Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti is haragudnatok a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is haragudnatok a helyemben?

Figyelt kérdés
Tobb eve egyutt vagyok parommal, de mar most 2 eve hogy nagyon zavar az amit latok fb jen. Masik no aki radasul masik orszagban is el, allandoan likeolja parom kepet, videoit. S parom is likeolja ritkan az o videoit facebokon. Tudja hogy nagyon zavar engem es szomoru is vagyok emiatt, de mar elegem van es szinte belefaradtam hogy lassam ezeket. Erre neki az a valasza, hogy csak gep, csak computer.
2016. okt. 5. 13:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem. :)
2016. okt. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Noblesse Oblige ***** válasza:
Nem
2016. okt. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
engem zavarna
2016. okt. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2 éve zavar ez a dolog, és ide írod ki ahelyett hogy megbeszélnéd a pároddal? Engem ez zavarna hogy a párom annyira sem bízik meg bennem hogy elmondja a problémáját, inkább az internetezők elé tárja ki.
2016. okt. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
En az ilyet nem tartom problémának. Azt sokkal inkább, hogy jelzed neki, hogy neked valami rosszul esik és őt ez nem érdekli és folytatja. Ha tekintettel lenne rá, hogy ez neked akármi miatt is, fontos, akkor nem csinálná. De nem érdekli az, hogy neked rossz és ez itt a valódi probléma. Nem a csaj.
2016. okt. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én nem. Fogalmam sincs, hogy a párom kit vagy mit lájkol a facebookon, szóval engem ez nehezen tudna zavarni.


Ha téged zavar, akkor beszélj a pároddal és kérd meg, hogy ne lájkolja annak a nőnek a képeit.


A másik lehetőség, hogy nem ellenőrzöd, hogy a párod mit lájkol és az ő feltöltéseit ki lájkolja.

2016. okt. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Édes Istenem! Ezt a kérdést tényleg a FELNŐTT párkapcsolatok témakörben olvasom?
2016. okt. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
igen ott olvasod
2016. okt. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ez ilyen kicsi kötekedés. Mint amikor idegesít, hogy nem hajtja le a WC ülőkét és csakazért sem csinálja. Ne vedd komolyan.
2016. okt. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

7-es! Pontosan ugyanerre gondoltam. De lehetnek ám felnőttek is facebook-függők elég durván.


Kérdésre válaszolva: Nem haragudnék, de nem is nézem, hogy az én párom mit csinál. Ne feszülj rá ennyire...elismerésre méltó, hogy 2 éve ezt a gombócot növeszted a lelkedben. Próbálj megbízni benne. Ez valóban csak gép. Az életét pedig valószínűleg Veled éli.

2016. okt. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!