Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a BMW-s sztereotípia?

Figyelt kérdés
Sok pasi azt hajtogatja , hogy a BMW-s f@@iknak mindig jó nőjük van, holott ez nem igaz. Nekem is az van, 318-as, jól karbantartott, szép fényezéssel, tisztán tartva. Lassan már 6 éves lesz a drágám. De viszont, nekem még sincs már nőm kb. 3 éve. Olyat is ismerek, akinek 326-sa van, de a csaja bűnronda.

2017. febr. 25. 18:01
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Szerintem az, hogy egy pasinak bmw-je van kb egyenértékű azzal, hogy a nőnek meg nagy mellei. Van aki csorgatja rá a nyálát és képes csak ezért összejönni vele, van akinek meg egyáltalán nem számít és nem ad semmi pluszt az adott személyhez.
2017. febr. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Az X5/X3/X1 sokkal jobb de max 5-6 éves legyen.
2017. febr. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

Tucat kocsik már..

Tesla, Lexus, Maserati, Bentley. Mellesleg több kimutatás szerint jelenleg a Lexus a legmegbízhatóbb is.

2017. febr. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Teszek rá a BMW-re, ha már német cucc, akkor szerzek egy király tigrist :) Természetesen működő löveggel. Na kedves BMW, Merci, stb, ki fogja uralni az utakat? :)
2017. febr. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Egy nő ne a kocsimat vegye észre, hanem engem. Sohasem volt BMW-m. Csajom annál több.
2017. febr. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Párduc jobb. Az nem volt olyan nehéz.
2017. febr. 25. 19:08
 17/29 anonim ***** válasza:

Ugyanaz, mint hogy a szőke nők és a rendőrök buták, a férfiak rosszul főznek, a nők bénán vezetnek.

Mivel általánosítás lett belőle, sok esetben igazak lehetnek, de nem mindig.

2017. febr. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Nem volt olyan nehéz a Párduc, de a király tigrisnek, vagy akár a tigisnek is erősebb páncélja és erősebb lövege volt. Össze is szarták magukat a szövetségesek,amikor közelített a király tigris :) A t34-esek felvették vele a verseny, persze a "sok lúd disznót győz" módszerrel. Kb. ilyen félelem töltené el a MBW-s emberkéket,amikor feléjük fordulna a lövegtorony:)
2017. febr. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Qrvára mindegy, hogy BMW/Lexus/Merci/Audi/Alfa stb. A lényeg, hogy milyen a kocsi teljesítménye, presztízse és adott piaci ára. Attól, hogy neked van egy 1.8 literes (a mai világban ez már hétvégi bevásárlókocsi kategória), ami pályán már 150-nél kapkodja a levegőt miközben egy jött ment 2 éves Seat Cupra is levillogja a belső sávban, attól még te nem leszel igazi bimmeres. A BMW sztereotípia az újabb nagyobb teljesítményű (F-es sorozat legalább 3 literes motorral illetve természetesen a Z4 család meg esetleg az E92-es 330i ami még talán menő a többi kuka) modellek esetében állja meg a helyét. Most gyorsan megnéztem használtautón és ilyen átlag 4-5 millás értékben dobott ki 318-asokat. Hát öregem ez édes kevés a csajozáshoz. Ők sem hülyék (a nők) és ennyit azért értenek az autókhoz. Ez gyakorlatilag egy korrektül felszerelt Ford Focus árkategória. Teljesen középszer. Gondolom amúgy van pénzed (máskülönben nem tudnád fenntartani), szóval ha a csajozás a szempont, akkor én eladnám a BMW-t és pár milkával többért vennék egy használt, de tényleg csajozós vérbeli roadstert/cabrio-t (Z4, 370Z). Na azokkal nagyobb esélyed lenne. Gyerek gondolom nincs képben, szóval a két ülés elég lenne és majdnem olyan menő lennél velük, mint az 540i-s, A6-os, X6-os vállalkozó/mérnök nagykutyák, akikről amúgy tényleg ordít, hogy tele vannak pénzzel.
2017. febr. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Bocs, 540i helyett 550i-t akartam írni. Előbbit még az E39-es sorozatban gyártották.
2017. febr. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!