Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért egyre gyakoribb az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért egyre gyakoribb az, hogy nagyon sok férfi dolgozik 38-40 éves koráig, közben kizárja a nőket, lakást, autót vásárol és csak 40 éves kora körül vesz el egy huszonéves nőt és alapít családot?

Figyelt kérdés
2017. jan. 7. 07:53
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
hát öcsém arra kíváncsi vagyok h egyszerű emberkén anya nyakán élve, átlag külsővel, hogyan halmozol fel csajokat...:D és most tekintsünk el a cicababáktól.
2017. jan. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

ma 08:21

tudod én nem vagyok NŐ!

Bármennyire rosszul is vagyok, el kell kezdenem az ismerkedést, mert nem állnak sorba 5-en az ajtónál, csak arra várva, hogy mikor "jelzem" nekik, hogy na most már szeretnék kapcsolatot!

2017. jan. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
74%
#10 te egy igazi érzéketlen p*cs lehetsz,hogy lehet így beszéleni az anyukákról?Legalább nekik összejött egy gyerek,nem úgy,mint neked,aki csak a pénzével képes nőt fogni :)
2017. jan. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
62%

Azt írtam, hogy a sok balek rászorul a pénzre meg a hitelre vett cuccokra ahhoz, hogy szóba álljon vele egy nő. Olvasd már el mégegyszer.

Nem vagyok PUA, ne érts félre (az a másik szánnivaló oldala a "férfiaknak" szerintem), de azért nézzük már reálisan a dolgokat, könyörgöm. Van egy társas esemény, elmész, és pl.: megkérdezel egy átlagos lányt átlagos hangnemben, hogy "Szia! Te mióta jársz ide?". Tíz percen belül a bankszámládat kéri? A kocsidról kérdez? A pénztárcádban turkál? Tulajdoni lapot kér a lakásodhoz, meg adásvételit?? Lecsekkolja a slusszkulcsod??? NEM b*szki, jobb esetben csak beszélgetni akar, ami -ha tetszel neki -, menni fog magától, mint az ágybasz.rás. Ha nem vagy neki szimpatikus - vagy netán tényleg anyagias, rossz értékrendű - akkor pedig nem tudom, mit keresel benne, hiszen a legtöbben nem szeretik az ilyen lányokat.


Ez ennyire egyszerű, csak itt sokan rá vannak görcsölve, meg komplexusosak, aztán ha rászól az ember, vagy leírja az igazságot, már bömbölve nyomják a lepontozást. Dedó.


(#2, 7)

2017. jan. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
37%

mert fiatalon mit csinajon ?? Nők jönnek mennek, dolgozik, építi az életét..

Azt építi, ami 40-50-60 éves korára majd jó lesz neki, világot lát, érdeklődik, etc.

Azt amikor kész körülötte minden, jöhet a család, a gyerek. A gyereknek lesz otthona, gyerekszobája, rendes iskolába járhat, tanfolyamokra, edzésekre.

A férfinak ekkor már kész az élete, tud a gyerekre időt szakítani a munka mellett, nincs para hogy holnap mit eszünk, ha beteg a gyerek orvoshoz kell menni és normalis maganorvos kell nem valami bohocdoktor, akkor elmegy, ha 200e ft ot otthagy legyint egyet.. mert 40 éves korára ezeket felépítette hogy működhet.


Hogy melyik a felelősebb viselkedés ?? huszonévesen albérletbe menni, gyereket nevelni, napról napra élni, vagy 40 évesen korrektül megteremtett otthonba családot alapítani. Én a 40 éves vagyok huszonéves nővel és ugy alapítottam családot, tudom ha holnap lezuhan velem a repülő a gyerekeimnek az anyagi biztonsága meglesz, párom egyedül is fel fogja őket tudni nevelni bármi lesz.

2017. jan. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Mert 20 évesen hacsak nem dobják meg a milliomos szülei pénzes zsákokkal akkor se saját lakása ,se kocsija,mert még nem dolgozik ,tanul,nincs miből venni. Maximum albérlet meg valami leharcolt rom jut neki ha nagyon kapar,de azt is kiröhögi lesajnálja a mai fiatal lányok zöme.

