Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért várja el szinte minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várja el szinte minden nő egy 30 körüli férfitól, hogy egyedül éljen és minimum egy albérletet tartson fent, ahová oda lehet mennie a nőnek?

Figyelt kérdés
Azért olyan albérlet árak vannak, hogy alaphangon 80-90 plusz rezsi, ez 100 ezer ft. Ez csak egy alap. Emellé azért ritkán keresnek 200 nettó feletti bért az emberek, így marad 100 ezer ft. Szerintem ez nagy érvégés, de a nő elvárja.
2016. nov. 27. 16:46
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos,hogy ezt várja el!Viszont az már lehet,hogy jogos elvárás,hogy 30 éves korára egy férfi rendelkezzen saját jövedelemmel, amiből esetleg - akár együtt - albérletet tartson fenn.


Nekem se törvényszerű,hogy bejönne az a pasi akinek 30 éves korára nincs munkája, nincs jövedelme.

De nem azért, mert magasak az elvárásaim, egyszerűen azért,mert ennyi idős korára ez már alapnak kell,hogy számítson.

2016. nov. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
55%

Azért mert egy 30 éves már elméletben felnőtt, önállóan kéne, hogy éljen, függetlenül a szüleitől. Ha mondjuk 26-28 éves korig tett félre pénzt, akkor 30 éves korára már illene min albérletben laknia.


Bár manapság egyre gyakoribb a MAMAHOTEL nevű fogalom, amibe pontosan az általad leírt korosztály is beletartozik.

[link]

[link]

2016. nov. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
Van rendes jövedelmem, egyáltalán nem is minimálbéres. De a fizetésem felét elvinné egy 90 ezres albérlet.
2016. nov. 27. 16:52
 4/37 anonim ***** válasza:
Nem hiszem,hogy amennyiben egy komoly, összeköltözős párkapcsolatod lesz elvárja a csajszi,hogy Te fizesd az albérletet. Ha elvárja, és ezt meg sem tudjátok beszélni, akkor más gondok, kérdések is felmerülhetnek.
2016. nov. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
13%
Mert a nőknek készen kell minden. ahol kiesik egy csavar vagy valami hibát észrevesznek azonnal lelépnek. Sajna ilyenek a mai Mo.-i nők többsége. Légy egyszerre 57999 karakter, legyen palotád medencével, Ja és ne dolgozz mert akkor azt feltételezi hogy nem vagy vele biztos nem szereted
2016. nov. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
97%

"Szinte minden nő" alatt megint a pénzéhes cicababákat kell érteni, akiken látszik, hogy egy vagyont költenek a külsejükre?

Ugyanis normális nő ezt nem várja el, illetve 30 körül van saját lakása és jó fizetése, tehát nem szorul rá egy pasira se.


Akik meg csak a drága ribizlik közt válogatnak, azok ne sírjanak, ha felment az árfolyam, hanem nyúljanak mélyebben a zsebükbe!

2016. nov. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
6%
#6 és megint oda jutottunk, hogy akinek nincs jó fizetése, nem tud fent tartani egy albérletet egyedül az vonuljon ki az erdőbe és ölje meg magát!
2016. nov. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem kevés olyan nő van, aki elvárja. Én 30 éves vagyok, nettó 500 körül keresek, ami szerintem jóval a magyar átlag fölött van, mégsincs barátnőm. Nem ezen múlik, tőlem se kérdezte semelyik csaj, hogy mennyit keresek.
2016. nov. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
Én 250 nek is örülnék, már az is bőven átlag feletti, nemhogy az 500.
2016. nov. 27. 17:04
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg nálam kevesebb pénzből élő embert ismerek, akiknek van párjuk. Hidd el, a nők többsége egyáltalán nem bukik úgy a pénzre, mint ahogy a közhiedelem tartja. Akik meg igen, azokkal nem kell foglalkozni, és majd pofára esnek.
2016. nov. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!