Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért várja el szinte minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várja el szinte minden nő egy 30 körüli férfitól, hogy egyedül éljen és minimum egy albérletet tartson fent, ahová oda lehet mennie a nőnek?

Figyelt kérdés
Azért olyan albérlet árak vannak, hogy alaphangon 80-90 plusz rezsi, ez 100 ezer ft. Ez csak egy alap. Emellé azért ritkán keresnek 200 nettó feletti bért az emberek, így marad 100 ezer ft. Szerintem ez nagy érvégés, de a nő elvárja.
2016. nov. 27. 16:46
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
36%
Mert a sok hollywood-i mocsok kimosta teljesen az agyukat. Egy olyan életet tekintenek normálisnak, ami csak a sz-r béna romantikus filmekben létezik, ahol mindig eljön a nőért a szuperkedves, szupergazdag, szuperhelyes csávó, és onnantól boldogan élnek amíg meg nem halnak.
2016. nov. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom :(

szerintem nem mindegyik nő várja el a férfitól hogy külön éljen és lakjon egyedül önállóan lakásban vagy albérletben (albérlet -kidobált pénz,abból tud mást is venni,segít a szüleinek,gyűjtögethet belőle...stb)


Sajnos nehéz a mai fiatalnak lenni,nincsen lakástámogatások :( megértem a helyzeted,sokan szegények ,és sajnos keveset keresnek,nem ettől függ a társ találása!!!

Nem ezen múlik!!

Sok sikert és szerencsét kívánok neked! 30N

2016. nov. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:

miből legyen önerőm? a havi nettó 110e-ből. Amiből 50 ugrik a rezsire, kajára, 10 ugrik a bejárásra. Marad havi 50 minden másra, az évente 600e, 3 év alatt csak 1,8 milla. És akkor 3 évig nem voltam orvosnál, nem lettem beteg, nem voltam szórakozni, nem vettem magamnak ruhát, cipőt, fájó fogammal se mentem el orvoshoz, nem néztem be egy étterembe, vagy moziba.


még mielőtt valaki jön azzal, hogy tanulni kellett volna. Tanultam. 3 szakmám van. Mégse adnak több fizetést a munkáltatók!

2016. nov. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
Albérlet, hogyne! Ha lehetőség van,akkor kimenni külföldre dolgozni, valamennyit félre tenni, ha nem is egy lakás teljes árát, de egy kezdő tőkét, ahhoz már lehet felvenni banktól kölcsönt. Én 40 körül fizetek hitelt, de ha le telik, akkor enyém lesz teljesen a lakás. Egy albérlet meg jóval drágább, és ott előfordulhat, hogy azt mondja a tulaj,hogy eladom a lakást, akkor meg lehet keresni másik fészket, költözködésről gondoskodni stb. Kölyök koromban sajnos volt benne részünk elégszer, bőven elég volt.
2016. nov. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
Média káros hatása.
2016. nov. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
92%
Azért elég életképtelen,az a 30 éves hapsi,aki az anyjánál él és arra nem képes,hogy valakikhez betársuljon társbérlőként úgy,hogy beköltözik egy szobába.Ha meg talál társat,akkor vesznek közösen egy albérletet,vagy bérelnek.
2016. nov. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
"Azért elég életképtelen,az a 30 éves hapsi,aki az anyjánál él és arra nem képes,hogy valakikhez betársuljon társbérlőként úgy,hogy beköltözik egy szobába.Ha meg talál társat,akkor vesznek közösen egy albérletet,vagy bérelnek." Kikhez társulna be, mondjuk,akiket alig ismer? Nem hinném,hogy jó ötlet lenne, benne van az emberben,hogy esetleg eltűnnek a cuccai stb. Jó barátokkal sem mindig célra vezető összeköltözni, lehet,hogy nagyon jó barátok,együtt buliznak, mindent együtt csinálnak, de együtt lakásnál előjöhetnek olyan szokások,amik a másikat egy idő után majd az őrületbe kergetnék, ideig-óráig ellehet tűrni mindent,de hosszú távon nem lehet bírni. Ha meg talál társat, akkor inkább már beszéljék meg, hogy tesznek félre pénzt, és majd felvesznek lakáshitelt, jobban megéri, mint albérletre kidobálni 60-70 ezreket, csak azért,hogy megmutassák ők külön élnek.
2016. nov. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:

Édesnayád miért nem adja el a házát és vesz kisebbet? Mindneki jól járna, neki nem kellene annyit fizetni, nem pazarolna feleslegesen a nagy ház miatt, és még maradna is pénze, esetleg neked is adhatna. Az én anyám is pont most próbál eladni egy bazinagy, pénznyelő örökölt házat. Egy darab idős embernek nem kell olyan nagy otthon.

De igazából szerintem te csak panaszkodni akarsz a csúnya gonosz nőkről, a megoldások nem igazán érdekelnek. Én írtam pl, hogy nem muszáj a fővárosban/nagyobb városban lakni, a környékén is lehet, ez pl miért nem lehet megoldás?

2016. nov. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
91%

Hogy mások miért várják el, arra nem tudok válaszolni. Én nemes egyszerűséggel csak azért várnék el valami alap életszínvonalat egy felnőtt férfitől, mert én is képes voltam teljesen egyedül építeni valamit. És azért még halálra se dolgoztam magam érte. Dolgoztam gyakornokként egyetem alatt, egyetem után is rögtön, így volt pénzem fundamentára, és lett önerő. Jó oké, hitelből lett lakásom, de végülis olcsóbb, mint az albérlet. Én is jártam bulizni, most is megyek moziba stb. Nem értem, hogy egyesek a pénzügyi tudatlanságukat miért könyvelik el a nők hibájának. Ha 30 éves korodra nem értél el semmit, akkor nők ide vagy oda, de valamit szrul csinálsz...


25L

2016. nov. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:

1. Budapesten biztos ilyen fos drága árak vannak. Vidéken nem.


2. Nem kell saját lakás, elég ha van saját szobád. (És nem félősködsz, hogy jajj a lakótársad mit szól ha lányt viszel fel.)


3. A lényeg hogy legyen egy saját helyed, ahová nőt tudsz felvinni. Egy saját szoba is teljesen elég. És ne legyen senki (akár szülő, akár lakótárs), aki megszabná vagy beleszólna, hogy mikor kit viszel fel. Na ezek az igazán fontos dolgok.


A barátom is háromszobás albérletben él két másik emberrel együtt, de jóban van velük és akkor visz fel azt, akit akar, amikor akar. Sőt ha pl a konyhában főzőcskéznénk néha egy-egy este, akkor azt is lebeszéli velük, hogy aznap pár óráig ne jöjjenek ki a konyhába.

2016. nov. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!