Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csupán én vagyok az egyetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csupán én vagyok az egyetlen szerencsétlen, aki 2 nap múlva, azaz szilveszterkor egyedül fog lenni?

Figyelt kérdés

Kilátástalan a helyzetem, depressziós vagyok. Nem is próbáltam meg találni senkit sem, hogy jobb legyen a helyzetem.

Túl sok az elvárás afelől, hogy az embernek lehessen bárkije is. Ebbe belefáradtam már nagyon.

Más is van így, hogy végképp feladta?

Szolnok megyei vagyok, Tiszaföldvári... egy isten háta mögötti lepra telep.. Ahol nem értékelnek az emberek semmit a másikban, az apró kedvességeket sem.



2016. dec. 29. 11:37
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim válasza:
Kitartás! Innen már csak jobb lehet. :) Ne add fel még azt a picit is ami maradt.
2016. dec. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 A kérdező kommentje:

Itt most nem egyről van szó feltétlenül...


Gyereknek majdnem meghaltam, 8 hónapra születtem. Aztán visszamaradott lettem a koromhoz képest, mert beteg voltam.

Aztán beleerőszakoltak az istenhitbe.

Nem voltak barátaim, a játékokba menekültem.

Normális emberi kapcsolatot nem láttam, mert apám az a morgós, kiabálós fajta és anyámmal úgy viselkedett mint egy idiótával. Sok veszekedés volt.

Azt se tudom, hogy kell bánni az emberekkel.

Aztán 7 éve lesz 2010. január 3.-val hogy anyum meghalt.

Kicsit nehéz bármit is tenni, ha kong a fejed az ürességtől ha valamit beszélni akarsz egy lánnyal.

Azért a 0. építeni fel valamit, amit már régebben kellett volna, elég nehéz, pláne hogy eleve hátrányokkal indultam mindig is.

2016. dec. 29. 13:16
 23/56 anonim ***** válasza:

#22


Vannak köztünk hasonlóságok.


Én meg is haltam születésemkor... Sok mozdulatot máig nem tudok megcsinálni, a térlátásom rossz, és nem tudom fejből merre van jobb és bal.

2016. dec. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 anonim ***** válasza:
Ugyan! Èn meg azt remèlem idèn vègre àtalszom! :)
2016. dec. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:
65%

Te is ugyanolyan vagy, mint az a sok száz egymillió ember, aki a múltban ragadt!

Kit érdekel, hogy mi történt a múltban, ha a mostani jelenedet elb..szod, mert nem vagy hajlandó változtatni a helyzeteden?


Mindeni képes a változásra, ha akarja. Példa:

páromnak sanyarú gyerekkora volt. Anyukáját daganatban elveszítette 12 évesen. Apja egy szadista állat. 20 éves koráig annyi mindent felhalmozott, hogy már testi tünetei lettek a sok stressz miatt. Aztán elkezdett életmódot változtatni. Igaz, ugyan, hogy még nem tökéletes, de tesz azért, hogy javítson mentális állapotán.


Leírok neked néhány szerzőt, akiktől olvass el könyveket, hallgass a youtube-on hanganyagokat és meglátod, megjavul az életed, ha te is akarod:

Louise L. Hay, Rhonda Byrne, Csernus Imre, Allan és Barbara Pease, Szabó Péter motivációs előadó, Brian Tracy, Dan Millman, Osho

Filmek: A békés harcos útja, A végtelen hit



"Azért a 0. építeni fel valamit, amit már régebben kellett volna, elég nehéz, pláne hogy eleve hátrányokkal indultam mindig is."

TÉVEDSZ!!!

SOSINCS KÉSŐ ELKEZDENI BÁRMIT! 28 éves vagy! Előtted az élet, még szinte semmit se éltél igazán!

Az elkövetkező 50 évedet ugyanilyen sz..rul akarod élni, mint most?


Adtam neked lehetőséget a változásra. Segíts magadon, hisz más úgysem fog. Minden csak rajtad múlik. A saját életedért te vagy a felelős!


Ha az általam felsoroltaktól olvasol, megnézed a filmeket, akkor megérted, hogy csak úgy lesz jobb életed, ha teszel is érte, és akarod is!

2016. dec. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 A kérdező kommentje:

Ezek a dolgok engem nem érdekelnek. Látom amit látok, tudom amit tudok és ezeknek a szándékosan ránk erőltetett láthatatlan elvárásoknak nem tudok megfelelni.

Szóval hagyjuk.. nem is azért írtam ki, hogy sajnáljanak. Olyant nem lehet sajnálni, kinek se a nevét, se az arcát nem ismerik.

2016. dec. 29. 13:43
 27/56 anonim ***** válasza:
50%
Az remèlem tiszta, hogy az èlet a legtöbb embernek baromi nehèz?! Figyi, ha csak sajnàlod magad, akkor úgy is maradsz. Egyedül szilveszterezel? Na ès? Èn is, ès nem fogok bele halni. Hobbid van? Biztos szeretsz valamit csinàlni! Egyèbkènt szemèlyisègfejlesztő könyvek olvasàsa nem hàtràny, rosszabb nem lehet tőle. A sz*rból meg csak magadat tudod kihúzni, ez ìgy volt, ìgy van, ìgy is lesz...
2016. dec. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 A kérdező kommentje:
Kéne egy pisztoly...
2016. dec. 29. 15:35
 29/56 anonim ***** válasza:
Edesanyam 6 honapra szuletett, 1 kg-os testsulyt is alig erte el... ugyhogy hagyjuk a fãszmericskelest, hogy kinek rosszabb.
2016. dec. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:

kérj egyet egy rendőrtől, vagy vegyél egyet a józsefvárosi piacon!


anyukám 11 éve daganatos beteg, küzd az életért, élni akar

te viszont, csak sírsz és sajnáltatod magad!


senkinek nem fogsz hiányozni, hidd el!

2016. dec. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!