Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csupán én vagyok az egyetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csupán én vagyok az egyetlen szerencsétlen, aki 2 nap múlva, azaz szilveszterkor egyedül fog lenni?

Figyelt kérdés

Kilátástalan a helyzetem, depressziós vagyok. Nem is próbáltam meg találni senkit sem, hogy jobb legyen a helyzetem.

Túl sok az elvárás afelől, hogy az embernek lehessen bárkije is. Ebbe belefáradtam már nagyon.

Más is van így, hogy végképp feladta?

Szolnok megyei vagyok, Tiszaföldvári... egy isten háta mögötti lepra telep.. Ahol nem értékelnek az emberek semmit a másikban, az apró kedvességeket sem.



2016. dec. 29. 11:37
1 2 3 4 5 6
 51/56 A kérdező kommentje:

Úgy se ért meg senki, hogy minek mentem keresztül és megyek keresztül a mai napig. Szóval felesleges erről fecsegnem.

Szerintem a fele ember már sokkal hamarabb feladta volna.

2017. jan. 2. 15:19
 52/56 anonim ***** válasza:
Mindegy, hogy ki mikor adta fel vagy adja fel. Az a kérdés te mit csinálsz. Ezt kötöd tovább vagy megállsz. Leépíted az összes elvárásodat az élet felé. Azt, hogy neked bármi is járt volna. És erről az ürességről elkezdesz lépkedni egyiket a másik után, úgy hogy nem várod el, hogy hova vigyen és nem is tudod te magad sem.
2017. jan. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 A kérdező kommentje:
Én az egész hülyeségedet nem értem már, hogy miről fecsegsz.
2017. jan. 2. 15:40
 54/56 A kérdező kommentje:

Ezen bár nem látszik olyan vészesnek, meg csúnyának, valóságban nem túl szép:


[link]


Egy ilyen pasit már ki akarna elfogadni úgy őszintén?

2017. jan. 2. 19:43
 55/56 anonim ***** válasza:
Megint ugyanazt bontod ki tovább és tovább. Egyszerűen hagyd ezt abba. Kelj fel reggel, mosakodj meg, moss fogat, menj el a munkahelyedre végezd el a dolgodat, menj haza, olvass valamit, csinosítsd a lakást, vagy ne, aztán pihenj le. Nincs ebben semmi rossz, ha önmagában nézed. Aztán majd meghalsz egyszer. Közben meg esetleg meg is lephetnek dolgok. Vagy nem.
2017. jan. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim ***** válasza:
Majdnem meghaltàl kiskorodban... meg még egy csomó ember. Vannak sokan, akiknek ezerszer szarabb az életük. Amit művelsz azt nem lehet megérteni...mert szerintem mindenkit bsztak màr àt, mindenkinek vannak problémài önmagàval stb... de azért élsz, hogy túllépj ezeken, ezt érted? Vannak emberek, akiknek tényleg kilàtàstalan a helyzetük mert komoly betegséggel kell élniük, de jobban tudják értékelni az életet, a mindennapi dolgokat, az aprósàgokat is, és nem sajnàltatjàk magukat. Ezt érted? Fel kéne nőni... Pàrt talàlni..de olyan igazit, nem azért, hogy csak legyen meg kinézettől függetlenül is rohadt nehéz. Szóval ébredj màr fel, ez a való élet. Tanuld meg szeretni sajàt magad, mert amíg magadat nem tudod, màst sem fogsz úgy szeretni, ahogy megérdemli. Addig meg felesleges a csajozàson stb ràgódni.
2017. jan. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!