Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csupán én vagyok az egyetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csupán én vagyok az egyetlen szerencsétlen, aki 2 nap múlva, azaz szilveszterkor egyedül fog lenni?

Figyelt kérdés

Kilátástalan a helyzetem, depressziós vagyok. Nem is próbáltam meg találni senkit sem, hogy jobb legyen a helyzetem.

Túl sok az elvárás afelől, hogy az embernek lehessen bárkije is. Ebbe belefáradtam már nagyon.

Más is van így, hogy végképp feladta?

Szolnok megyei vagyok, Tiszaföldvári... egy isten háta mögötti lepra telep.. Ahol nem értékelnek az emberek semmit a másikban, az apró kedvességeket sem.



2016. dec. 29. 11:37
1 2 3 4 5 6
 11/56 A kérdező kommentje:

Sajnos azon szerencsétlen hülyék közé tartozom, akik nem tudják elfelejteni az első igazi nagy szerelmüket.

Így vagyok ezzel a lánnyal is. Két éve lett vége.

Elfogadtam? Elfogadtam, hogy végül mással van.

De ettől függetlenül nem akarok senkit se magam mellé.

Nem akarom lehúzni, nem akarok töketlenkedni mások megismerésével.

Exemet meg nem fogom zaklatni. Mi értelme lenne: 0...

Mióta meg kidobott másért, elkönyveltem magamban:

Szar ember vagyok, értéktelen vagyok, nálam valóban mindenki csak jobb; és nem várom meg, hogy ha sikerülne is valami, lelépjen mással megint. Szeretnék elsüllyedni szégyenemben, de ennél jobban már nem lehet sehova.

Már úgy érzem, hogy nem tartozom sehova, hogy eljárt felettem az élet. Pedig csak 28 éves vagyok az istenért..


Az a baj, hogy amúgy is hülye felfogásom van, szóval ez a másik oka is, hogy nem kell nekem senki, nem erőlködöm:

Nekem nincs életem, de gondolom ebből le lehetett szűrni.

Nincsenek barátaim, nem járok emberek közé, nincsenek vágyaim és nincsenek céljaim. Csak egy üres bábúnak érzem magam, aki csak úgy van és kész.

Valahogy én olyanná lettem, hogy nem bírnám elviselni, hogy akit szeretek, annak barátai legyenek, hogy fiúkkal járogasson ki.

Ez a sok hülye megfelelési kényszer vitt oda.

Mindenhol csak azt olvasni, hogy legyél helyes, legyen munkád, pénzed, egzisztenciád, bla-bla bla...

Beleőrültem már ebbe a megfelelési kényszerbe.

Nincs önképen, normális önértékelésem. Önbecsülésem a nullánál stagnál.

Ez miatt nem tudnám elviselni, hogy egy számomra szeretett személy például más fiúkkal lógjon, más srácokkal járjon el. Vagy hogy a barátai fontosabbak legyenek neki. Hiába lenne velem, úgy is ezt érezném, hogy mások fontosabbak.

És bizalom ide vagy oda, de a mai világban már senkiben nem lehet megbízni. Ha csak egyszer hibázol, ott hagynak a francba könnyen.

2016. dec. 29. 12:15
 12/56 anonim ***** válasza:
64%

Én is, bár rikácsol a család, hogy "mennyek el a művházas buliba", de valahogy nincs kedvem energiaitaltól bűzlő fiatalok, ordenáré cigányok és a "Fásy mulató best of"-al tölteni az évet.


De itthon se jobb, most néztem meg a port.hu-t. 'Szameg... SASKABARÉ... Már megint! Ezt komolyan gondolták? Van aki tényleg ezt akarja nézni? Háháháháhá kiröhögjük a belünket, nótára föl! Én vagyok az orbánviki, parlamentben hakapeszi háháháháháhá! (a kamera rázúúúúmol egy dühös nyugdíjasra)


Itt egy jó kis illusztráció a szilveszterről


[link]


Ez a kép olyan vicces :D


Na jó aa kövi dumában újabb poénok jönnek.

