Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek ez hogyan esne? Mit reagálnátok?

Figyelt kérdés
A kérdésem annyi lenne, hogy ha utcán odamenne egy srác azzal a szöveggel, hogy: Bocsáss meg, de muszáj volt ide jönnöm és leszólítanom téged, mert van benned valami ami annyira megfogott, hogy nem tudtam továbbmenni anélkül hogy ide ne jöjjek.", hogyan reagálnátok rá?

2016. nov. 20. 00:15
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:

#13

Nem, ilyen szöveg alapján NEM vagy normális. Ezt nem bántásból írom, csak tényként. Szükséged lenne pszichológusra, vagy valami önfejlesztő dologra, mert amíg ilyen lelki világod van, addig minden lány kb undorodni fog tőled, plusz te se leszel soha boldog.

A páromat is sokan lepattintották előttem, mégse lett ilyen gusztustalan gyűlölködő hisztigép, akinek ömlik a szenny a szájából..

Amúgy mit vársz ennél a módszernél? Képzeld már el a szituációt. Odamész az utcán egy idegen lányhoz. Mit tud rólad akkor és ott? Azt, hogy hogy nézel ki. Ennyi infója van, ami alapján döntenie kell. Lehet, hogy te tudod magadról, hogy mit tudom én, szép verseket írnál neki, meg betakarnád ha elaludna a kanapén, meg neki adnád az utolsó kocka csokit, meg minden, de neki mégis honnan a túróból kéne bármit is tudnia rólad? Az egyetlen, amibe kapaszkodni tud, az a külsőd. Ez nem azért van, mert mi nők szemetek vagyunk és ki akarunk veled szúrni, hanem mert ez van, nem vagyunk gondolatolvasók, bocsi.

Az összes ismerősöd kapcsolatban van? Igen, nagyon hihető. Ráadásul gondolom a 30 km-es körzetedben élő ÖSSZES, kb korodbeli nőt ismered, és mind foglalt. Biztos.

Nekem is az ismerőseim közül mindenki úgy talált párt, hogy suli/munkahely/haver haverja/stb, egyetlen egy ilyen nyilvános helyen leszólítós ismerkedés volt, a párom nővérét a buszon szólította le a barátja, de minden nap ugyanazon a buszon utaztak, már volt szemezés, összemosolygás, stb, meg úgy nagyjából tudták, hogy a másik kicsoda-micsoda, hiába nem ismerték egymást konkrétan, volt csomó közös ismerősük, sokat látták már egymást, stb. Mindenki más volt évfolyamtárssal, stb-vel jött össze, vagy nekem pl haverom unokatesója a párom, Mielőtt összejöttünk, kb csak kihegesztett, lyukas macinaciban láttam, ráadásul nagyon nem volt az ideálom, laza 3 év ismertség után összejöttünk, és bolondulok érte. Igaz, ő nem is rinyál(t) állandóan, amiért a nők szemetek, pedig neki kicsit komolyabb problémái voltak már, mint hogy "nem fekszik le velem egy csaj se 2 mondat után BRÜHÜHÜ ribizli az összes nő"

Szedd össze magad, mert ilyen lelki világgal senkinek se fogsz kelleni, akkor se ha a jótündér tökéletes külsőt adna neked.


A kérdésre válaszolva:

Az első két szó után leállítanám, mint akárkit, aki leszólít az utcán, a következő okokból:

- úgyse adok aprót

- úgyse leszek Jehova tanúja

- úgyse ismerkedek, mert van barátom, meg különben is csak arra tudnék gondolni, hogy hányadik lehetek Aznap, akinél ugyanezzel a dumával próbálkozol

Más miatt soha nem szólítottak még le, ezek miatt meg kár lenne egymás idejét pazarolni.

