Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kérdezik tőlem folyton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kérdezik tőlem folyton 32 éves férfiként, hogy van-e már párod, család, gyerek? Holott ha erre gondolok, akkor rögtön összehúzódik a gyomrom, mert a volt páromra gondolok reakcióként (megcsalt, átvert, kisemmizett).

Figyelt kérdés
Ez bő 1 éve volt, de sosem leszek túl rajta, annyira mély sebeket ejtett, azóta nőre sem néztem és nem is fogok. Annyira szerettem, hogy előtte ég soha ennyire senkit. Gyönyörű, okos, többdiplomás nő volt, aki nem volt szerelmes, de elfogadta a drága ajándékokat. Holott neki is tellett volna a fizetéséből új laptopra, hűtőre, mosógépre, stb.
2017. febr. 5. 08:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szivatnak vagy sem, én ezzel úgy vagyok, hogy 10 évig érek még rá nőkkel cseszekedni, utána már fene se ugrana bele egy családalapítási projektbe.

30/f

2017. febr. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Rendkívül tapintatlanok az emberek. Jobb sorsú országban nem vájkálnak ennyit a másik életében. A családalapítás és gyerekvállalás pont ezért intim téma, nem zaklatom vele még a közelebbi rokonaimat sem, mert ki tudja mi van mögötte.
2017. febr. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szokásos sablon kérdés, ez olyan mint a hogy vagy.

A kínos csend helyet nyomják ennyi.


Régen látott cs tagjaim is ezt kérdik mindig.

(És mindig nem a válasz, átverösdit majd játszanak mással.)

Meg is lepne ha Skylake procikról érdekedének.

V a tápon lévő pin csatlakozok száma érdekelné őket.


Egyszerű emberek egyszerű kérdése. Ez ennyi.


28 F

2017. febr. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!