Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan személy jelenleg az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan személy jelenleg az életedben, akire nagyon sokat gondolsz, de sajnos valamiért nem lehettek együtt?

Figyelt kérdés

Miért nem lehettek együtt?


Írd hozzá kérlek a korodat és a nemedet is.


2016. nov. 8. 16:02
1 2 3
 11/23 Titusztitusz ***** válasza:
0%
Pedig komoly a dolog...Éshát bár élőben valóban nem találkoztam még az illetővel,de azért 8 év netes ismerettség alatt kiderül az,ha valaki valakinek az IDEÁLJA MINDEN TÉREN...És ez a dolog fordítva is pont így van...Énis az IDEÁLJA vagyok az illető hölgynek...Szóval vannak dolgok,amiket MEGÉREZ AZ EMBER,még a neten keresztül is...És ha ez a megérzés KÖLCSÖNÖS,akkor ez már nem lehet holmi véletlen...
2016. nov. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 Titusztitusz ***** válasza:
0%
Amúgymeg azért gondolok időnként egy "szuper házasság" mellett is másra időnként,mert én a hölgyek tekintetében világéletemben telhetetlen voltam...Pont úgy,mint más mondjuk a pénzzel,kocsikkal,cipőkkel,ruhákkal,stb,stb...Én viszont a nőkkel voltam úgy mindig,hogy az az ideális állapotom,ha minden újjamra van egy-egy hozzám nagyon közel álló hölgy...Az most mindegy,hogy élőben,vagy a neten...
2016. nov. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
90%
Van. Többször hívtam randira, de sem igent, sem nemet nem mondott, eltereli a szót, pedig független. Most dolgozom rajta, hogy mások felé nyissak. 32F
2016. nov. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
80%
Az álomnők meg álomférfiak a valóságban ugyanolyanra szürkülnek mint a megunt társak, veszélyes üzem ez.
2016. nov. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Igen. Nem lehetünk együtt mert egy óceán van köztünk és sajnos nem tudunk csak úgy utazgatni egymáshoz, jó lesz ha egyáltalán látjuk egymást valaha.

21N

2016. nov. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Volt, egy éve nagyon akartam egy lányt, de ő nem akart tőlem semmit, nekem meg nagyon rosszul esett, sokáig nem tudtam elfelejteni.

Aztán nyáron ismét belefutottam "életem" lányba, és gondoltam, most talán szerencsém lesz, de mással jött össze, én meg ismét padlóra kerültem.

2016. nov. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Az egyetemen, ahova jártam volt egy lány, aki ha szembejött, feltűnően figyelt. Akkoriban volt barátnőm, így nem lett volna etikus bármit is tenni, na meg nem is nagyon mertem azt hinni, hogy azért néz, mert tetszenék neki :D Aztán kb egy éve szakítottunk, és utána is láttam, hogy néz, csak akkor meg annyira zavarba jöttem, hogy elszalasztottam. Utána megfogadtam, hogy valamit csinálok már, de hiába jártam arra, nem láttam többet. Télen végeztem az egyetemmel, így nem is jártam már arra. Nem sikerült megtudnom, ki volt ő, egy magas, vékony, sötét hajú leányzó.


Ha magára ismer, írjon azért xD talán bejön az a 0,0000000001% esély :D


25/F

2016. nov. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 Titusztitusz ***** válasza:
Hű...Látom szokás szerint megintcsak itt van néhány titkos szimpatizánsom,akiknek nem tetszik megintcsak, amit írtam erre a kérdésre pl. Éshát kínjukban,(Avagy eszeveszett féltékenykedésük következményeként...)már megint ÉSZ NÉLKÜL szavazgatnak le mindent,amit írtam...Kicsit szánalmas ez a mai erölködésük meg vergődésük is szokás szerint,dehát akit ez tesz boldoggá?Hát csak csinálja... (Na...Itt van akkor ez a mostani hsz is...Lehet leszavazni nyugodtan...)
2016. nov. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

igen van, azért mert az illető meleg


22/N

2016. nov. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

1, Igen, van;

2, Életkorbeli különbség+más életszemlélet miatt... Pedig van közös érdeklődés. (34F)

2016. nov. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!