Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik egyáltalán ilyen lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik egyáltalán ilyen lány?

Figyelt kérdés

intelligens

nyílt érdeklődésű

sportos, kedveli a sportokat

nem dohányzik, mértékkel és kulturáltan tud alkoholt fogyasztani

nem facebook-függő, "ájfon mániás"

nem lusta, trehány, rendetlen, igénytelen, munkakerülő

lehet vele beszélgetni bármiről

van humorérzéke

nem túlsúlyos

nem a divatozás a mindene

nincs hatalmas műkörme

nincs széttetoválva

nincs piercingje, fültágítója

nem minden este a népbutító műsorokat nézi a tv-ben (valóvilág és társai)

nem beszél folyamatosan értelmetlenül hülyeségeket


esetleg még továbbá:

tud főzni, sütni

helyesen ír, beszél

nem alacsony

kedveli a növényeket, kertészkedést

csak "szükség esetén" káromkodik

törekszik a becsületességre



illetve a 16-25 év közötti korosztályra gondolok első sorban.

vagy ezek (ha rugalmasan is kezelve) túl nagy elvárások?



2016. dec. 28. 22:15
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
20%
Ne beszéljen értelmetlenül hülyeségeket de legyen humorérzéke bocsi ez bukta ellentmond neharagudj de én màr most kiborultam !Na tovàbbi kellemes okoskodàst !
2016. dec. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
69%

18 vagyok :)


Á, olvastam azt a bizonyos sort, csak kötekedni akartam :D


nekem nincs olyan jól összeszedett listám, mint neked :)

Ha lenne is, az eddigi "férfiügyeim" nagy része meg sem felelne neki,szóval, mondhatom én, hogy a pasi legyen magas, kigyúrt stb. ha épp a kis 174 centis, kövérkésben volt meg az a plusz, ami miatt beleszerettem. :)


Nyilván jó dolog, ha vannak minimális elvárások, de azokhoz túlságosan ragaszkodni sem szabad, nem szabad szűklátókörűvé és felszínessé válni, mert akkor az ember sok mindenről lemarad :)

2016. dec. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 A kérdező kommentje:

#20

"Ha egy lány intelligens, művelt, kedves, sportos stb... -kb semmi közöd a műkörméhez vagy a ruházkodádához... vagy, hogy mit néz vagy nem néz a tv-ben!"


Az intelligencia belső tulajdonság, míg a műköröm külső megjelenéshez tartozik.

Általában az emberek (legalábbis én) a másiknak nézik a kinézetét (arc, test, műköröm, tetoválás stb.) illetve jó esetben a belső tulajdonságaira is kiváncsiak (IQ, EQ, mi érdekli, mit néz a tv-ben, kedvenc csapata...).



#21

"Ne beszéljen értelmetlenül hülyeségeket de legyen humorérzéke bocsi ez bukta ellentmond neharagudj de én màr most kiborultam !Na tovàbbi kellemes okoskodàst!"


Én arra gondoltam a humoros vagy humorézék alatt, hogy képes legyen megérteni egy-egy poént, pl. egy karikatúrát vagy viccet.

Szerintem elég sok mondanivalója van egy karikatúrának, ha elsőre lehet értelmetlennek is tűnik a szövege. Csak előfordulhat háttérismeret szükség az értelmezéséhez.


Neked is további kellemes estét!

2016. dec. 29. 00:12
 24/52 anonim ***** válasza:
90%

"Történelem: középkor, II. világháború, legújabb digitális kor, harckocsik "


Szerintem minden nő álma vagy fiam

2016. dec. 29. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 A kérdező kommentje:

#24


Ezt kifejtenéd bővebben mire gondolsz, kérlek!


Lehet elsőre furcsának tűnik a történelmi érdeklődésem, de ez csak felszínesség miatt lehetséges.

Elmélyülve egy-egy korban, mindegyikben felfedezhető olyan különlegesség, ami képes árnyalni a rengetek negatívat.


pl. a sötét középkor is egy ilyen fogalom lehet(ne).

tényleg sokkal rosszabb lett volna mint az azt megelőző vagy azt követő? vagy miért nevezték, nevezik annak?

2016. dec. 29. 00:58
 26/52 anonim ***** válasza:
Êppen egy műkörmös agyonzetovàlt nő is lehet munkamàniàs éppen és kedvelheti a növényeket csak az izlése màs azzal semmi baj nincs sztem !Én pl nem szeretem a hello kiittit meg a jégvaràzst stb attol nem vagyok lusta csak az izlésem màs tetovàlt sem vagyok de sztem 1-2elfér majd akarok is !
2016. dec. 29. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
92%

Semmi sem lehetetlen, majd meglátod, hogy fogsz-e ilyet találni vagy sem.


Mindenesetre a személyiségedet fejleszd, mert a kommentjeid alapján elég magas lovon ülsz és lenézel embereket. Ha valaki pl. nem intelligens, azt te lenézed, de ettől függetlenül lehet jó ember.

Amit te felsoroltál magadról, annak a nagy része lexikális tudás, nem intelligencia, azaz mindenki képes megtanulni, csak idő kérdése.


Próbálj meg ne fellengzősen viselkedni és lenézni másokat, mert mindkettő undorító egy személyiségjegy.

Persze még nagyon fiatal vagy, ez változhat.


Sok sikert!:)

2016. dec. 29. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
Csak szükség esetén kàromkodik persze ez nem csak egy csettintésre megy sokszor a helyzet hozza és ha sokszor kàromkodik akkor màr is kilhve a csak szükség esetén !Ezt igy előre percre pontosan nem lehet megjósolni hogy egy nő mikor kàromkidik és hànyszor fog kàromkodni de ha jol értem akkoe ne legyen hàzi sárkàny !Sok sikert biztos van olyan nő aki nem nagy szàjú hanem viszafogott és finom lelkületű és humora is van persze meg amit ide leírtàl!
2016. dec. 29. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 A kérdező kommentje:

#27


A személyiségemet próbálom folyamatosan fejleszteni, de nem egyszerű.

Attól, hogy valaki nem intelligens, nem feltétlenül nézem le.

Ettől még lehet pl. kiváló munkaerő. Főként, ha fizikai munkás. Van, amit erővel kell megoldani, nem pedig ésszel (én próbálom a kettőt vegyíteni, több kevesebb sikerrel).


Érdekes, hogy így anonim és írásban fellengősnek találsz (szerintem van is alapja... lásd lentebb), pedig élőben valójában én úgy gondolom, senki sem jobb nálam, épp ellenkezőleg.


Illetve mivel utálom a lenézést (=alábecsülést), így mindenképpen ez távol áll tőlem.


Viszont van egy olyan tulajdonságom, hogy csak akkor vitatkozok, ha úgy érzem igazam van, más esetben nem.

Emiatt viszont tűnhetnek úgy a hozzászólásaim, mint amilyennek leírtál.


Illetve szerintem interneten keresztül nem ismerhető meg eléggé egy ember, így nehéz róla valós képet alkotni.


Köszönöm a választ! így más aspektusból is kitekinthettem erre a kérdésre.

Elgondolkodtató volt!

2016. dec. 29. 01:14
 30/52 anonim ***** válasza:
A barátnők ezek közül kissé lusta, nem a kedvence a sport és nem szereti a növényeket, de a többi stimmel. (22L)
2016. dec. 29. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!