Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lessz e valaha párkapcsolatom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lessz e valaha párkapcsolatom?

Figyelt kérdés
20 éves srác vagyok, magamnak valo bulizni nem járok el, inkabb vezetek kirandulok dolgozok de már olyan jovolna valakivel megosztani mindent ? Ami még aggaszt hogy szüz vagyok . Vagy lehet velem van a baj hogy tul rendes vagyok mert akin tudok segitek, csak az a baj hogy. Valali tipp taanács ?
2017. jan. 30. 22:25
1 2 3 4
 21/31 A legrosszabb ***** válasza:
10%
#3: Elárulom neked, szart nem ér akármilyen professzionális helyesírási készség sem. Szóval kár a magyar nyelvtanra csicskítani bárkit is, főleg egy nőneműtől.
2017. jan. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Na hogy valami normális kommented is legyen. Én is sok mindent megéltem már. Párkapcsolatom nem volt még. Annak ellenére hogy bulizni minden héten járok és sokat vagyok emberek között mégis félénk vagyok még. 22 éves létemre rászántam magam egy videós követésére. PUA. Hidd el rengeteget segít. Google...PUA Mex. kezd el követni. Ha nem mész tréningre akkor elég valamennyire a vlog is amit én is csinálok. Igaz még csak 1 hónapja de több lányhoz mentem oda és többel beszélgetek már mint az elmúlt 6 évben.
2017. jan. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
20 én a személyes ismerkedés nek lennék a hive csak az a baj hogy nem találtam még egy olyan lányt se akivel eltudnék lenni
2017. jan. 30. 23:04
 24/31 anonim válasza:

Szerintem nem kéne senkit leszólni hogy nem tud helyesen írni.

Nem tudhatod, hogy mért van ez.

Amúgy merre laksz?

Lenne kedved beszelgetni?

2017. jan. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
22 Csak a probléma ott van hogy én bulizni se járok csak elvagyok magamnak, csak az a baj hogy az egyedül lét egy idö után tönkre tesz.
2017. jan. 30. 23:07
 26/31 A kérdező kommentje:
24 aha lenne miért ne, amugy borsod Te ?
2017. jan. 30. 23:08
 27/31 A kérdező kommentje:
Nekem nem az a baj hogy oda menjek egy lányhoz egyszerüen nem találok közös témát .. vanak lány ismeröseim de azok csak baráti jol el vagyunk meg minden de nem toom.
2017. jan. 30. 23:10
 28/31 anonim ***** válasza:

XD

Itt szerintem nem csak a helyesírással van gond...

2017. jan. 31. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Először telón írtad, aztán leszarod a helyesírást, majd végül diszgráfiás lettél. Tiszta szerencse hogy felfedezték a diszgráfiát, azóta boldog-boldogtalan tud hivatkozni rá. :)
2017. jan. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
75%
Diszgráfia? Az ilyet régen úgy hívták, hogy hülye.
2017. jan. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!