Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csupán én vagyok az egyetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csupán én vagyok az egyetlen szerencsétlen, aki 2 nap múlva, azaz szilveszterkor egyedül fog lenni?

Figyelt kérdés

Kilátástalan a helyzetem, depressziós vagyok. Nem is próbáltam meg találni senkit sem, hogy jobb legyen a helyzetem.

Túl sok az elvárás afelől, hogy az embernek lehessen bárkije is. Ebbe belefáradtam már nagyon.

Más is van így, hogy végképp feladta?

Szolnok megyei vagyok, Tiszaföldvári... egy isten háta mögötti lepra telep.. Ahol nem értékelnek az emberek semmit a másikban, az apró kedvességeket sem.



2016. dec. 29. 11:37
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:

"Egy orvos nem tud segíteni rajtam."


Nem is az orvos fog téged meggyógyítani, hanem te saját magad! Az orvos, csak útmutatást és lehetőségeket ad neked! Az, hogy te egyikkel se élsz, az már a te felelősséged!


Szerintem te nem is akarsz változtatni a helyzeteden! De se baj, nem mindenkinek kell boldogság az életben!

2016. dec. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 A kérdező kommentje:

"Nem mindenkinek kell boldogság az életben" Barátom, körbe néztél már? Rengeteg ember van, aki hozzám képest milliószor normálisabb, van életük.

De a baromi nagy elvárások végett, még egy normálisabb srácnak is előfordul hogy nincs senkije? Feltűnt már?

Szóval ne mond, hogy mindenki talál boldogságot.

Belefáradtam a küzdelembe.

2016. dec. 30. 17:36
 43/56 anonim ***** válasza:

"Belefáradtam a küzdelembe."


Akkor te egy örök vesztes maradsz!


Az élet tele van küzdéssel, talpra állással..stb.

Nézd meg a Békés harcos útja című filmet, vagy a Rocky sorozatot. :)

Legalább ezt tedd meg a kedvemért, ha mást nem is. :)


A párkapcsolatban pedig: hasonló hasonlót vonz, zsák a foltját mindig megtalálja.


Aki akarja, az megkapja a boldogságot, aki meg nem tesz érte semmit, az ne is várja, hogy a boldogság csak úgy bekopogtat majd az ajtaján.


Igen, feltűnt, hogy manapság úgy kell nagyítóval keresni a normális férfiakat és normális nőket, DE vannak!

És aki tudja, hogy mit akar és kit keres, az addig keresi, míg megtalálja, amire vágyik!


És te keresed, amire vágysz? Vagy csak sajnáltatod magad és tervezed a következő öngyilkossági kísérletedet?

2016. dec. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 A kérdező kommentje:

Én még mindig az exem végett szenvedek, első szerelem volt. Nem érdekel más nő. Lehet, hogy neki nem én voltam az első és nem én voltam a tökéletes, talán nekem se ő.. de ma már ha beszélek egy nővel is, nem érdekel róla semmi. Nem akarom megismerni. Nem érdekel, hogy ki ő, mit csinál.

Nem érdekel, hogy mit szeret, nem érdekel, hogy kit keres.

Nálam már egyáltalán az ritka, hogy nővel beszélek.

2016. dec. 30. 17:55
 45/56 A kérdező kommentje:

Akkor örök vesztes maradok. Exem mellett végig ellene mentem az apjának is, küzdöttem. Akkor tényleg küzdöttem, csak hogy a semmiért küzdöttem. Tepertem mint valami hülye gyerek a semmiért.

Mit kaptam a küzdésemért? Cserbenhagyást.. hogy lelépett más pasival. Ezt kaptam. Ez nálam elég nagy pofon volt a sok leírt szarság mellett.

Csalódtam az emberekben és nincs kedvem már megismerni őket. Ennyire lehetetlen elhinni?

2016. dec. 30. 17:57
 46/56 anonim ***** válasza:
73%

És neked ennyire lehetetlen lenne elhinni, hogy le kéne végre zárni az a sz..ros múltat??

Változtatni nem tudsz már rajta!


Akkor mi a f..szért emészted még mindig magad rajta? Egy r..bncért miért emészted magad, aki nem becsült téged?

Nem ér az egész annyit!


Szerinted ő foglalkozik veled? Nagyívben lesz..rja a fejedet, hogy most ilyen szerencsétlen vagy! Ő köszöni szépen éli a saját világát!


Te magadnak bonyolítod a helyzetedet! El kéne engedni a múltat, le kéne zárni és ÚJ ÉLETET kezdeni!


Bocsánat a csúnya szavakért, de egyszerűen nem hiszem el, hogy ennyire sérült az agyi szinted, hogy képtelen vagy felfogni bizonyos dolgokat, ha szépen írjuk le.

Talán most, ha egy kicsit agresszívabban írom le, talán eljut végre a tudatodig!


Mi értelme mások h..lyesége miatt emészteni magad?

2016. dec. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 A kérdező kommentje:

Ha végig olvastad volna a sztorimat, akkor tudnád:

"gyerekként majdnem meghaltam (mellékesen teljes vércserét csináltak nálam, kék fény alatt feküdtem, etc.)"

Szellemileg visszamaradottabb vagyok a koromhoz képest és nehezebben fogok fel dolgokat, mint az átlag normális emberek többsége. És ez most mindenre igaz.

Ez nem olyan dolog, amit ki lehetne nőni.

Mai napig vannak dolgok, amiket nehezebben értek meg.

2016. dec. 30. 21:32
 48/56 A kérdező kommentje:

Végig akartam aludni, az egész szilvesztert. Félig-meddig összejött. Újévben ébredtem fel, éjfél után 1-2 perccel.

Kutya ugatás, plusz tűzijátékok.

2017. jan. 1. 05:19
 49/56 A kérdező kommentje:

És nem akartam még elküldeni a kommentet, na mindegy.

Kimentem a kocsmába és elittam vagy 2000 ft-ot. Vbk-t.

Vagy 10-12 db 1-1-est megittam, minőségit..

Kint volt egy ismerősöm, vele voltam végül.

Nem volt olyan rossz mint vártam, de nem is vagyok hú de boldog. Még is csak emberek vagyunk, társra vágyunk, egyedül egy ilyen dolog is rohadt szar tud lenni.

ki tudja, hogy mit hoz ez az év, de úgy érzem jót nem.

Hamarosan megint öregebb leszek egy évvel. 29 éves leszek.

És mindjárt elkap a hányinger. :D

Haverom az elhányta magát szegény :(.

De legalább biliárdoztam egyet-kettőt, hármat :D, mindet én nyertem :D Kettőt haverom ellen, harmadikat meg már nem tudta lejátszani, egy közös ismerőst, nekem csak látásból ismerőst hívtam haverom helyett. Simán nyert volna, de leütötte a feketét és bukta :D


Mindegy, ha az én életem nem is javulna, de nézzétek el, én ilyen vagyok:

"Még is mindenkinek sikerekben gazdag boldog új évet kívánok!".

2017. jan. 1. 05:26
 50/56 anonim ***** válasza:

Ez egy ilyen dolog. A végtelenbe lehet szőni ezt, amit szősz magadnak.


És semmi nem szól amellett, hogy abbahagyd, letedd, csendet teremtsd a lelkedben.


Mégis meglehet csinálni.

2017. jan. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!