Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik egyáltalán ilyen lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik egyáltalán ilyen lány?

Figyelt kérdés

intelligens

nyílt érdeklődésű

sportos, kedveli a sportokat

nem dohányzik, mértékkel és kulturáltan tud alkoholt fogyasztani

nem facebook-függő, "ájfon mániás"

nem lusta, trehány, rendetlen, igénytelen, munkakerülő

lehet vele beszélgetni bármiről

van humorérzéke

nem túlsúlyos

nem a divatozás a mindene

nincs hatalmas műkörme

nincs széttetoválva

nincs piercingje, fültágítója

nem minden este a népbutító műsorokat nézi a tv-ben (valóvilág és társai)

nem beszél folyamatosan értelmetlenül hülyeségeket


esetleg még továbbá:

tud főzni, sütni

helyesen ír, beszél

nem alacsony

kedveli a növényeket, kertészkedést

csak "szükség esetén" káromkodik

törekszik a becsületességre



illetve a 16-25 év közötti korosztályra gondolok első sorban.

vagy ezek (ha rugalmasan is kezelve) túl nagy elvárások?



2016. dec. 28. 22:15
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
Persze. Bár a kertészkedés leszűkíti a kört.
2016. dec. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
88%

Én trehány vagyok, rendetlen és káromkodom. Továbbá sokat lógok a telómon nem szükségszerűen facen. Nem tudok sütni es nem szeretem a növényeket a kertbe pedig csak akkor megyek ha épp elmenőben vagyok itthonról.


Ettol eltekintve stimmel. Mindemesetre a listád irreális. Nem hiszem hogy van olyan ember aki ne hibadzna valahol.

2016. dec. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
76%

"Nem minden este a népbutító műsorokat nézi a tv-ben (valóvilág és társai)"


En nem mindem este nezem. Neha buliba megyek,ahol nem cigizek es mertekkel iszom alkoholt

2016. dec. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
9%

Mivel mindenki magából indul ki, így azt mondom, hogy ezek az elvárások nem magasak. :) Csodálkozok, hogy többen írjátok, hogy ilyen lány nincs, valahol hibádzik - rám tökéletesen illik a leírás. Na jó, egy dolog hibádzik: már 33 éves vagyok :)

Kérdező, egy dolgot hozzátennék még ehhez: gyakran úgy érzem, hogy ezekkel a tulajdonságokkal és hozzáállással a Marsról jöttem, mintha nem illenék bele a mai világba.

2016. dec. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 A kérdező kommentje:

#9 "Másrészt: némelyik elvárásod jogos, de egy kapcsolatot pont nem az határoz meg, hogy van-e tetoválása vagy műkörme a másiknak, hanem az őszinteség, bizalom, hűség, na meg hogy mennyire álltok ki egymás mellett. :)"


Szerintem pedig eléggé meghatározza, legalábbis azt, hogy lesz-e egyáltalán kapcsolat.

Mert akinek 2 cm-es műkörme van, vagy nem látszik a bőre a tetoválásoktól, azt egyszerűen taszítónak, unszimpatikusnak érzem.

Az őszinteség, bizalom, hűség nagy szavak.

De ez csak több év után, vagy még akkor sem lehet megállapítani ezt a másikról.

De ez már egy bonyolultabb és más kérdés az emberek, nők, lányok személyisége.

2016. dec. 28. 23:30
 16/52 A kérdező kommentje:

#2 "Te mit tudsz nyújtani?"


A teljesség igénye nélkül:


Focizok: van játékvezetői képesítésem, játszok is versenyszerűen, illetve internetes sportelemzéssel is foglalkozok

Kézilabda, kosár, tenisz, darts, verseny no-limit texas hold’em póker, amit még szeretek

Viselkedéskutatás, etológia, pszichológia, kémia és biológia is érdekel

Történelem: középkor, II. világháború, legújabb digitális kor, harckocsik

olvasás: történelem, különböző szakirodalmak, regények

lakásfelújítással foglalkozom nyaranta (burkolás, betonozás, festés, cső-víz szerelés stb.)

