Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Könyvárban ismerkedés úgyhogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Könyvárban ismerkedés úgyhogy ne legyen túl béna szitu az egész? Valakinek tapasztalat?

Figyelt kérdés

elég sokat járok tanulni a könyvtárba (egyetmista vagyok-Szabó Ervinbe) és sokszor nagyon szép lányok vannak, de mégis olyan kínos az egész, hogy nagy csönd, meg mindenki tanul, olyan nem épp ismerkedős hely :)

valakinek mégis valami tuti szövege, bármi ami elindíthat egy ilyen helyzetben egy beszélgetést?


nagyon úgy hangzik tudom mintha egy született lúzer lennék, noha szerintem ez nem így van, de nekem az egész hely annyira idegen ilyesmire



2017. febr. 25. 19:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem az olvasó vagy kölcsönzőteremben kell beszélgetni, hanem elhívni a kiszemelt delikvenst az előtéri büfébe vagy a szomszéd utcaiba, mi ezen a nehéz :)


Sok éves kapcsolatom lett így.

2017. febr. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én sem tudok elképzelni könyvtárban ismerkedést, meg sehol, ahol csendben kell lenni. A cetliodacsúsztatás is elég idétlenül hatna. Maximum véletlenül leejtesz egy könyvet, vagy felveszed, amit ő leejt, de hát emiatt nem lehet csak úgy hajigálni a könyveket...

Ha nagyon tetszik valaki, esetleg azt tudom elképzelni, hogy mikor kimegy, te is kimész és beszélgettek.

2017. febr. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!