Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik idejárnak panaszkodni h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik idejárnak panaszkodni h nincs nőjük azok valójában nem egyfajta társ függök?

Figyelt kérdés

Szerintem ez kb olyan lehet mint a heroin rá vannak kattanva h nekik nő kell. Viszont nem kapják meg és ettől valakik teljesen kétségbe vannak esve.

Mások agresszívan vagdalkoznak. Keresik a hibát, isteni csodára várnak.....


És pont azt nem látják h benne ragadtak ebben a mókuskerékben. Am meg attól h v kit hibáztatsz azért mer neked v mi nem jön össze az még soha nem oldott meg problémát. Ez is csak azt definiálja h függő vagy.

Az össztársadalmi neked mér nincs nyekergés meg csak tovább süllyeszti ezeket a megkeseredett embereket.


Én még sose láttam olyat h ja nincs akkor tessék itt van egy csak neked. Nem elég h megvan kattanva szerencsétlen mert van egy kielégítetlen szükséglete még emlékeztetni is kell rá.



#nők #kapcsolat #társ függök
2017. febr. 25. 13:05
1 2
 11/15 Lazy Lover ***** válasza:
50%
így van ! sportolni kell meg tele az internet főzős videókkal... ezeken könnyű változtatni
2017. febr. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
4%

Sportolni sportolok, de nem fogok megtanulni főzni csicska módra, csak hogy legyen valakim, mert azt a valakit etetni kell.

Sokkal jobb egyedül, mint olyan dolgokat csinálni, amiket nem akarsz.

2017. febr. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
90%

Mindenki megtalálja a párját, ha akarja.

32 éves vagyok, van egy kislányom, válás után találkoztam Vele, aki minden téren imádnivaló Számomra.

A megoldás: nyitni kell az emberek felé, és a személyes kommunikáció mindig előbbre visz, mint az, hogy ülsz a net előtt.

2017. febr. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
29%

"Azért annak meg van az oka ha egy férfi nem kell egy nőnek sem..."

Igen, megvan az oka: nem elég jóképű.

2017. febr. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat.
2017. febr. 25. 15:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!