Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért várja el szinte minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várja el szinte minden nő egy 30 körüli férfitól, hogy egyedül éljen és minimum egy albérletet tartson fent, ahová oda lehet mennie a nőnek?

Figyelt kérdés
Azért olyan albérlet árak vannak, hogy alaphangon 80-90 plusz rezsi, ez 100 ezer ft. Ez csak egy alap. Emellé azért ritkán keresnek 200 nettó feletti bért az emberek, így marad 100 ezer ft. Szerintem ez nagy érvégés, de a nő elvárja.
2016. nov. 27. 16:46
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
72%
nem menjünk el a pénzéhesek-e a nők vagy sem irányba vagy oké menjünk de nekem az albérletmánia kezd sok lenni....ha másik városba jár az ember egyetemre vagy ideiglenesen lakhelyétől nagyon távol dolgozik akkor kényszermegoldásként átmenetileg jó....de én a gyerekeimet is (ha lesznek)arra fogom nevelni hogy ésszel szórják a pénzt más zsebét feleslegesen ne tömjék még akkor sem ha az ismerősök 80%a inkább elkölti a fizetése java részét albira semmint otthon élve gyűjtögessen majd saját kecóra
2016. nov. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
91%

En 30 körüli nő vagyok és netto 200 felett keresek, igaz nem sokkal. De én ezt nem gondolom amúgy olyan csúcs fizunak.

Nem várnám el, h a pasi fizesse egyedül az albérletet, ketten fizetnénk. De inkább egy lakástörlesztést, mint albit.

Nekem van lakásom és cseppet se zavarna, ha a pasi költözne hozzám, amennyiben van normalis jövedelme.

2016. nov. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
100%

Előző...jogos..gyűjtögessen. De mondjuk nulláról indulva, szülői támogatás nélkül élete végéig (vagy feléig) gyűjtögethet. És addig is laknia kell valahol.

Ez a mostani generáció nagy problémája, én elhiszem!

2016. nov. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
13-as vagyok - a 11-esnek szántam a válaszom!
2016. nov. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:

5-ös, és illene egy felnőtt embernek helyesen is írnia.


Nem M.o.-i, ha már rövidíted és képzed az m.o.-i!

2016. nov. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
94%
Nem minden nő várja el, és pláne nem azért, hogy legyen hova mennie. Mielőtt megismertem a párom, egyedül éltem, egyértelműen olyan pasit kerestem, aki önálló és egyedül él. Biztos más nő is gondolja így és nem néznek ingyen lakhatásnak.
2016. nov. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem már ott megbukik az elméleted, hogy a legtöbb nő nem akar azonnal összeköltözni, hanem évekkel később. Ha pedig odaköltözik, akkor a számlák feleződnek, a bevétel pedig több lesz. Na most ha szerinted ez nem így van, akkor rossz nőkkel próbálkozol, vagy szimplán élvezed a nőutálatot. Eleve az olyan ember aki így lenézi őket, miért akar velük lenni?

Másrészt nem kötelező Pest közepén lakni. A nővérem pl 50 ezerért bérel egy egész házat kerttel és 11 percre van a főváros. Még ha bérletet veszel, akkor is olcsóbban jössz ki és már a közelekedés sem olyan rossz, már évek óta nem késtem vonat miatt az egyetemről...

2016. nov. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
13-as nekem szántad...nyilván ez úgy néz ki hogy 30 körül egy önerő(néhány millió) már elvárható amihez jön a hitel(persze forinthitel) ha meg a lány is összeköltözőspárti akkor ő is beszállhat és akkor a hitel is kevesebb
2016. nov. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:

30 év körüliek, elvárható,hogy legyen pár millió önerőtök? Ha valaki pl. a fővárosban tanul, majd ott kap munkát, a szülők vidéken, vajon miből spórolna össze ennyit?

Van akinek van, persze, nem kizárt. De szerintem a nagy többségnek sajnos nincs.

2016. nov. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:
Sajnos nettó 180 erre elég, egy átlag bér. Otthonról meg nem tudnak segíteni, csak édesanyám él már nagy lakásban, ahol a rezsi felemészt mindent. Sajnos ilyen ez, ha nincs már édesapa, se nem milliós szülői keresetek. Örökség sincs.
2016. nov. 27. 17:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!