A nők meg már 18 éves kortól azt tapasztalják ,hogy csupán a kinézetük komoly pénzt ér, sorban bepróbálkoznak náluk 30 -as palik is akiknek már akad házuk jó kocsijuk sok-sok pénzük, nem a mekibe hívják el vacsira, és nem a margitszigeti séta a nyaralásuk.. És ők döntenek.


Átnéznek a "lúzer" "gyerekes" "csórókollégista" korukbélieken és igent mondanak a befutott náluk idősebbekre. Szóval a 20 -as férfi korosztály látja ezt és beáll ő is a sorba ,lemond a csajozásról maximum kétes néhány hónapos kapcsolatokat hoz össze és ráhajt a karrierre a sok pénzre hogy majd neki is legyen 40 évesen 23 éves felesége. Jobb későn mint soha tartja a mondás,és igaz is.

2017. jan. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
20%
14-es, nem tudom milyen országba jársz ismerkedni ,de én akárhányszor szóba elegyedtem bármilyen 20 év körüli lánnyal ,maximum fél órán belül már azt kérdezte: hol dolgozol ? jól fizet?mennyit? hol laksz? kocsival jöttél? Perzse erre mind lehet azt mondani csak ártatlan kérdések semmi jelentősége. Lehet naivkodni. Az agyasabbak kerülőmondatokkal kérdeznek: Budán laksz? Van kutyád a KERTEDBEN,milyeeen? Húú most ittál ,hogy fogsz hazavezetni? Ezek ravaszabb kérdések ,de egyértelmű a szándék ,az anyagi helyzet monitorozása
2017. jan. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
52%

#17, Magyarország! ;)


Ráadásul nem kertes házban élek, nincs kocsim, de még jogsim se. Tudod, mi a különbség? Hogy én nem fogok mindent az "alfahímekre", hogy úristen, majd jönnek miközben beszélgetünk, megvillantják a köteg húszezrest, és a lány már ott is hagy engem (ezen az oldalon vannak olyanok, akik TÉNYLEG el tudnának képzelni egy ilyen szitut :D :D), a másik pedig az, hogy nem olyan lányokat kell megszólítani, akiről 100 méterről látszik, hogy ha vele kéne töltenem egy órát, valószínűleg sikítva rohannék ki a Westendből, annyira retardált (felszínes, sekélyes stb). Átlagos, normális lány nem fog a budai villádról, kocsidról kérdezgetni.

2017. jan. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
64%

???

A mostani 40-es korosztály akkor volt 20 éves, amikor még össze lehetett kaparni saját jövedelemből egy lakást, és nem a neten szedték fel a pénzéhes plázacicákat.


A mostani huszonéves lúzerekkel meg még ki tudja, hogy mi lesz 40 fölött.


Így a kérdés pont értelmét veszíti.


Főleg úgy, hogy egyáltalán nem gyakori jelenség, hogy jól szituált negyvenesek között sok lenne a magából.

Az inkább terjed, hogy az ilyen pötsfejekkel kikezd valami plázacica, és vagy otthagyja érte a családot, vagy "csak" vesz neki lakást, kocsit, ruhákat és viszi utazgatni. De ez sem olyan elterjedt, mert elég kevés középkorú férfi tud ilyen egzisztenciát felmutatni.


Csak megint arra veri magát az autista különítmény, hogy most nem kell a csajoknak, de sebaj, majd ha gazdag felsővezető lesz, akkor megmutatja... Csak arra figyeljetek, hogy sikerüljön hamarabb becsajozni, mint ahogy elér az impotencia. :)

2017. jan. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Milyen az átlag lány? Taníts kérlek.Hol vannak?

Én sem a kikent miniszoknyás 10 centis magassarkúban billegető fél kézzel yorksire kutyát másikban kistáskát fogó plázaribiknél próbálkozom soha, hanem tök átlag farmer-polós aligsmink lányoknál ,jó mondjuk a nagyon kutyafejűeket meg amelyik nehezebb nálam 10 kg-al , kerülöm de azért valami szintet meg kell húznom. És ez az eredmény, mindegyik vagy foglalt (vagy annak hazudja magát ) vagy fél óra alatt már lekáderoz ától -cettig hogy mennyi pénzre számíthat milyen életminőségre és fog e velem kanári szigetekről facebook képet posztolni az elkövetkező 1 évben..

2017. jan. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!