Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik egyáltalán ilyen lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik egyáltalán ilyen lány?

Figyelt kérdés

intelligens

nyílt érdeklődésű

sportos, kedveli a sportokat

nem dohányzik, mértékkel és kulturáltan tud alkoholt fogyasztani

nem facebook-függő, "ájfon mániás"

nem lusta, trehány, rendetlen, igénytelen, munkakerülő

lehet vele beszélgetni bármiről

van humorérzéke

nem túlsúlyos

nem a divatozás a mindene

nincs hatalmas műkörme

nincs széttetoválva

nincs piercingje, fültágítója

nem minden este a népbutító műsorokat nézi a tv-ben (valóvilág és társai)

nem beszél folyamatosan értelmetlenül hülyeségeket


esetleg még továbbá:

tud főzni, sütni

helyesen ír, beszél

nem alacsony

kedveli a növényeket, kertészkedést

csak "szükség esetén" káromkodik

törekszik a becsületességre



illetve a 16-25 év közötti korosztályra gondolok első sorban.

vagy ezek (ha rugalmasan is kezelve) túl nagy elvárások?



2016. dec. 28. 22:15
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
Aki magára ismert írjon, (nagyjából) ugyan ezt nyújtom pasiba!
2016. dec. 29. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
Nem munkakerülő 16 éves... az kemény.
2016. dec. 29. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
69%
Egyébként kinyomtatom ezt, beteszem a tárcámba, és akárki leszólít, rámutatok egy dologra a listán, hogy "bocsi, utálok főzni" vagy "rendetlen vagyok, ne harizz".
2016. dec. 29. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:

Biztos létezik, bár én a magassági és életkori kritériumnál elbuktam. :-)

Na, mondjuk én sem akarnék egy korodbelivel összejönni, nagyon más életszakaszban járunk én 30 fölött, te meg még csak bontogatod a szárnyaidat. Egyébként kívánom, hogy találd meg a hozzád illő lányt.

2016. dec. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
66%
Van egy ismerősöm sràc akinek kb ilyen leànyzó kellene csakhogy sokszor az élet hozza hogy kiből mi vàlik !Ezt úgy értem hogy édesanyàm is fiatal leànykoràban teljesen màs volt visszafogott meg nem kàromkodott nagyon ritkàn most meg majdnem minden nap !Ha ilyen nőt keresel akkor olyan helyen keress akik jómóduak és nyugodtabb az életvitelük azok biztosan nem lesznek idegsukkosak !
2016. dec. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
"édesanyàm is fiatal leànykoràban teljesen màs volt visszafogott meg nem kàromkodott nagyon ritkàn most meg majdnem minden nap" - Ezt én is írhattam volna. Az én anyámból is kihozta az állatot a sok szívás, egy ideig nyelte a békát, aztán vulkánként tört ki egy idő után. Most abban reménykedik az egész család, hogy van pár éve nyugdíjig, és utána talán lenyugszik.
2016. dec. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező mondjuk ott bukta hogy akik nyugodtak céltudatosabbak meg pl felsőfokú végzettségük van az mind műkörömmel rendelkezik igényes àjfon màniàs vagy tökmindegy hogy mijen teloja van mindene meg van az biztos hogy ne idegbeteg nem kàromkodik minden nap !Nekem van ilyen ismerősöm csaj műkörmöt csinaltat tanul igényes telomaniàs stb de humorérzéke van dolgozik tanul szoval ilyen nagyon ritka amit te itt leírtàl !
2016. dec. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
13%
Tűt keresel a széna kazalba sztem !Az 1900 években biztos hogy ilyenek voltak a nők kb de a 21szd-ban csak pl paraszt csalàdokban van ilyen lassan màr ott is a magamutogatàs megy !Sok Sikert !
2016. dec. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
0%

erre én is kíváncsi lennék, csak a 25-30 éves korosztályból! Hogy én mit tudok nyújtani a kisújjamon kívűl, azt majd az adott hölgynek leírom..

29f

2016. dec. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:

Hááát... Biztos van, de őszintén szólva nekem most egy sem ugrik be, pedig 21 éves nő vagyok, szóval sok ilyen korú nőt ismerek. Persze ezt nem azt jelenti, hogy az egész ismerettségi körömben nincs ilyen, csak a baráti körből nem jut eszembe senki.

Vagy értelmiségiek, de akkor annak az összes egyetemistákra jellemző vadhajtásával, mint cigi, káromkodás, piálás, vagy butuskábbak, cserébe viszont szeretnek főzni és csinálják a Rubint Rékát. Igazából olyat aki intelligens is, meg jókislány háziasszony is, nem ismerek.

2016. dec. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!