Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kérdezik tőlem folyton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kérdezik tőlem folyton 32 éves férfiként, hogy van-e már párod, család, gyerek? Holott ha erre gondolok, akkor rögtön összehúzódik a gyomrom, mert a volt páromra gondolok reakcióként (megcsalt, átvert, kisemmizett).

Figyelt kérdés
Ez bő 1 éve volt, de sosem leszek túl rajta, annyira mély sebeket ejtett, azóta nőre sem néztem és nem is fogok. Annyira szerettem, hogy előtte ég soha ennyire senkit. Gyönyörű, okos, többdiplomás nő volt, aki nem volt szerelmes, de elfogadta a drága ajándékokat. Holott neki is tellett volna a fizetéséből új laptopra, hűtőre, mosógépre, stb.
2017. febr. 5. 08:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Társadalmi elvárás veled szemben ebben a korban. Engem is ezzel csesztetnek.
2017. febr. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Rémes, hiszen én nem érzem készen magamat ilyesmire, főleg nem ilyen lelki állapotban. Egy pár évig még biztos nem. A nőket sem szép dolog szapulni, annyi, hogy nekik ketyeg a biológiai órájuk. Mi még ráérünk. Csak ez az erőltetés...
2017. febr. 5. 08:28
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

Te életed,senkinek semmi köze sincsen hozzá!


Sajnálom,hogy elveszítetted akit szerettél..

Bárcsak engem veszítene el valaki örökké! 30N

2017. febr. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

"sosem leszek túl rajta, annyira mély sebeket ejtett, azóta nőre sem néztem és nem is fogok"


A többi ember véleménye nem számít. De ezen sürgősen változtatnod kell. Ha nem megy magadtól, akkor szakember segítségével. Mert elpocsékolod az életed egy rossz tapasztalat miatt.

2017. febr. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de minek vettél neki drága ajándékokat?
2017. febr. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Szeretet jele, illetve ő ehhez van szokva, előző párja, családja és ő maga is drága dolgokkal lepi meg magát.
2017. febr. 5. 08:58
 7/13 A kérdező kommentje:
Viszonzás is volt, de fele ilyen értékek, illetve egy kis kedvesség (de nem annyi, mint a volt párja felé, azt imádta) és egy kis testiség.
2017. febr. 5. 08:59
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát már ne is haragudj, de hülye voltál.
2017. febr. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is veled volt a gond. Te annyira értékelted magad, hogy nem vártál jobbat, saját magad szerint ilyen nőt érdemeltél. Mindenesetre jogod van annyi ideig "gyógyulni", ameddig jól esik, a tolakodó kérdéseket pedig zárd rövidre: "jelenleg nem erre koncentrálok, mert ...munka, kiküldetés, új képzés, stb.". Szerintem értelmes ember ebből tudja, hogy tovább a kérdést nem forszírozhatja.
2017. febr. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
51%

Nekem a leírás alapján egy teljesen egyoldalú dolog volt, amibe Te jobban beleélted magad a kelleténél.


"Nem volt szerelmes, de elfogadta a drága ajándékokat".


Na, itt van a nagy baj. Tudod, vannak olyan nők, akiknek az is ajándék, ha egy férfi előreengedi őket az ajtóban vagy felsegíti rá a kabátot. Ők az igazi, nagy betűs NŐK. Kívánom, hogy találkozz egyszer egy ilyennel, ritka kincs, tapasztalatból beszélek. Ebben a kapcsolatban(?) Te ki voltál használva nagyon csúnyán, kár, hogy Neked ez nem esett le még az elején. Nem ér annyit az a nő, hogy évekig bezárkózz miatta, inkább rázd meg magad, és próbáld meg lezárni ezt az egészet. Kitartás.

2017. febr. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!