2016. nov. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
21-es. Pszichológus is csak a süket szöveget nyomná, azt olvasok itt is eleget. Honnan tudná a lány,hogy milyen vagyok? ismerjen meg! Nem kell elküldenie az első 2 másodpercben a külsőm miatt és megismer,hogy milyen vagyok, Ilyen egyszerű. Nincs egyedül álló nő az ismeretségi körömben, esetleg 200-300 km-rel messzebb régi ismerősök. Ezek a dolgok pedig szép lassan alakultak ki nálam, sok gúnyos megjegyzés, kinevetés, elutasítás, de ronda vagy megjegyzés egy idő után megteszi a hatását. Persze aki nem éli át ezeket, az könnyen beszél. Úgy én is tudnék okoskodni, ha sikerem lenne a nőknél, vagy nő lennék és egy kapcsolat kezdetéért kb. annyit kellene tennem, hogy válogatok a jelentkezők közül,hogy ki néz ki a legjobban. Ha valaki nem született jóképűnek,az egyedül fog megdögleni, ez tény, vagy összejön egy olyan nővel,akivel rémálmában sem találkozna, csak legyen már valakije, aztán egy idő után szétmennek úgy is. Én nem leszek megalkuvó, olyan barátnőt akarok,aki nekem is tetszik, ami ugye nem azt jelenti,hogy 10/10-es pláza cicákról lenne szó, messze nem.
2016. nov. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
0%
"Szedd össze magad, mert ilyen lelki világgal senkinek se fogsz kelleni, akkor se ha a jótündér tökéletes külsőt adna neked." Jó külsővel kb. lehetnék akármilyen bunkó,vagy agresszív, esetleg vissza húzódó, önbizalom hiányos, bármilyen, akkor is sokkal több esélyem lenne, mint rondaként a legjobb személyiséggel. Ezt is tapasztaltam már a környezetemben, iskolában is mi volt? Sok idióta ép hogy kettessel átdöcögött, mégis nedvesedtek tőlük a csajok, mert jól néztek ki. Felnőtt korban sincs ez másképp, jóképű vagy, van,vagy lesz barátnőd.
2016. nov. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:

Furcsa lenne, ám aranyos. Jól esne, de tudnám, hogy ez egy kitervelt csajozási technika, ám valószínűleg elmennék vele randizni, és nem azzal, aki fb-on béjbinek nevez és online megkérdi, hogy lennék-e a barátnője.

18/L

2016. nov. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
Persze gondolom, te is csak akkor mennél el vele randizni,ha minimum egy bradpityuka menne oda hozzád.
2016. nov. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
Valami ki..ott robbanás elintézhetné már ezt az egész bolygót, azokban az utolsó másodpercekben nevetnék életemben a legjobban. Megszűnne ez a felszínes, pénz orientált, "felfelé nyalunk, lefelé rúgunk" világ.
2016. nov. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
0%
Meg is nézek valami jó sorozat gyilkosos elmebeteg filmet, aztán az áldozatok helyére oda képzelem azt a néhány gennyedék nőt,aki elutasított annak idején, főleg azokat,akik kigúnyoltak. Mondjuk velük még számolni fogok az is biztos. ne hogy azt higgyék már,hogy megúszták, meg boldogan élnek majd továbbra is nyugodtan a párjaik mellett. Akik másoknak ártanak vagy ártott akármilyen módon,azoknak bűnhődniük kell.
2016. nov. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
0%
Holnapra ne legyen már több ember a rokonaimon,meg ismerőseimen kívül a Földön, mindenki húzzon már el innen a p.csába!
2016. nov. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
65%

Vajon min múlik az, hogy egy tini- és korai felnőttkorában a csajozásban szerencsétlen pasiból egy ilyen megkeseredett rinyagép lesz-e vagy sem?


Barátom 23 éves volt, mikor összejöttünk. Szűz volt, nem volt kapcsolata sem előttem. Élete nagy szerelme, akibe nem tudom hány évig totálisan bele volt zúgva pedig összejött a legjobb "barátjával".

A külseje miatt is lehett volna önbizalomhiánya, mert nem kicsit túlsúlyos.


Mindezek ellenére sosem nyomott nekem ilyen szövegeket, nem rinyált folyamatosan, nem utálta kollektíven az összes nőt.

2016. nov. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
0%
A tini koron már túl estem,a felnőtt korban is benne vagyok mondhatni. 30 elmúltam. Nem vagyok rinyagép csak az igazat írom. Ez a barátomnak is ilyen meg olyan nehéz élete volt szöveg pedig unalmas már. Ezt írjátok mindig ide az ilyen kérdéseknél vagy az ilyen kommentekre reagálva, de az életben egyszer nem tapasztaltam vagy láttam ilyet, pedig megfordultam már jó pár helyen életem során. Mivel ilyesmit nem láttam, tapasztaltam, ilyesmi nincs. Max.60 éves kor körül. Összegezve a te barátod is jóképű, az életben nem volt gondja a párkapcsolat kialakítással.
2016. nov. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!