Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt olyan ember (férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan ember (férfi vagy nő), aki 35 éves kor felett jár, és még nem volt semmilyen kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Ha igen, mi ennek az oka?

2017. febr. 4. 19:15
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
3-as vagyok: nyitott hátgerinccel születtem és az ezzel járó kellemetlenségeket (kerekesszék kivételével) "megkaptam".
2017. febr. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

#10-Hat nyelven mi? -a hetediket dadogod....:)


8-nyelven én is tudok pl:köszönni...

2017. febr. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Nem fogom neked beszkennelve elküldeni a nyelvvizsga bizonyítványaimat, ugyanis nem szorulok rá arra, hogy a te fajtád elhiggye. :)


Áruld el: elélveztél, amikor rákattintottál a "Válasz küldése" gombra? Szerencsétlen szánalmas alak...


Persze neked van nőd mi? Nektek áll a világ...

2017. febr. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Csak az nem szerez magának nőt, aki nem akar. Ez konkrétan az ép ész keretein belül mindenre vonatkozik.

Szerintem beszélgettünk már privátban, ha te vagy az a tanár, bármiféle kapcsolatok nélkül.

Szépen leírtam a véleményem, de egyszerűen idegesített a hozzáállásod, bármennyire is reálisnak tartod ezt a fajta felfogást.

Gyáva alak vagy, hazudsz magadnak, hogy te így boldog vagy. Senkinek nem 5 percbe telik felszedni akárkit, lehet az nő vagy férfi akármilyen külsővel.

Férfiként elutasítanám a konkrétan "szija, dugunk?" közeledést.

Igenis "harcolni" kell a lánykákér, persze nem túl megerőltetően, és észben tartani, hogy megéri-e (győzhetsz-e a harcban), ellenkező esetben nem vetted észre a visszautasítás egyértelmű jeleit.

Nem fogok senkit sem 20 évesen kioktatni. Általánosságban tiszteletben tartom a kort, viszont a biológiailag eltelt idő nem befolyásolja senki értelmiségi szintjét egy bizonyos kor után.

Ennyire senki ne legyen már életképtelen. Utoljára talán 13 évesen hittem azt, hogy soha nem lesz barátnőm.

2017. febr. 9. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Fiam, te nem ebben a világban élsz. Legfeljebb a saját magad alkotta világban, ami olyan emberekből áll mint te. Nézzél egy kicsit jobban körbe.


A 20 éveddel ne akard már eldönteni látatlanban, hogy mi a reális látásmód, meg azt se, hogy én boldog vagyok-e vagy sem.


Ha neked olyan szánalmasan üres az élted, hogy a párkapcsolatban látod a boldog emberi lét kizárólagos kulcsát, az a te nyomorúságod és nem az enyém, és inkább te vagy szánalmas és sajnálatraméltó.

2017. febr. 9. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!