Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Másnak is vannak öngyilkossági...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is vannak öngyilkossági gondolatai a sikertelenség miatt?

Figyelt kérdés
Az újévi fogadalmam az volt, hogy ha ebben az évben sem találok párt magamnak, megölöm magamat. Aztán eszembe jutott, hogy tavaly is ez volt a fogadalmam, szóval most éppen a módszereket nézem. Más is van így? (Tippeket-trükköket ugyanitt elfogadok. A vonat és az akasztás nem játszik.)
2017. jan. 4. 23:33
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
Hát ez nem fog menni. Gondolom a csúnyácskább lányokra gondolsz, csakhogy nekik a külső fontosabb. Csak azok tudnak így hitetgetni, akik jól néznek ki, de ők bárkit.
2017. jan. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
jav: nekik IS a külső fontosabb
2017. jan. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
Jo hlye vagy kedves kerdezo,nem kell azert kibszni mindenkivel a vilagon csak mert te szenvedsz. Inkabb maradj egesz nap a negy fal kozt,mindenki jobban jar.
2017. jan. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 A kérdező kommentje:

@31/32

Kamuprofilokra gondoltam, jóképű randomcsávók képével, szűzpuhító dumákkal.


@33

Tudom, hogy nem etikus a tervem, de ez van. Legalább ezen a téren hadd éljem már ki magamat, ha már semmi más módon nem tehetem meg. Engem is mindenki kihasznált eddig, most rajtam a sor. Tessék, szereztem célt az életemnek, ahogy eddig tanácsoltátok.

2017. jan. 5. 22:12
 35/40 anonim ***** válasza:
75%
Ha édesanyádnak képes lenné ilyen mértékű kárt okozni akkor egy igazi nagy szärdarab vagy. Nyavíkolsz, hogy neked nem jött össze ez meg az. Ez a nyavíkolás különböztet meg téged egy egészséges embertől. Vinnyogsz, meg bosszút akarsz állni. Az, hogy úgy érzed téged átvert valaki az a te nyomorod, mert te voltál az aki hagyta, hogy így járjon. Mindenkit érnek csalódások az életben, ezeken túl kell lépni és nem agyalni rajtuk vinnyogva és azon gondolkozni, hogy hogy tudnál másoknak is ilyen csalódásokat okozni. Szedd már össze magad és kezd el úgy viselkedni mint akinek nem ment el az esze! Inkább menj ki egy cigánysorra kezd el őket provokálni, veresd velük szarrá magad és rájössz, hogy nem is nagyon volt neked még gond az életedben.
2017. jan. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
62%

Kérdező: Na azzal mondjuk sikerülhet.

Lehet, hogy a lelkednek jobb lesz átmenetileg, de ezzel nem oldod meg a problémát és én mondjuk nem is tudnék ezzel a tudattal élni, hogy szándékosan megbántottam mást.

2017. jan. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
62%
Mondtam én hogy feltűnési viszketeg. Minek adjátok alá a lovat?
2017. jan. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:

Undorító egy féreg vagy kérdező!

Gyógyszertárban lehet kapni fecskendőt, ha ilyen egy tetvedék lennék mint te, már réges-régen fecskendeztem volna "Némi" levegőt a vénámba!

Gondolkodj el rajta!

2017. jan. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:

Hehe. Én vagyok a kérdező, csak vagy 7-8 alkalommal bannoltak már azóta. Kíváncsiságból kerestem rá a kérdésemre, véletlenül ugrott be, hogy volt egy ilyen pár évvel ezelőtt. Megnézem, mondom, megvan-e még. Meg. Egy kis frissítés: sajnos tényleg nem tettem meg. Azóta is átkozom magamat, hogy a gyors felszabadulás helyett örök magányra ítéltem magamat. Sajnos bosszút állni se tudtam azóta sem, de már nem is érdekel. Teljesen kiüresedtem lelkileg, semmiféle érzelmeim nincsenek senki iránt. És amikor azt mondom, hogy "semmiféle" és "senki iránt", azt a szó legszorosabb értelmében kell értelmezni. Természetesen amúgy az életem ugyanúgy egy rakás szar: ugyanazt a hobbit űzöm, mint akkor, a diplomám megvan, de a munkámhoz már 8 általános után megállhattam volna, adósságspirálba kerültem, nagymamám (második édesanyám) tavaly itt hagyott. Ja, mellesleg ugyanúgy nem kellek senkinek sem, ugyanúgy szűz vagyok, mint a kérdés kiírásakor - csak éppenséggel most már 28(!!!) éves ocsmányság vagyok.


Ettől függetlenül felmerül persze a kérdés, hogy #35 és #38 egy ilyen kellemes gyűlölködést követően milyen jogon érzi jobbnak magát nálam. Remélem, azóta párszor a levegőbe köptetek és alá álltatok, vagy ha nem, akkor más tette meg veletek, kis pondrók. :) Szívből kívánom, hogy ugyanazon menjetek keresztül, amin én, a teljes lelki megsemmisülés útján, aminek a végén pontosan ugyanannyi empátiát kívánok nektek, amennyit ti tanúsítottatok. Rohadékok.

2021. ápr. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

Hehe, én is emlékszem erre a kérdésre, és amúgy néha eszembe is jutottál, hogy vajon megtetted-e, erre itt megjelentél, aminek örülök azért.


Kicsit érdekes visszaolvasni így 5 év után az én válaszaimat is, most már azért annyival árnyalnám a képet, hogy az rendben van, hogy nagyok a lányok elvárásai, de be kell vallanom, hogy nekem is elég nagy és ez talán minden férfire igaz, akik így nem találnak párt.


Igazából én úgy voltam ezzel mindig is, hog sose azért akartam párt, mert jaj muszáj házasodni, meg muszáj gyereket szülni, engem csak is az érdekelt, hogy legyen egy boldog, jól működő kapcsolatom.


Azért ha belegondolsz, nagyon sokan azért jönnek össze, mert kell a gyerek, házasság ezek általában rosszak és valójában mindkét fél boldogtalan.

2021. szept. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!