2016. dec. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 anonim ***** válasza:
70%

Hagyd abba ezeket a hülye gondolatokat, amire rászoktál. Azt vedd észre, hogy lehet normálisan élni így is, ahogy te vagy. OK egy szerelmed volt és nem akarsz több párt. Rendben. Akkor ez van. És kezd el keresni, hogy mi mással töltheted meg az életedet így. Esetleg miben tudsz segíteni másoknak.


Szerintem egy jó példa mondjuk egy remete élete, aki lehet egyszer sem volt szerelmes, nincsenek barátai, az is lehet, hogy nem járt sehol és semmi gond az életével.


Lehet neked is kellene egy hosszabb időszak, ahol lekapcsolódsz a világról. Pl csinálhatnád azt, hogy kiveszel egyben egy hosszabb szabit nyáron és elmész valahova, ahol nincs internet, viszel esetleg pár könyvet. Sétálsz az erdőben, beszélgetsz emberekkel, ha épp úgy adódik. ilyesmi.

2016. dec. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 A kérdező kommentje:
Semmi se vonz az életben. Nem akarok egyszerűen élni.
2016. dec. 29. 12:45
 15/56 anonim ***** válasza:
Idén kivételesen én is egyedül leszek, mert sok vizsgám lesz januárban, úgyhogy én végigtanulom a szilvesztert. De amúgy meg ne depressziózz, hanem próbálj meg változtatni a helyzeten.
2016. dec. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:
70%

"Háháháháhá kiröhögjük a belünket, nótára föl! Én vagyok az orbánviki, parlamentben hakapeszi háháháháháhá! (a kamera rázúúúúmol egy dühös nyugdíjasra)"


BESÍRTAM :DDDD


Amúgy kérdező, kezdj új életet. Költözz el egy nagyobb városba vagy a fővárosba. Ne kattogj a múlton, mert teljesen felesleges.

2016. dec. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:
64%

Én évek óta ugyanazt csinálom szilveszterkor. Lárpúrlár szilveszteri szpesölök '95 '96... F1 videók, WATTZ összeállítások eurosporton stb.


De itt egy kép ami felvidít :D Ez tényleg vicces :D


[link]

2016. dec. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 A kérdező kommentje:

Ez nem így megy... nem akarok új életet. Mindegy, feleslegesen írtam ki ezt a kérdést, mert semmi értelme nem volt. Meg kéne már ölnöm magam. Ha lenne egy pisztolyom, olyan 30-35% eséllyel meg is tenném, amilyen hülye vagyok.

Akartam már öngyilkos lenni, de nem jött össze.

Autó balesetem is volt, az sem jött össze.

Engem mindenki csak szarnak tart.

2016. dec. 29. 12:55
 19/56 anonim ***** válasza:
70%

Lehet nehéz elhinni, de ez, amiben vagy kicsit egy perspektíva, egy helyen ücsörögsz és onnan ez látszik és nem vagy hajlandó felállni és arrébb menni. Mert nincs erőd.


Ennek ellenére lehetséges megtenni. Csak nagyon gyorsan határozottan kell mozdulni. Pl ma elmehetnél kirándulni egyet. Egy másfél órára. Ki a természetbe kicsit. Maga az, hogy képes vagy erre jobb érzést keltene benned. És változna az is, ahonnan nézed a dolgokat.


És igen ez az élet nem könnyű. Egy nehéz életkorban vagy ráadásul, amikor elfogy az a lendület, ami még az iskolás korból jön, amikor még vittek előre az adott dolgok. Itt már csak akkor lehet mozdulni, ha te mozgatod. Itt már neked kell megtartani a dolgokat, új dolgokat létrehozni a semmiből.

2016. dec. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:
41%

Akkor ríjjál csak tovább otthon egyedül, magányosan.

Ezt soha nem fogom megérteni. Sírsz, mert neked hű de szar, de ellene tenni meg már fáj?

Ezt magyarázd már el nekem.

Jó, beleöltél sok energiát, egy olyan nőbe, akibe nem kellett volna. De még mindig jobb, hogy most derült ki, mint 15 évnyi házasság és két gyerek után. Minden csak viszonyítás kérdése.

Ha nem akarsz, ne változtass. De akkor törődj bele a sorsodba és ne rinyálj.

2016. dec. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!