Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért egyre gyakoribb az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért egyre gyakoribb az, hogy nagyon sok férfi dolgozik 38-40 éves koráig, közben kizárja a nőket, lakást, autót vásárol és csak 40 éves kora körül vesz el egy huszonéves nőt és alapít családot?

Figyelt kérdés
2017. jan. 7. 07:53
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
70%

Lassan 40 leszek, jó állással, egzisztenciával.



Persze lehet azt mondani, hogy milyen már, hogy az anyagi körülményeim segítségével csajozok, de akkor egyben azt is mondod, hogy ne ismerkedjem


Magas vagyok, sportos, de sajnos nem valami jóképű. A szöveg rendben van, de a megjelenést tudom ellensúlyozni azzal, hogy gond nélkül elviszem a lányt egy étterembe, hogy nem kell beszállnia a vásárlásba, hogy van kocsi, hogy van lakás.


Miért lenne ez baj? Aki jóképű, az meg azt használja ki. Mindenki azzal főz, ami megadatott neki, nekem ez van

2017. jan. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
64%

Negyven éves vagyok. Az én korosztályomban még az van, hogy huszonévesen ismerkedtünk, főleg az egyetemen vagy munkában, és együtt építettünk fel egzisztenciát. Én tudom elváltként, milyen nehéz valójában egyedülálló negyvenes pasit találni. Az lehet, hogy a huszonéves kiscsajok most viszik el a családapákat az asszony mellől, de nagyon kevés egyedülálló van aki még nem volt házas, és azzal általában valami baj van.


Például alacsony önértékelése van annak a pasinak és tárgyként tekint a nőkre, aki csak azért "vár" negyven éves koráig, hogy egy csinos fiatal pénzéhes lány hozzá menjen a kocsija meg a lakása miatt.

Aki nem tud a korosztályában ismerkedni és arra fogja, hogy azért mert nincs pénze.


Az én ismeretségi körömben senki nem pénzéhes, minden pár együtt éptítette fel az életét, és mégis mindenki megkérdezi randevún hogy mivel foglalkozol. Ez egy alap kérdés. Aki tovább firtatja hogy mennyit keresel meg kocsival jöttél-e, azzal óvatosnak kell lenni, de nyilván azt is vedd figyelmebe, hogy ha egy huszonéves lány veled ismerkedik és ezt kérdezi, akkor számra te ennyi vagy, ennyit tudsz nyújtani.


Lehet ezt a nőkre fogni, de nem érdemes. Akinek nem kellenek a szerény, kedves normális lányok, az panaszkodjon csak továbbra is. Mondjuk első körben magatokon kéne változtatni, mert így nem fogtok kelleni senkinek sem.De ez csak egy javaslat.

2017. jan. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!