Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek ez hogyan esne? Mit reagálnátok?

Figyelt kérdés
A kérdésem annyi lenne, hogy ha utcán odamenne egy srác azzal a szöveggel, hogy: Bocsáss meg, de muszáj volt ide jönnöm és leszólítanom téged, mert van benned valami ami annyira megfogott, hogy nem tudtam továbbmenni anélkül hogy ide ne jöjjek.", hogyan reagálnátok rá?

2016. nov. 20. 00:15
1 2 3 4
 11/38 RoseTyler ***** válasza:
59%
Ez ám a körülményes szöveg! :D Azt, hogy muszáj volt odamenj hozzá, látni fogja, hiszen ott vagy előtte. Hogy leszólítottad, az ugyanez az eset. Felesleges részletezni. A mondat további része szintén amolyan 'nesze semmi, fogd meg jól'. Azt mondd inkább, mi fogott meg benne! Persze, túlzásoktól mentesen és nem tolakodóan. Egy-egy jól eltalált bók szerintem többet ér, mint a sok felesleges duma.
2016. nov. 20. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:

Szerintem is annyi, hogy ne bunkó szöveget vagy betanult csajozós dumát, színdarabot adj elő, hanem egyszerű ismerkedésre invitáló szöveget. Nyálas se legyen, azt sem szeretik. Az sem árt, ha nem a semmiből toppansz oda hanem már összenéztetek párszor, például a buszmegállóba. Hirtelen meglepetést elkerülve. És szerintem is jócskán fog nyomni a latba a külsőd. Mivel ez alapján mér fel és dönt rólad, már az előtt, hogy megszólalnál. Nem túl vonzó srácnak szerintem több esélye lehet úgy, ha már kölcsönösen ismeri a lányt akitől szeretne valamit, mert így a csaj nem a semmiből csak a külső alapján ad választ, hanem van valami fogalma a srácról.

F

2016. nov. 20. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
22%
Megint bebizonyosodott, hogy más nem számít csak a külső. Ugyanazzal a semmi szöveggel egy jóképű nyerő lehet, de egy kevésbé vonzó külsejűt elküldenek a f...ba. Na ezek után tényleg menjetek a fa...omba a sz.r "a belső a fontos, legyen humorod, legyen önbizalmad" semmit sem érő szövegetekkel. Belső a fontos. Az meg a f..om! Hazugság az egész ki..ott világ. Mindent csak a jó külsővel megb..ott férfiak érhetnek el, ez az igazság. Unom is az egészet, annak idején a szülész orvos ba..ott volna inkább a falhoz,jobb lett volna,mint eddig azt nézni életemben, hogy másokra szinte rámásznak a csajok, én meg próbálkozhatok akár hogy lekoptatnak a külsőm miatt, hiába vagyok normális,rendes, hiába van vagy volt humorom, nem ér semmit.
2016. nov. 20. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:

ne ezzel nyiss.

amikor én támadtam utcán akkor volt egy felvezetés.

úgy indítottam,hogy megkérdeztem embereket,hogy merre van ez meg az az utca.

közben egyre tovább beszélgettem velük,egyre jobban bekapcsoltam a humort.

fél óra múlva kisközértekbe piacokra mentem be dumálgatni venni ezt azt,ott is szóba elegyedni az eladóval ha nincs sor.

az a lényeg hogy addig csináld,amíg minden gördülékeny nem lesz,eltűnik belőled minden görcs és viccesen jókedvű lelkiállapotba nem kerülsz.

aztán ha már kellően le vagy lazulva,utána jönnek a valódi zsákmányok a potenciális nők,akikhez már lelazulva,görcs nélkül tudsz odalépni.


egyébként többnyire jól fogadják az ilyet és vagány dolognak tartják.

aki meg nem azon röhögsz egy jót.

2016. nov. 20. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
Megkérdezném, mégis mit szeretne. Úgyis van párom, esélytelen lenne.
2016. nov. 20. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:
Én nem értem, hogy 13-as miért lett igy lepontozva?! Szó szerint minden csaj azt írta, hogy tökmindegy mit mondok, ugyis csak a külsőt nézik. Remélem külföldön jobb a helyzet ilyen szempontból, mert akkor még lehet remény, hogy kiszakadok ebből a kínzó magányból és végre lesz rendes lány aki ad egy esélyt.
2016. nov. 20. 06:16
 17/38 anonim ***** válasza:
76%

Azért lett lepontozva, mert egy rinyagép.


És igen, ha az utcán ismerkedsz, és vadidegeneket szólítasz le, akkor a külső lesz ami dönt 90%-ban, hiszen semmi mást sem lehet tudni rólad azon a ponton. Ahogy a 12-es írta is, aki nem néz ki jól, az inkább ismerősi körben kellene, hogy keresgéljen, nem vadidegeneknél próbálkozni. Nem tudom, hogy ez az utcán ismerkedés mennyire hatékony, de az én ismeretségi körömben minden házaspár iskola/munkahely/rokon esküvője/család régi barátja révén talált párra, senkit sem ismerek, akit csak úgy leszólítottak volna valahol, és aztán házasság lett belőle.


Nyilván vannak kivételek, de nem kell csodálkozni, ha az utcán 100-ból 99-szer elküldenek, még átlagos külsővel is.

2016. nov. 20. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
Rinya gép a fa..om az! Csak leírtam az igazat. Ismerőseim körében...jó tanács sokra megyek vele. Nézzük a jelenlegi ismerősei körömet: Kolléga nőim, akiknek élettársi kapcsolatban élnek,vagy házasok, tehát esély ezek szerint nulla. Jó ez, nincs egyedülálló lány az ismeretségi körödben, akkor dögölj meg egyedül, mert idegeneknél nincs esélyed. Különben eleve bukta ez az ismeretségi körödből próbálkozz, mert annak idején,amikor voltak lányok az ismeretségi körömben, azok is lepattintottak, mondván ne rontsuk el a barátságot, a haveri körből a jobb képűvel persze már el lehetett rontani a barátságot, olyankor nem számított. Rinyagép...az, mert leírom az igazat. Olyan dolgot úgy sem fogok írni, amit nem igaz vagy nem tapasztaltam, hogy itt vad idegen emberek szemében jó gyereknek tűnjek.
2016. nov. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
61%
Nekem ez kicsit elcsépelt, és egyből az jutna eszembe, hogy hányadik vagyok aznap, akinél ezzel a szöveggel beprobálkoztál. Valószínűleg nagy csillogó szemekkel néznék rád, és megkérdezném, hogy mégis mi fogott meg bennem. Erre tudnál valami frappáns választ mondani? Mert ha csak őőőzöl, vagy közhelyes dolgot mondasz, akkor tuti kiröhögnélek, és továbbállnék.
2016. nov. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
50%

#18


Senki sem mondta, hogy mindenkinek sikerülni fog. A társkeresés nem jótékonysági és szolidaritási alapon működik. Ez egy verseny, ahol mindenki az általa elérhető legjobb helyre hajt, és vannak akik sosem érnek célba. Minden korban voltak és lesznek akik egyedül maradtak.


De attól, hogy neked egy tanács - akármilyen okból - nem válik be, attól másnál még működhet, nem kellene lehurrogni.

2016. nov. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!