alternatív gyógyászat, gyógymódok, gyógynövények

láncfűrészelés, alpin favágás, bármilyen gép, jármű szerelése (kivéve 220V: abba nem nyúlkálok egyelőre)

informatika: (web)programozás (objektumorientált nyelvek főként), MI (mesterséges intelligencia), konfigurációépítés, kiborg technológia, etikus hackelés, ECDL vizsgám is van

zongorázni is tudok, kedvelek mindenféle zenét (kivéve az operát)

főzés, mosás, takarítás, sütés mindennapos tevékenységem, szerintem ez nem csak női munka kell, hogy legyen

kertészkedés: gyümölcs és zöldség termesztés + tervezek erdőgazdasággal, pálinka és bor készítéssel is foglalkozni; növényvédelem

kedvelem a sorozatokat, igényes filmeket bármilyen műfajban

rendelkezem katasztrófavédelmi és tűzoltó alap szakképesítéssel és elsősegélynyújtó képesítéssel

angol, német nyelvet tanulok

van jogosítványom (egyelőre csak B kat. de vezetnék bármilyen járművet szívesen)

Magamban hiszek; „a sorsodról nem tehetsz, de ellene igen” – jelmondatom


Amit nem mindenki talál(hat) pozitívnak szerintem:


nem szeretem a lusta, trehány, rendetlen, igénytelen, munkakerülő embereket

és alacsony IQ-val rendelkezőket

a macskákon kívül más állatokat nem szeretek

nem nyílt érdeklődésű - egysíkú gondolkodásúakat, maradiakat sem kedvelem

nem vagyok társasági ember

nem szeretem az alábecsülést

kevés infót oszt meg magamról általában, keveset beszélek

kerülöm a tömeget

nem nézek tv-t, csak sportot



Egyébként F/19

2016. dec. 28. 23:33
 17/52 anonim ***** válasza:
12%

Összes kritérium kipipálva.

Viszont van már páron, de nem hiszem hogy minden ilyen lány foglalt lenne. 24N

2016. dec. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
86%

intelligens--> MENSA hivatalos IQ tesztjén 129 pontom lett. ( 130tól vesznek fel..:( )

nyílt érdeklődésű--> művészetekben és természettudományokban jártas vagyok, Egy 500 oldalas könyvet átlag 7 óra alatt elolvasok

sportos, kedveli a sportokat--> tvben minden sportot megnézek, esténként tornázom + kutyázom

nem dohányzik, mértékkel és kulturáltan tud alkoholt--> soha nem cigizek, soha nem iszok

nem facebook-függő, "ájfon mániás"--> nincs iPhone-om, facere napi 2x szoktam felnézni

nem lusta, trehány, rendetlen, igénytelen, munkakerülő--> szeretek pakolászni, nem vagyok munkakerülő, de épp munkanélküli vagyok, mert felmondtam a "hülye" főnök miatt

lehet vele beszélgetni bármiről--> Húrelmélet?

van humorérzéke--> nekem nincs

nem túlsúlyos--> 9 kiló plusz. Maradhat?

nem a divatozás a mindene--> nem divatozok

nincs hatalmas műkörme--> nincs

nincs széttetoválva--> nincs, de ez talán változhat

nincs piercingje, fültágítója--> nincs

nem minden este a népbutító műsorokat nézi a tv-ben (valóvilág és társai)--> valóvilágot nem nézek

nem beszél folyamatosan értelmetlenül hülyeségeket--> nő vagyok, mást nem tudok


esetleg még továbbá:

tud főzni, sütni--> tudok

helyesen ír, beszél--> máshogy nem tudok

nem alacsony--> BAMM 160 centi vagyok

kedveli a növényeket, kertészkedést--> páfrányom van. Elég?

csak "szükség esetén" káromkodik--> ..attól függ, milyen gyakran jön rám a szükség

törekszik a becsületességre --> ja


FRAANCBA!! Megbuktam!


Most akkor sorolhatom az én elvárásaimat?

Kérdező, olyan kisgyerek vagy még ..:D

2016. dec. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 A kérdező kommentje:

#18


Nem buktál meg, mert nem olvastad végig figyelmesen a kérdést (késő este van, és tudom hosszú is).


Utolsó sor:

"vagy ezek (ha rugalmasan is kezelve) túl nagy elvárások?"


nem emeltem ki, de én egy rugalmas és minden körülményhez alkalmazkodni képes ember vagyok.


Véleményem szerint egy-egy pozitív tulajdonság, képes ellensúlyozni a negatívakat bizonyos mértékig.


Illetve sorolhatod a Te elvárásaidat. Kíváncsi vagyok! :)

2016. dec. 28. 23:57
 20/52 anonim ***** válasza:
90%
Ha egy lány intelligens, művelt, kedves, sportos stb... -kb semmi közöd a műkörméhez vagy a ruházkodádához... vagy, hogy mit néz vagy nem néz a tv-ben!
2016. dec. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!