Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Másnak is vannak öngyilkossági...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is vannak öngyilkossági gondolatai a sikertelenség miatt?

Figyelt kérdés
Az újévi fogadalmam az volt, hogy ha ebben az évben sem találok párt magamnak, megölöm magamat. Aztán eszembe jutott, hogy tavaly is ez volt a fogadalmam, szóval most éppen a módszereket nézem. Más is van így? (Tippeket-trükköket ugyanitt elfogadok. A vonat és az akasztás nem játszik.)
2017. jan. 4. 23:33
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
83%

Nincs és neked sem kellene hogy legyen.

Az öngyilkosságban való segédkezést meg, ha jól tudom a törvény bünteti.

2017. jan. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
0%
a vonat mért nem játszik? az a legbiztosabb
2017. jan. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
0%
hév metró villamos
2017. jan. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:

Pontosan. A >segédkezést<. Az ötletadás NEM minősül >segédkezésnek<, és ezáltal törvénytelennek sem, csak egyes körök szerint etikátlannak. Ugyanakkor szerintem pont, hogy az az etikátlan, ha egy ember szenved és nem segítenek neki.


Egyetlen hivatkozást találtam, ami ezzel foglalkozik, az is a TOR-on (mert szinte mindenütt ez a felfogás van, amit te is tanúsítottál), de már nem elérhető a hivatkozott oldal.

2017. jan. 4. 23:39
 5/40 anonim ***** válasza:

Nincsenek. Pedig én aztán tényleg baromi szerencsétlen vagyok a szerelemben, de valahogy mégsem akartam sosem öngyilkos lenni, még csak gondolatban sem jött elő.

Ha nagyon magam alatt vagyok, inkább elkezdek egy sorozatot, vagy számítógépes játékot, könyveket olvasok, keresztrejtvényt fejtek meg hasonlók.

2017. jan. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:

Nem akarom, hogy anyázzanak miattam, meg valahogy ijesztő... ami mondjuk és akkor teljesen mindegy, jobban belegondolva.


A tiszafa micsoda? Amikor csináltam a jogsit, az előadó említette, de a nyomorult direkt hozzátette, hogy "nem akar tippeket adni". Légyszi gyorsan, mert ahogy érzem, ezt a kérdést is törölni fogják 10 percen belül...

2017. jan. 4. 23:41
 7/40 A kérdező kommentje:

@5

Jó, de gondolom, neked legalább már volt kapcsolatod, max alkalmi. Én 23 éves férfiként eddig egyetlen szexet tudhatok magam mögött, ami életem egyik legrosszabb élménye volt, és nulla párkapcsolatot, mert egy rusnya szardarab vagyok.

2017. jan. 4. 23:44
 8/40 anonim ***** válasza:

Ne butáskodj már!

Az élet nagyon szép dolog és tele van érdekességgel.

Lehet, hogy egyszer szerencséd lesz és megtalálod a szerelmet.


Addig is inkább keress valami hasznos elfoglaltságot, segíts a rászoruló embereken, vagy bárkinek és ettől meglásd boldogabb leszel.

Korodbeli vagyok én is és nekem még egy szex sem jött össze, mégsem adom fel.

2017. jan. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim válasza:
78%
És a sok pénisz még tanácsot is ad, hogy öld meg magad. Már csak miattuk is csináld tovább az életet. Egyébként próbálkozol egyáltalán a párkereséssel? Vagy csak ülsz és várod, hogy megtámadjanak a kiszemeltek? 23/F
2017. jan. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
58%
Az amúgy nem zavar, hogy az öngyilkosságnak bármilyen formája is olyan iszonyatos nagy kínokkal járna, hogy még ezt a barátnő nélküli életet is vissza sírnád? Egyébként pedig az igazság az, hogy úgysem mernéd megtenni csak sajnáltatod magadat egy tök idegen fórumon, hátha rád ír egy csaj, hogy szeretne veled ismerkedni. Neked inkább pszichológus kell, de qrva gyorsan, mielőtt másban okozol kárt.
2017. jan. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!