Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok szerintetek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek mennyire elfogadható ha egy fiú facebookon talál rátok keresgéléssel és aztán randizni szeretne veletek? 22/F

Figyelt kérdés
Sajnos a suliban és az ismerőseim között nem igazán van olyan akivel randiznék.

2017. febr. 2. 18:23
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
58%
Van akinek biztos, én az ilyenekre csak simán nem írok vissza, nem foglalkozok velük. Pont azért, mert tudom, hogy nem nekem szólnak, hogy az ilyenek 100 másik csajnak is elküldték pont ugyanazt a szöveget, hogy majd csak ráharap valaki.
2017. febr. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
42%
#9: Őszintén szólva leszarom, hogy te mit csinálsz, én csak lehetőségeket mondtam arra, hogy neten IS lehet ismerkedni, ez nem arról szól, hogy ki mit fog fel, és ki kit győz meg. Bár ez tipikus magyar szokás, hogy nem gondolkodunk, el se képzeljük, hogy lehet másképp is, mint amit mi szajkózunk folyamatosan, és aki nem azt a nótát fújja, mint mi, vagy kicsit más szemszögből is akarja látni a dolgokat, azt rögtön lehurrogjuk, hogy milyen hülye, mert nem ért meg semmit.
2017. febr. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
53%

#12.


Valóban nagyon kedves stílusod van... az ilyeneknek, mint te tényleg jobb, ha csak neten ismerkednek.


Egyébként, nem írtam azt, hogy nem lehet neten ismerkedni, de erre vannak megfelelő felületek, ahol, tudod, hogy a nő is ismerkedni szeretne, vagy egy személyes reakcióból, gesztusból le tudod szűrni élőben.


A facebook alap járaton nem erre lett kitalálva. De mindegy, állításod alapján, amúgy is egy buta szemellenzős magyar vagyok és tudom, nem érdekel, hogy mit gondolok, de azért leírtam, mert ez az oldal meg erre való. Kellemes estét neked!

2017. febr. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
47%
Letiltanám, a face nem társkereső.
2017. febr. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
43%

12: A stílusod valóban csapnivaló.


A kérdésre válaszolva pedig, én kedvesen megköszönném az érdeklődést, de visszautasítanám, mert nem szeretek neten ismerkedni. De még ha szeretnék is, a facebook számomra nem erre való, inkább regisztrálnék társkeresőre. Élőben engem kb sose látni a telefonomat nyomkodni, így könnyen akad lehetőség, főleg, mert ha valakire nyitott vagyok, azt jelzem is. Ha nem akarok ismerkedni (mint mostanában), akkor én is bedugom a fülem, szerintem ez elég érthetően jelzi, hogy hagyjanak békén. Ja, és nem vagyok "öreg és begyöpösödött", huszonéves vagyok.

2017. febr. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
54%
Miután nem igazolok vissza olyanokat, akiket nem ismerek személyesen, törölném a jelölést, az ismeretlenek üzenetei meg az engedélykéréseknél jelennek meg, amit vagy észreveszek, vagy majd csak napok múlva. Meg mondjuk vissza se írnék. A face nem társkereső.
2017. febr. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 Sunshinedoll ***** válasza:
38%
Tök elfogadható, megértem, hiszen jól nézek ki (bár facebookon nekem pont egy darab képem sincs kint) :D De ettől függetlenül nem szoktam rájuk reagálni :D
2017. febr. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 Taushi ***** válasza:
41%

Annyit hozzá tudok szólni a témához, hogy én már több mint 6 éve vonatozok, tömegközlekedek(busz, metró, villamos), kb minden nap (pest felé). És az a nagy büdös helyzet, hogy tényleg szinte semmi esély arra, hogy pl. vonaton vagy metrón ismerkedjünk.

Tény, hogy fültanúja egyszer már voltam ilyen ismerkedésnek, aminek számcsere lett a vége, de ennyi össz vissz 6 év alatt. Szemezni se nagyon lehet már, mert tényleg mindenki, zene, könyv stb. :(

25F

2017. febr. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
62%

Lányok, valaki társkereső Face-en?

#egyedulallonyocvanhatevesbrontoszaurusz

2017. febr. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
41%
Attól függetlenül, hogy nincs is fb-om, szvsz aki ezen kiakad, hogy ott kezdeményeznek nála, az nem több, mint egy idióta p icsa (már elnézést). Lehet nemet mondani és le van zárva a téma. Mit kell ezen rugózni? :D
2017. febr. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!