Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik egyáltalán ilyen lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik egyáltalán ilyen lány?

Figyelt kérdés

intelligens

nyílt érdeklődésű

sportos, kedveli a sportokat

nem dohányzik, mértékkel és kulturáltan tud alkoholt fogyasztani

nem facebook-függő, "ájfon mániás"

nem lusta, trehány, rendetlen, igénytelen, munkakerülő

lehet vele beszélgetni bármiről

van humorérzéke

nem túlsúlyos

nem a divatozás a mindene

nincs hatalmas műkörme

nincs széttetoválva

nincs piercingje, fültágítója

nem minden este a népbutító műsorokat nézi a tv-ben (valóvilág és társai)

nem beszél folyamatosan értelmetlenül hülyeségeket


esetleg még továbbá:

tud főzni, sütni

helyesen ír, beszél

nem alacsony

kedveli a növényeket, kertészkedést

csak "szükség esetén" káromkodik

törekszik a becsületességre



illetve a 16-25 év közötti korosztályra gondolok első sorban.

vagy ezek (ha rugalmasan is kezelve) túl nagy elvárások?



2016. dec. 28. 22:15
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
100%
Ezek rám illenek, de bocsi, túlsúlyos vagyok és iphone-om van :D Te pedig túl igényes vagy
2016. dec. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
100%

Inkább túrázni vagy hegyet mászni szeretek, de nem a monoton sportokat. Időnként lusta és rendetlen vagyok. Alacsony vagyok. Ezeken kívül betartozok az általad leírt kategoriába, de biztos vannak olyanok, akik teljesen megfelelnek a kritériumaidnak.

18/L

2016. dec. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:

ha teljes egyezésre vársz, nem sok

ha elég, ha a 80-90%-a teljesül, akkor viszont vannak ilyen lányok, én is ismerek többet is (igaz, a többségüknek van barátja)


ha te is megfelelsz az ilyen lányok hasonló listájának, akkor végülis nem túl nagyok az elvárásaid, de azzal gondolom te is tisztában vagy, hogy ezzel azért lehet nem lesz könnyű dolgod

2016. dec. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:

Hát ha az a kérdés, hogy mi ilyenek vagyunk-e...

Sütni szeretek, de főzni annyira nem.

A többi igaz. És a korosztályban is benne vagyok:) Amúgy nem annyira nagy elvárások, csak ne fektesd magad elé az egészet, nem fogsz olyan lányt találni, aki maximálisan "teljesíti" az összeset!:)

17/L

(Légyszi ne írjon senki!)

2016. dec. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:

16. Ez mind szép és jó, az életben tudod kamatoztatni egy tudásod. Na de egy párkapcsolatban hol számít az, hogy hibátlanul le tudsz-e kommentálni egy focimeccset vagy hogy milyen jó számítógépes programot tudsz írni?

Egy kapcsolatban szerintem nem lényeges, max. annyira, hogy a csaj fel tudjon veled vágni.

2016. dec. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:

Hú, basszus, a kertészkedésnél kiestem, pedig egész sokáig bírtam. :)


23/N

2016. dec. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 A kérdező kommentje:

"16. Ez mind szép és jó, az életben tudod kamatoztatni egy tudásod. Na de egy párkapcsolatban hol számít az, hogy hibátlanul le tudsz-e kommentálni egy focimeccset vagy hogy milyen jó számítógépes programot tudsz írni?

Egy kapcsolatban szerintem nem lényeges, max. annyira, hogy a csaj fel tudjon veled vágni."


Szerintem fontos, hogy legyenek közös témák.

Minél többféle dolgokban jártas valaki, annál színesebb egyén kell, hogy legyen.

Vagyis több esély van, hogy közös érdeklődési kört találunk valakivel.


Viszont van abban is igazság, amit írsz.

Alapvetően lexikális tudással nem sokra megy az ember.

Szükséges hozzá gyakorlati ismeret is illetve még a kommunikáció is.


Lehet valaki nagyon jó programozó, ha csak ahhoz ért.

Ráadásul nem szimpatikus ember számodra, akkor így halott ügy az egész véleményem szerint.

2016. dec. 29. 21:59
 48/52 anonim ***** válasza:

Tudom, nem társkereső, ezért elnézést, de ha van ilyen lány, 18-28 ig irjon privit!

Cserébe feltudom ajánlani neki ugyan ezt férfibe ;)

2017. febr. 20. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
Kicsit nekem ez az egêsz merev ugy értem hogy ne beszéljen értelmetlenül hülyeségeket de mondjuk ez összefügg a humorérzékkel !Ên pl nem tudnék ugy hülyeségeket beszélni hogy odafigyelek ez annak megy aki a stan up comedyben szerepel begyakoroljâk de ez nem biztos hogy egy kapcsolatban működni fog bocsi!:DEz nem rendelésre megy hogy viccelj ugy hogy neked ez tetszedjen szegény làny meg majd azt sem fogja tudn hogy mit mondhat meg mit nem !Mert nagyon oda kell figyelni arra hogy nehogy meg sértsen !:D
2017. febr. 20. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
Mert nagyon oda kell figyelni arra hogy mit mondjon nehogy téged megsértsen !:D
2017. febr. 20. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!