók úgyis kihullanak baromi hamar ;)
2016. nov. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
82%
#13: Sajnos sok ilyen nő van itt, mindjárt mínuszban is leszel, és majd jönnek megmagyarázni, hogy csak és kizárólag a férfi lehet a hibás a saját sikertelenségéért és nyomoráért. Nagyon kevés nő veszi észre a csendesebb - és esetleg kevésbé jó külsejű - férfiakat, de persze megint kimagyarázzák magukat, hogy ők egyáltalán nem ösztönlények. Egyébként szerintem a jó külső alapból több esélyt kínál arra, hogy társaságibb, nyitottabb, sikeresebb legyen valaki, hiszen nyilvánvaló, hogy egy vonzó külsejű férfi több elismerést kap, amiből lehet önbizalmat építeni. Ha viszont valaki kevésbé vonzó, akkor az már eleve kevesebb pozitív élménnyel gazdagszik. Ha ehhez hozzájön az, hogy mondjuk alapvetően zárkózottabb, gátlásosabb természetű, máris kész a 22-es csapdája, hiszen frusztráltabb lesz a mellőzöttség és a kudarcok miatt, ami visszahat a szociális készségeire is. Persze a nők tőle is elvárják ugyanazt a sikerességet, magabiztosságot, társasági életet, mint a "jobb pasiktól", és nála már abszolút nem működik az "add önmagad, úgyis beléd szeret majd valaki" típusú női duma, hiszen változásra szólítják fel az illetőt, miközben azt sem mondják meg neki, hogy mi a "baj" vele, min és hogyan változtasson, meg hát ők eleve nem fogják őt "pátyolgatni", segítsen neki más, nekik csak a készen kapott Mr. Tökéletes kell, akiért nem kell megdolgozniuk.
2016. nov. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
82%

Erre csak egy történettel tudok válaszolni. A legközelebbi lányismerősöm garantáltan olyannak tart, mint a zárójelben felsoroltak. Elkezdett nekem panaszkodni, hogy nem talál normális férfit. Pár hétre rá elmondtam neki az érzéseim, elég kulturált módon, aztán köddé vált.

Mindig ez szokott lenni a helyzet, nem az, hogy nincs normális férfi. Aki nem üt meg egy külső mércét, nem számít férfinak, csak élőlénynek. Így tényleg nehéz lehet férfit találni.

2016. nov. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Hát én például elváltam, és biztos van más is így, szóval újra színreléptem :) csak meg kell találni a megfelelőt, kitartónak kell lenni. Elég sok normális férfi van szabadon, mert sokan nem mernek kezdeményezni. A magamutogató autóval pózolók meg kb minden nőnél bepróbálkoznak.
2016. nov. 8. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Ha teljesen őszinte akarok lenni, akkor ha mellé púpos, dadog, bandzsa, kiharapja a pókot a sarokból, 150 centihez 120 kiló stb., vagy épp meg se mukkanva kucorog a sarokban, és elájul, ha hozzászólnak, akkor nem.


De sztem aki TÉNYLEG normális, kedves, udvarias, figyelmes, okos, mellette határozott, férfias, és egy átlag külseje megvan, az előbb-utóbb el fog kelni. Ha nem 20, akkor 25+ évesen. Ha a hozzá illő lányokat kergeti, nem a felszínes libuskákat (ha neki is az a lényeg, hogy feszes mell, feszes segg, tökéletes arcbőr, és mellé meg se nézi, hogy milyen a lány attitűdje pl).

2016. nov. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
69%
#19: Akkor súgd meg, merre vannak a tisztességes és normális lányok. Mert mindenki ezt tartja magáról, aztán meg nyomtalanul eltűnnek az ismerkedés közepén, vagy hülye indokkal hárítják a találkozást, vagy már eleve nem is érdeklődnek egy kevésbé jó külsejű és/vagy csendesebb férfi iránt. Olyan szép szólamokat tudtok mondani, csak sajnos nagyon sokan segget csinálnak a szájukból, mert a valóságban nem ezt mutatják. Mindenki jókislány, meg ő nem hazudozik, nem lép le szó nélkül, neki az értékek a fontosak, aztán meg a férfiak ottmaradnak a szarban, ha ismerkedni próbálnak. De legtöbbször már nem is próbálnak, mert miért is tennék. Legyünk igazságosak, a legtöbb nő marhára válogat, főleg amíg megteheti, és nem gondol komolyan a családalapításra. Annyira jól hangzik, hogy ilyen sok tisztességes és mellőzött nő szaladgál szerte a világon, de akkor megmagyarázhatná valaki, hogy miért csinálnak olyan sokan hülyét a férfiakból, miért hazudnak, miért képtelenek egy tisztességes elutasításra is, miért tűnnek el nyomtalanul egy-egy beszélgetés után, holott állítólag szimpatikus nekik a másik stb. Ha olyan sok a normális nő, akkor hogyhogy ennyi férfi botlik bele hazug és másokat semmibe vevő nőkbe?
2016. nov. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!