Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért várja el szinte minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várja el szinte minden nő egy 30 körüli férfitól, hogy egyedül éljen és minimum egy albérletet tartson fent, ahová oda lehet mennie a nőnek?

Figyelt kérdés
Azért olyan albérlet árak vannak, hogy alaphangon 80-90 plusz rezsi, ez 100 ezer ft. Ez csak egy alap. Emellé azért ritkán keresnek 200 nettó feletti bért az emberek, így marad 100 ezer ft. Szerintem ez nagy érvégés, de a nő elvárja.
2016. nov. 27. 16:46
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

30as:pont erre gondoltam!

25ös voltam

2016. nov. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:
Nem adja el a 18-20 milliós házat. Mert jó ha 10-et kapna érte, sőt lehet meg sem vennék itt Ék_Mo-on, ahol alig van munka és ember.
2016. nov. 27. 22:42
 33/37 anonim ***** válasza:

De ha a házat csak 10 millióért vennék meg (nem is csak most, hanem a következő öt évben is mondjuk), akkor az nem egy 20 milliós ház, hanem egy 10 milliós ház.


Minden annyiba kerül, amennyit adnak érte.

2016. nov. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

Én egyáltalán nem várom el, de 24 éves nőként albérletet tartok fent és egyedül élek, normális munkahelyem van.

Szóval nem elvárás, de remélem 30 éves korom körülre már egy kis lakást is fogok tudni venni. :)


24N

2016. nov. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

30 éves kor körül illene már külön lakni. szoba, albérlet másokkal, egyedül is lehet bérelni (én 40ezerért béreltem már egyszobás lakást ami teljesen jó volt...).

nővérem 30 éves, de hasznos dolgot tanult, így tudott félrerakni és lakást vesz éppen. előtte együtt laktunk, mert én meg egyetemre járok. mindketten más városba kellett költöznünk egyetem miatt, és gazdagok se vagyunk...

én megértem, ha valakinek nincs sok pénze, nem kap támogatást stb. de ettől még nem kellene mást hibáztatni, mások elvárásait szapulni. nem a nők tehetnek róla, hogy olyan munkád van, amivel nem keresel, nem ők tehetnek róla, hogy nem tanultál jobban, nem mentél jó egyetemre, nem hoztál jobb döntéseket.

2016. nov. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Én semmit nem várok el a pasitól olyan téren, hogy nekem mit vegyen, de ha saját magát se tudja eltartani 30 évesen, az szerintem azért gáz. Azért annak alapnak kéne lennie. Égne a pofámról a bőr, ha 30 évesen még mindig anyucival élnék, és apucitól kunyerálnám el a kocsit, mint kamaszkoromban....
2016. nov. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

Talán ,mert ha az ember felnőtt egy idő után ha van jövedelme akkor párkapcsolat meglététől függetlenül el kellene kezdeni élni az önálló életét.

Az a baj ,hogy sokan úgy gondolkodnak,h amíg nincs párjuk addig lakom a szüleimnél ,majd ha jön valaki akkor költözöm ,de kérdem én és ha nem jön akkor mi lesz? vagy mi van ha pont azért nem jön mert otthon lakik?

Sokkal könnyebb úgy ismerkedni,hogy az ember külön él,csak gondolj bele normál esetben amíg egy kapcsolat nem fordul komolyra nem szokták a párok bemutatni egymást a szüleiknek,nálad mivel otthon laksz ez elég kellemetlen szitu ,h hozzád pld.nem lehet felmenni mivel az anyukád mindig ott van.

2016. nov. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!