Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ebbe mégis mi a szép?

Ebbe mégis mi a szép?

Figyelt kérdés

Szerintem ez már undorító kategória:

[link]


Van egy csaj ismerősöm is aki gyúr egész jól is nézett ki emiatt aztán a fejébe vette hogy majd indul női testépítő versenyen aztán el is érte a célját de úgy nézett ki mint egy szörny... az még hagyján hogy hozzá nem illő izommennyiség volt rajta de tetőtől talpig be volt kenve borotvakrémmel és valami nevetséges kinézetű smink volt rajta.

Ez a három kombináció elég groteszk kinézetett adott szegény lánynak.



2015. jún. 2. 19:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
69%

Na vége a házifeladatnak, meg is jött az esti troll:)

szóval, testépítő kategóriában felrakni egy ilyen kérdést,hm? hogy is mondjam?

kell keksz?

2015. jún. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Csiß ***** válasza:

Ez nem szépségverseny :) Itt mást pontoznak :P


Ezek az emberek szerintem egyébkén tök jól néznek ki (főleg a nők xD ) mikor ilyen szinten "szárazak".Dehát ez egy ilyen sport.


uff

2015. jún. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Csiß ***** válasza:
Na ezt jól el is írtam..Szóval azt akartam,hogy mikor nem ilyen szárazak.
2015. jún. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

"borotvakrémmel"

XD

Barnítókrémet akartam írni.

2015. jún. 2. 19:35
 5/20 anonim ***** válasza:
29%
testépítő kategóriába be merészeled írni hogy Phil Heath undorítóan néz ki?:D
2015. jún. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
69%
Kötekedni akar, nehogy vitázzatok vele.:)
2015. jún. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Én igazán nem vagyok oda a túlságosan kigyúrtakért, de a berakott képen nem sikerül felfedeznem, hogy mi az undorító...


A nőknél amúgy ez más, az extrém kigyúrt nők szerintem se néznek ki jól kicsit sem (sőt, nekem már a másutt kellemesen izmos, de bitang vastagra gyúrt combú nők sem tetszenek), némelyiknek az arca is olyan, hogy a gyerekek megállnak a növekedésben, de arról nem tehet s ez a kedvenc sportja, s hozzáértők szerint gyönyörű szimmetrikus izomzata van. Joga van hozzá. Ha nem tetszik, ne nézd.

A barnítókrém bevett dolog, ahogy a versenykinézet is speciális, nem arra mennek rá, hogy átlagember szemmel jó nők legyenek... Amúgy pár évtizede még más volt a szint, ma már a nőknek is elég nagy izomtömeget kell felmutatniuk, hogy esélyük legyen.


A sminket meg az edzett, egészen férfias mellre rakott falatnyi rózsaszín bikinifelsőt már nem annyira értem...


No ez a véleményem laikusként, akinek még a párja is feminin és eszébe se jut edzeni (már a páromnak, aki amúgy férfi). De az izmok azért jól néznek ki, férfiakon és nőkön is, ízlés kérdése, mekkora mennyiségben, persze.

2015. jún. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
67%
Egy Mr.Olympiának így kell kinéznie, ez van. Phil pont egy esztétikus versenyző, bár a szűk egy kicsit de nagyon ott van.
2015. jún. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

# 7

Hogy mi az undorító??? Elülső kidudorodó comb izom mint valami tumor, a karjai alatt szembe lévő képen mint valami szárnyak amit pluszba rakta oda, hátul a fejéből olyan mintha két cső jönne ki!

2015. jún. 2. 20:03
 10/20 anonim ***** válasza:
87%

Teged vagy elvert egy testepito gyerekkorodba vagy hazazvartak a konditerembol attol lehetsz ennyire frusztralt es most be akarod bizonyitani a vilagnak (es magadnak) hogy a testepites szar, meg a testepitok csunyak, hogy egy kicsit jobban erezd tole magad. Ugy hivjak kognitiv diszonancia, gyerekeknel egyszeruen csak ugy mondjak dac. Ha nem lenne igazam nem tetted volna fel a kerdest, hanem eszedbe se jutna testepitokkel foglalkozni, ahogyan masik 7milliard ember se foglalkozik, hanem eli a sajat kis tyukszaros eletet.

Johet a lepontozas.

2015. jún. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!