Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Másnak is vannak öngyilkossági...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is vannak öngyilkossági gondolatai a sikertelenség miatt?

Figyelt kérdés
Az újévi fogadalmam az volt, hogy ha ebben az évben sem találok párt magamnak, megölöm magamat. Aztán eszembe jutott, hogy tavaly is ez volt a fogadalmam, szóval most éppen a módszereket nézem. Más is van így? (Tippeket-trükköket ugyanitt elfogadok. A vonat és az akasztás nem játszik.)
2017. jan. 4. 23:33
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:

@8

Jajaja, tele van. Ennél nagyobb kamu klisét már csak az mond, aki szerint "annyi mindennek örülhetnél, Afrikába két kezüket összetennék egy ilyen életért".


@9

És nagyon jól teszik. Az a sok pénisz nem magányos, nem ocsmány, sikeres és valószínűleg elégedett az életével.

2017. jan. 4. 23:55
 12/40 A kérdező kommentje:

@10

Mert szerinted tényleg így akarnék nőt szerezni? Eszemben sincs, már amúgy is lemondtam az egészről. Éppen ezért akarok tippeket szerezni a legkevésbé fájdalmas verzióra. A szén-monoxid vagy a kéngáz tökéletes megoldásnak tűnnek (elalszol és kész), de sehol nem hajlandók leírni, hogy hogyan kell őket előállítani. Mindezt úgy, hogy sima kémiai kísérlethez is kellhetnének embereknek.

2017. jan. 4. 23:57
 13/40 anonim ***** válasza:
Én anyagi gondok miatt kerültem ebbe a helyzetbe,de itt vagyok és hajtok ;)
2017. jan. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
76%

A barátom 26 éves, volt idő hogy nagyon maga alatt volt, amiatt ami miatt te. Természetesen öngyilkos gondolatai nem voltak, de "nem volt jól", és kényszerűen a tanulásba, olvasásba ölte mindenét. Azért volt sok randija, meg ismerkedései, de minden 1 hónapon belül véget ért. Vagy a lány koptatta le, vagy ő koptatta le a lányt. Pedig már 18 éves kora óta nagyon szeretett volna egy komoly barátnőt. 24 éves volt mikor elveszítette a szüzességét, akkor került le róla egy nagy teher. Egy olyan lánnyal, akivel a szex után nem is találkoztak többet, pedig úgy volt, megpróbálják, azért is feküdtek le. Engem 25 évesen ismert meg. 3 hónapon belül "helyrejött", mivel végre igazán szerelmes lett, és egy hullámhosszon volt egy lánnyal. 5 hónapra rá elveszítettem a szüzességemet vele.

Szóval, te még sokkal fiatalabb is vagy nála. Te is öld bele minden energiádat valamibe, hogy gondolkozni se maradjon időd. Vállalj irdatlan sok munkát, legalább keresel pénzt. Vagy képezd magad, vagy sportolj, ahogy tetszik.

Nem tudom külsőre hogy nézel ki, mert mondjuk a barátom az egy stramm legény, helyes, izmos is. De biztos vagyok benne, hogy te is tudsz magadon segíteni. Pont a minap láttam fotósorozatot híres férfiakról, akik ma Hollywood szívtiprói, de mielőtt felfedezték volna őket, bűn rondák voltak, legalábbis néhányuk. Ocsmány haj, arcszőrzet és öltözködés tette őket 10/5-ös férfiakká, ma meg, egy jó haj, rendes öltözködés, és eltalált arcszőrzetnek hála nők milliói alélnak el a képeik láttán.

Nincs esetleg valami megbízható, erős szépérzékkel megáldott, modern férfi vagy nő ismerősöd, akinek kerek perec megmondhatnád, hogy segítsen vonzóbbá tenni a megjelenésedet? Iszonyatosan nagy segítség lenne, és nem kell hozzá vagyonosnak lenni.

Próbáld meg egy kicsit jobb színben látni a világot. Kellene találnod néhány olyan dolgot, ami örömet okoz. És foglald le magad. A magánélet fontos része az életnek, de nem az egyetlen része! Szóval foglalkozz többet az élet többi részével, szoruljon csak háttérbe a hülye magánélet! Fiatal vagy, biztos fogsz találni valakit. Gondolj arra, legalább nem foglalod le magad valami béna nővel, és ezért szabad leszel, mikor végre megismered azt, akivel egy húron pendülsz.

2017. jan. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
Lószärt. Nem öngyilkos vagy hanem egy fäsz. Tök mindegy, hogy mennyire érzed magad csúnyának, ha képes lennél magadat kinyírni akkor ezzel az erővel nőt is találhatnál magadnak. Jó, nem azt mondom, hogy valami jó csajt, de az öngyilkosságtól bármelyik csúnya csaj jobb. Valószínűleg nem ebbe az öngyilkos sztoriba szeretnének bele, de ha valamit nem öltél még ki magadból azt egy hozzád hasonló önkéntes öngyilkos csaj még lehet értékelni tudná.
2017. jan. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2017. jan. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
23 éves.
2017. jan. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
20%
Lásd nem vagy értéktelen, ha tudsz jó tor sitokat küldhetnél pár linket. Addig sem a nőkön jár az agyad. Öngyilkos akarsz lenni b+ Képzeld el mit éreznél, ha nőnek születtél volna. Egy normális csomót sem tudnál kötni, hogy felkösd magad, de ez még hagyján. Havonta véreznél fájdalmak közepette. És a fél világ hazudná neked, hogy szeret csak, hogy a puncidhoz meg a szádhoz jusson egy körre.
2017. jan. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim válasza:
0%
Gyors és kíméletes halál az orvosi eutanázia. A tb állja elvileg szóval javaslom. De számíts hogy megpróbálnak lebeszélni róla.
2017. jan. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:

Igazából ha komolyan érdekelne az öngyilkosság és nem csak feltűnési viszketeg lennél megoldanád. Annyi mérgező növény van hogy a vénynélküli ilyen olyan fájdalomcsillapítókról és alkoholról már ne is beszéljünk vagy ha van autód csak be kell vezetni a kipuffogóból kijövő mérgező levegőt a kocsi belterébe vagy leugorhatsz valamelyik emeletesházról komolyan egy betondzsungel közepén nem találsz alkalmas helyet? vagy alig felöltözve kifekhetnél aludni a mínuszokba az egész baráti halálnem. És még lehetne sorolni. De te nem akarsz öngyilkos lenni neked az kell hogy pátyolgassanak amire meg érdemesebb lenne egy pszichológust felkeresni mert talán még a depressziódból is kigyógyítana.

Nem tudom hogy nézel ki de nem egy "csúnya" pasitól kaptam már itt képet és általában vagy alig voltak átlag alattiak vagy átlagosak voltak és egy kis odafigyeléssel még többet is kihozhattak volna magukból. A nagyobbik gond hogy csak szomorkodsz ahelyett hogy valamerre lépnél.

2017. jan. 5. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!