Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok szerintetek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek mennyire elfogadható ha egy fiú facebookon talál rátok keresgéléssel és aztán randizni szeretne veletek? 22/F

Figyelt kérdés
Sajnos a suliban és az ismerőseim között nem igazán van olyan akivel randiznék.

2017. febr. 2. 18:23
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
67%
Nem akadt ki senki. Megkérdezte, válaszoltunk. Ennyi.
2017. febr. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
51%

#20

Ki akadt ki? :D

2017. febr. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
0%
Itt most speciel senki, de láttam már nem egy olyat, aki kiakadt, és elfogdhatatlannak tartotta, puffogott, h nem társkereső meg ilyenek... :D Olyan is volt aki még posztolta is, hogy hagyják már békén.
2017. febr. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

Magyarul random jelölgetnél csajokat és randira hívnád őket ha visszaírnak?

Ezzel az a baj,hogy sokaknak van párjuk,csak nem írják ki.Vagy csak szimplán nem akarnak ismerkedni,vagy nem jössz be nekik.

Szóval nagy százalékuk válaszra sem fog méltatni.

De simán lehet,hogy valaki meg visszaír és szimpatikusak vagytok egymásnak és randira hívod és igent mond.

Csak hát kicsi az esély, egy társkereső oldalon inkább nagyobb sikered lenne.

2017. febr. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
#13: Akkor olvasd el pl. a 9-es hozzászólást, én tök normálisan felvetettem egy alternatív LEHETŐSÉGET, hogy neten is LEHET ismerkedni, erre letámadást kapok, hogy mi az, hogy én "okosabb" akarok lenni másoknál, meg hülye is vagyok, hogy nem értem meg, hogy a mai világban "nem lehet neten ismerkedni", holott csak annyit akartam, hogy elgondolkodjanak az itteni emberek, csak belátom, hogy túl sokat vártam. Az itteniek csak mantrázzák a magukét, és bebeszélik maguknak, hogy csak és kizárólag az a jó, amit ők mondanak. A 9-es kollegina kezdett el kapásból hisztizni, mint egy óvodás, és megpróbált engem kioktatni (meg azokat is, akik arra vetemednek, hogy akár neten is próbálkozzanak), agresszív hozzászólásra mégis hogyan reagáljak? De tudom, te pl. szent ember vagy, mint ahogyan az itteniek mindegyike. Mindegy, fulladjatok bele abba, hogy csak a ti véleményetek az igaz, legyen nektek karácsony, mit érdekel engem, hogy mit csináltok, itt úgysem lehet más véleményt mondani, mint amit egyesek olvasni akarnak, és úgysem lehet odáig eljutni, hogy néhányan elgondolkodjanak azon, hogy lehet másképp is.
2017. febr. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Hű micsoda szócsatát indítottam útjára :P Én hibáztam gyerekek :D (kiírtam ezt a kérdést)
2017. febr. 4. 07:01
 27/27 anonim válasza:

Társadalomistenhívő hipergámista kasztrendszer felfogású nők szerint sehol nem "illik" ismerkedni, ahova a férfiak nincsenek státusz és anyagiak alapján alaposan kiválogatva.


Ez a szisztéma. Társkeresőn nőnek minden ingyen, férfi minden mozzanatért fizet, igen még az üzenetírásért is.


Buliba nőket ingyen beengedik, férfiaknak ott a borsos belépő, így a nők helyett fizetnek.


Levelekre leginkább soha senki sem válaszol társkeren se fbún se instán se - azért írnak százat a férfiak egy hátha mégis.


Egoism, solipsism, shallowness, gold digging, hypergamy, lack of empathy towards men, all default parts of female nature...

2019. júl. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!