Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt olyan ember (férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan ember (férfi vagy nő), aki 35 éves kor felett jár, és még nem volt semmilyen kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Ha igen, mi ennek az oka?

2017. febr. 4. 19:15
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
#9-es, miközben írtam a hsz-t, látom írtál. Igen, amint látod eltaláltad. :)
2017. febr. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
:)
2017. febr. 5. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Sajnos nehéz társat találni,nehéz barátokat találni!

Hiába kerestem kitartóan 1 kapcsolathoz 2 ember kell.

még levelezőtársakat is nehéz szerezni a barátokat,társat még nehezebb szerezni nem könnyű... :( sajnos


Sok a felszínes ember,sokan ítélkeznek mások felett...

REmélem megtalál akinek én kellenék,mert én hiába is keresem kitartóan hiába kerestem! :(


Sokkal könnyebb férfinak lenni,sokan panaszkodnak fórumokon csoportokon,nem értem miért amiért nekik sokkal könnyebb lenni.... 30N

2017. febr. 5. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Miért is könnyebb a férfiaknak?
2017. febr. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
70%

#10

"Egy pár hete elképesztő dolog történt. Egy nőismerősöm a facebook-ról, akivel egy gimiben jártunk, rám írt, hogy tudom-e, hogy mennyit koslatott utánam a szünetekben? Elképedtem, de győzött a józan ész: egy szavát sem hittem el."


Te nagyon bolond, szerinted miért hazudna? Nem jutott eszedbe valami folytatást kanyarítani a beszélgetésből? Ennél nyilvánvalóbban hogy adja tudtodra egy nő, hogy jó vagy nála? Megőrjítetek néha, férfiak, komolyan mondom. És le merném fogadni, hogy tényleg még helyes is vagy.


1. Gimnáziumban teltebb csaj voltam. Mindig az ilyen szálkásan vékony (hogy mondják ezt rendesen? csontos, na) fiúk tetszettek, de sose mertem még beszélni se velük, mert mindig arra gondoltam, hogy nézne már az ki, hogy én vagyok a "nagyobb", mekkora debellának tűnnék már mellettük és biztos ők se tartanának vonzónak (62 kilósan...)


2. Én írtam azt, hogy exem 33 éves koráig nem történt semmi. Akkor is csak azért, mert egy rámenős lánnyal találkozott, ő meg hagyta magát. Amikor mi találkoztunk, akkora súlya volt, mint nekem általános felső tagozatban, cseppet sem láttam még helyesnek sem. De lett belőle jó pár éves kapcsolat, mert minden más meg működött.


3. "Egy szavát se hittem el" - itt a gond. Hiába vagy hat nyelven beszélő sportzseni, magad sem hiszed el (még mindig), hogy téged lehet szeretni. De miért?

Mutass képet, kérlek.

2017. febr. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
73%

"Te nagyon bolond, szerinted miért hazudna? Nem jutott eszedbe valami folytatást kanyarítani a beszélgetésből?"


Nem jutott eszembe, mert időközben férjhez ment.

2017. febr. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Nem ez volt a lényeg, de nem baj. TE nem vagy kibékülve magaddal, nem mások. De miért, ha minden más rendben van?
2017. febr. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
A külsőm miatt. Küldtem képet üziben...
2017. febr. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Jó, emberek, állíthatom 81%-os hülyeséget beszél. Ha az az átlag, ami az utcán szaladgál, akkor ő egy átlag, de inkább kicsivel afeletti fazon. Ahogy sejtettük.
2017. febr. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Ez hihetetlen,nekem is küldhetsz képet.35/N
2017. febr. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!