Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha azért tetszenek a nőknek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azért tetszenek a nőknek a magas izmos férfiak mert ők meg tudják őket védeni, akkor tulajdonképpen egy fekete öves alacsony vékony harcművész is jó?

Figyelt kérdés
2016. dec. 13. 18:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

#8: Én meg a Baross utcában, és soha nem kellett senkinek megvédeni.


#7 voltam.

2016. dec. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
9-es de van, az egészséges utódképzési potenciára asszociálnak a szoptatás miatt.
2016. dec. 13. 19:21
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát nemtudom mikor értik ezt meg az emberek.

Azért "tetszenek" a nőknek a nagydarab palik mert több férfiasságot sugall egy 2 méteres 100 kilós test mint mondjuk egy 165 centis 50 kilós, ezen nincs mit értetlenkedni. És általában (ÁLTALÁBAN) több magabiztosság is szorult belé pont a méretei miatt.

Eddig kb világos? Na most akkor mi volt a vonzó tényező? A "férfiasság".

Innentől pedig szerintem logikusan következik ,hogy nem pont a méret vonzó a nőknek (tudat alatt vagy "fölött") hanem maga a férfiasság/magabiztosság érzése. Ez egy genetikai kódolás -azt mondják- és legtöbbször tudatalatt igenis ez dönt. Persze ha betesszük a képletbe mondjuk a 25 éves Mike Tysont (175 centi) aki odamegy kötözködni a 2 méteres sráchoz ,hogy mivan mivan netalántán össze is veri a csávó pedig könyörög hogy ne üssön már több horgot légyszi akkor ki lesz a domináns kettőjük közül? A "kicsi". Ha ezt egy nő látja nem fog már annyira vonzódni a nagydarab sráchoz.


Tehát nem kell neked ahhoz 190 centinek lenned ,hogy férfi legyél és vonzó a nők körében. De nem is kell feltétlenül fizikai erőszakkal -ahogy az előbb tévesen tettem- vagy egyáltalán fizikai erővel példákat hozni, ez egy ösztönös belülről jövő viselkedésforma és kisugárzás ez az ami vonzza a nőket. Ez az amiről te beszélsz.

Szerintem ha egy férfiban már felmerül ez a gondolat akkor ott már problémák vannak ,ha egy alacsony harcművésznek bizonygatnia kell a férfiasságát :D Az úgy elég gáz szerintem, figyeljétek meg ha elmentek egy nem napon barnult rajos brigád előtt és beszól valaki akkor TUTI a legkisebb fog beszólogatni a leghangosabban. Ő a legfrusztráltabb.

Egyébként mégcsak 22 vagyok de összesen kb 6 év párkapcsolat alatt még sosem kellett megvédenem a barátnőimet vagy magamat. Pedig volt ,hogy a 8.ker mellett laktunk. És belém sem kötött még senki mondjuk az utcán, egyéb atrocitás már előfordult eddig 3x de valami indok mindig volt, féltékenység, részegség stb.

Én egyszerűen úgy megyek az utcán, hogy nem kötnek belém soha és ez nem keménykedős menés :DDD Aki úgy megy csak az akar lenni, én szimplán magabiztos vagyok ezt pedig mindenki megérzi. A kutyákkal is így lehet jól kijönni, ők csak arra hallgatnak igazán akikben érzik a magabiztos és nyugodt kisugárzást. A legtöbb alacsonyabb ember pedig komplexusos nem értem miért, mind különbözőek vagyunk ez a szép az életben. Persze nem árt ha valamit fel is tudsz mutatni a magabiztosságod mögött de én személy szerint már 10 évesen is úgy gondoltam ,hogy ha megtámadna meg tudnék ruházni egy felnőtt palit :D A lányokkal sem volt sosem(kis túlzás) problémám és még magasabb barátnőim is voltak(178 centi vagyok és rájöttem hogy ez manapság nem átlagos hanem alacsony). Egyikünknek sem volt kellemetlen egy percig sem.

Remélem segítettem kicsit, fel a fejjel.

2016. dec. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
60%
Ez is csak egy olyan dolog a sok közül, amit csak úgy mondanak a nők, de valójában nem tudják, hogy mit is jelent. Azért ismételgetik, mert megszokták. A klasszikus női logika.
2016. dec. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Egy nagydarab, tekintélyt parancsoló férfiba is könnyen szalad a kés, aztán ha nem ússza meg, örökre ott marad a földön. Szóval teljes biztonság nincs.

De inkább egy nagydarab, izmos férfi, mint egy sovány srác, akit mindenki úgy lökdös arrébb az útjából ahogy akarja.

2016. dec. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem igaz, hogy ennyi idő után sem lehet megérteni, pedig hányszor tették már fel ezt a kérdést csak itt a gyk-n. A magasabb pasi (direkt nem nagyobb/izmosabbat írok) azért vonzóbb, mint egy alacsony (<173) a nők 98%-nak, mert ők mindenben a jóra vágynak, az ideálisra/a megszokottra törekednek. Ahogyan egy legalább közepes, de inkább komolyabb egzisztenciával rendelkező pasira vágynak, ugyanúgy fontos számukra, hogy a pasijuk a szó klasszikus értelmében, ne legyen átlag alatti, semmiben. Hiába vagy okos és átlagos keresetű, ha alacsony vagy, akkor már van egy olyan pont, amiben a csaj átlag alattinak bélyegez. Ez játszódik le a fejében: "De..de, ő alacsonyabb a férfi ismerőseimtől is, hogy fogok így megjelenni vele, a barátnők/rokonok előtt, mit fognak vajon mondani? Inkább nem, nem akarom őt, hiába helyes, okos és szép karrierje van. Inkább keresek egy pénzes, egoista bikát, akivel jól fogok mutatni."

Figyeld meg, ha a férfi átlagmagasság hirtelen 170 körülivé változna és a 180-as pasi már kirívóan magasnak számítana, akkor qrvára nem jutna az eszükbe, hogy a 170 centis pasi nem férfias. Persze ez utópia, de gondolom érted. Ezt hívják kőkemény felszínességnek. Nem is azokat a csajokat hibáztatom, akik 175 centivel nem akarnak hozzám hasonló 170-es pasikkal ismerkedni. Teljes mértékben megértem őket és nem is zavar. Az viszont annál inkább, amikor egy 156-160-as kiscsaj is ugyanúgy alanyi jogon követeli magának a +175/180-as pasit, csak azért, mert nem akar magának "átlag alatti" pasit, "ha már a barinőknek is colos pasija van, én sem lehetek kivétel". Erre a nők azt szokták mondani, hogy mindenkinek joga van választani, csak közben elfelejtik, hogy a másik oldalon ennek vannak kárvallottjai és ez nem más, mint egy humánus köntösbe burkolt, el nem ismert genetikai genocídium. Lehet röhögni és lepontozni, de aki hajlandó meglátni az erdőt a fától, az kicsit jobban belegondolva igazat ad nekem. De ha meg szerintetek én tévedek, akkor nyugodtan cáfoljatok meg! Tessék, szívesen meghallgatom az érveléseiteket.

2016. dec. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!