Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha ronda vagyok, nem vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ronda vagyok, nem vagyok gazdag, de úgy rendes vagyok meg jó fej, vajon összejöhet még valami valaha?

Figyelt kérdés
2016. nov. 29. 03:10
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Hát jaa ez a baj :(
2016. dec. 10. 04:08
 12/18 A kérdező kommentje:
H így nem vagyok elég
2016. dec. 10. 04:08
 13/18 anonim ***** válasza:

ezt Te gondolod magadról, vagy kaptál megerősítést erről?

(pl: elhívtál vkit randizni, és a lány azt mondta, h boocs, de ronda vagy??)

HA volt is ilyen..arra csak azt tudom mondani, h naggyon felszínes csajokat fogtál ki.

2016. dec. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Az hogy te hogyan látod magad, nem azt jelenti, h mindenki másnak is ez a véleménye rólad.

Világéletemben bajom volt az alakommal, külsőmmel, aztán jött a párom, és az a fura, h ő meg épp úgy lát tökéletesnek, ahogy vagyok..pedig nem, nem vagyok világszépe! De neki épp így vagyok jó, ahogy vagyok.

[link]

2016. dec. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Én magamat látom így, de éppen ezért megkérdeztem pár embert hogy nem e én látom túl rossznak, és megerősítették hogy valóban nem elég semmire
2016. dec. 11. 07:07
 16/18 A kérdező kommentje:
Persze voltak lányok akikkel együt voltunk rövidebb hosszabb időket de akkor meg én érzem magam rosszul hogy ő miért ezt kapja
2016. dec. 11. 07:08
 17/18 anonim ***** válasza:

"Akkor meg én érzem magam rosszul hogy ő miért ezt kapja"- egyedül ez itt a gond! Hogyan szeretnéd h masok szeressenek, ha közben önmagadat sem tudod elfogadni, szeretni? Nincs rosszabb annál h vki próbál szeretni, te meg ilyeneken agyalsz...

Ha folyton ez jar a fejedben, esetleg hangoztatod is ezt neki, hidd el, EMIATT hagynak el. Mert nem tudnak ezzel mit kezdeni. Nagyon rossz tud lenni ha próbálsz szeretni vkit, elfofadtatni vele h épp így vagy jó, de a másik ilyen dumával jön... Gondolkozz el kicsit ezen..

2016. dec. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Nem hagyott el senki és én nem mondtam senkinek semmit

Feltettem egy kérdést arra kértem választ nem kértük az okoskodásod

2016. dec. 11. 11:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!