Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek általában miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek általában miért fontos, hogy a férfi társasági típus legyen, azaz sok haverral, ismerőssel rendelkezzen, sokat menjen ide-oda bulizni, stb?

Figyelt kérdés
Sok nőtől hallottam már, hogy nekik fontosak ezek a dolgok, mert az olyan pasas aki otthonülős az lúzer meg hasonlók.. Azt nem vágom, hogy egy párkapcsolatban miért fontos az, hogy mennyi haverom van, mennyit mozdulok ki? Vagy a nők logikája szerint azok a férfiak a sikeresebbek az életben, akiknek sok haverjuk van és sokat mennek ide-oda? Lehet, hogy ide vezethető ez vissza? Tehát lényegében a szociális státuszunkat mérik fel ez alapján és aki otthonülősebb fajta azt automatikusan sikertelen lúzernak bélyegezik?

2016. nov. 20. 03:15
1 2
 11/19 Költőnő? ***** válasza:
0%

Magam is szeretek jönni-menni. Ha nem is heti, de azért havi rendszerességgel. Van ugye külön baráti kör, meg van közös. A közös is fontos és kell. Van, h mások jönnek, van h mi megyünk, van, hogy csak szimplán beülünk vhova a többiekkel. Én igénylem a társaságot, a kimozdulást, az uram legszívesebben a szobából sem tenné ki a lábát. Kompromisszum. Egyrészt kimozdulunk külön is, másrészt nincs annyi külsős program, mint amennyit én szeretnék, ő viszont havonta egy-két alkalommal erőt vesz magán.

Alakul az, mert idő kell, h ez ki tudjon alakulni, Róma sem egy nap alatt épült.

2016. nov. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem érdekel a haveri társasága, hanem a tartosabb kapcsolatomban az zavart, hogy a fiú kitulajdonított és ha el akartam menni egy barátnőmmel sétálni vagy az osztállyal akartam volna időt tölteni már kiakadok, hogy nem veszem komolyan, pedig akkoriban ő volt az egyetlen személy, akire öszpontosítottam. Az otthonülős tipus nem baj ha nem megy a végletekig. Bulizni én is csak ritkán megyek, de véleményem szerint egy kapcsolatban fontos az időnkénti változatosság. Pl elmenni pizzázni/ túrázni/ simán sétálni.

18/L

2016. nov. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
76%

Én is azt vallom, hogy ne az legyen, hogy nincs egy barátja se, akivel találkozhatna egy beszélgetésre, egy programra stb.

Legjobb barátnőm exe őrjített meg: minden találkozónkra eljött, amit a barátnőmmel beszéltem le. Miért? Mert nem akart egyedül otthon maradni és nem voltak barátai. "Ő láthatatlan, ne is foglalkozzunk vele!", aha, csak minden mondatba beleokoskodott, hogy Ő jobban tudja, ő az idősebb, bár köze nincs a témához. Annyira nem bírta az ellentmondást, hogy ordítva fenyegetőzött többször az utcán, hogy megver... mert nem értettem egyet egy marhaságában.

2016. nov. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
84%

6,


kérdező, hogy tudsz ekkora baromságot mondani?


attól nem lesz több nőd, hogy elméletekbe kapaszkodsz.

2016. nov. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
7%

Ja, kb, manapság a szociális rang a külső mellett a legfontosabb tulajdonság egy emberben, a tudás, becsületesség, intelligencia, jóindulat mind-mind háttérbe vannak szorulva. Az sem segít, hogy a nők ipari mértékben űzik az előítéletek alkotását, így ha nem vagy pont az általuk elképzelt standard egyén, akkor mindenféle rosszat beléd látnak a semmi alapján. Én például soha nem voltam szórakozóhelyen, utálok bulizni járni, és néhány óra alatt megunom a társasági ülős-beszélgetős dolgokat, kell némi szünet. Ellenben imádok utazni, kirándulni, új dolgokat felfedezni, de még az érdekesebb társasági programokat is (pl bowling, lasertag) nagyon szeretem, es sokszor én vagyok a szervezője ezeknek. Ha lenne párom, vele sok helyre elmennék, mert imádok kettesben eljárkálni számomra érdekes helyekre. Na most gondolod egy csajt is érdekel, mi van a felszín alatt? Vagy tovább terjedne az érdeklődési körük a bulizáson meg a kocsmázáson? Ha ha ha ha...


25/F

2016. nov. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
19%

Nekem az tetszik,ha a baratomnak/baratjeloltemnek keves baratja van es ritkan talalkozik veluk. Bulizni meg csak kettesben megyunk es kulon vagy masokksl nem. Az nem baj ,ha otthonulos ,csak jojjon velem ,amikor kitalalok valami programot.

Igy nem tudom megmagyarazni a kerdesed,csak megerositeni Teged,hogy ismerkedj tovabb .

2016. nov. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
76%

Általában azoknak fontos ez, akik maguk is fejlettebb szociális készségekkel rendelkeznek. Valakinek van igénye a társaságra, a nagyobb haveri/baráti körrel való szórakozásra. Ez nem feltétlenül csak bulizás lehet, én pl. bármilyen programot szeretek a barátimmal (kirándulás, fürdő, bowling, utazás stb.).

Ha valaki alapvetően ilyen ember, akkor feltehetőleg nem fogja kielégíteni az, hogy egész nap otthon ül, még akkor sem, ha az otthonlét alatt valamennyire elfoglalják magukat és nem csak döglenek az ágyban.


Ha pedig mégis kialakul két különböző személyiségű e,ber között párkapcsolat azáltal, hogy megpróbálnak kompromisszumot teremteni, még mindig előjöhet problémaként.


Mindezek ellenére érdekes módon egészen jól kijövök introvertált emberekkel, pedig szerintem én az extrovertálthoz közelebb állok talán. Véleményem szerint ezek a különbségeket át lehet hidalni.

2016. nov. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ez baromság, engem sem zavar hogy a páromnak nincsenek barátai, annak ellenére hogy nekem vannak. Szeretem a pörgést a barátaimmal, de hazamenni abba a nyugalomba szeretek, amit a párom nyújt. Ennéljobb nincs is. :)
2016. nov. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

"Felmerül bennem, hogy minek van az embernek valakije, ha még megjelenni sem lehet vele sehol."


:D

Régen olvastam ennyire szánalmas választ :D

2016. dec. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!