Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, kaptatok már visszauta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, kaptatok már visszautasítást? Hogy éltétek meg?

Figyelt kérdés
2017. febr. 27. 10:04
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
92%

Igen, 9 évesen először. Akkor teljesen kiakasztott. Nem tudtam miért jobb a másik lány.


Azóta felnőttem, lett önbizalmam, tudom hogy jó nő vagyok, de nem mindenkinek az esete, szóval kaptam pár őszinte és pár nem szimpatikus visszautasítást. Én is utasítottam vissza normális srácot, semmi baj nem volt vele, csak nem nekemvaló.


A nem szimpatikus visszautasítás az az, amikor kapcsolatot nem akarnak velem, de kötetlenül dugnának.

2017. febr. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
93%
Engem még soha senki nem utasított vissza, mert meg akartak dugni. Ha viszont én többet szerettem volna, akkor szinte mindegyik visszautasított. Nem könnyű ám a nőknek sem.
2017. febr. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
89%

Igen, de nem érintett meg.

Igazából meggyőződtem róla, hogy nem egymást keressük.

2017. febr. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
69%
Én már rengeteg lány elől táncoltam ki. Az összes hasonlóan reagált, mint az első. Értetlenkedett és a kifogásomat cizelláltan körbejárta és a létező összes irányból megtámadta, majd sértetten odébbállt és nem állt velem többet szóba.
2017. febr. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
26%

Egyszer gimis koromban, de nem emlékszem, hogy többet gondoltam volna rá, mint pár óra. Belegondolva nem is ismertem igazán, még a vezetéknevét sem tudtam :D áhhh... tizenévesen ez még belefért. Elfogadtam, hogy nem tetszhetek mindenkinek, főleg, hogy nekem sem tetszik mindenki.

Szerencsére általában, akik nekem bejöttek azoknak én is.

23

2017. febr. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
90%
Igen, kaptam, tobbszor is. akkor sz@r volt, de kesobb rajottem, h jobb, h igy tortent :)
2017. febr. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 Sunshinedoll ***** válasza:
88%
Kaptam 1-2szer. Mondtam, hogy oké, további szép napot, és mentem a dolgomra :D Nem kell ezen annyira túlkapni, a legjobbakkal is megesik.
2017. febr. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
76%
Csak azt kaptam :') Az első könnyebb volt, de tovább tartott túllépnem rajta (1,5 évig...). A másodiknál minden nap meg akartam halni, szerettem és utáltam egyszerre, állandóan sírógörcsöm volt, viszont most, 5 hónap után végre elfelejtettem.
2017. febr. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
94%

Igen, kétszer. Mindkét alkalommal rossz volt, utána napokon keresztül mindentől sírhatnékom volt, és még utána magam alatt voltam egy ideig.


Egyébként az segített leginkább túllendülni a dolgon, hogyha arra gondoltam, hogy lehetne rosszabb is. Például ha nem utasít vissza, hanem megdug párszor és azután ejt. Az, hogy visszautasított, mutatja, hogy rendes srác volt akit választottam, szóval legalább jó irányban próbálkozom.


Aztán a keserűság elmúlt, megtanultam a leckéket, és már máshogy állok a dolgokhoz. A mostani tapasztalataimmal már nem viselne meg annyira egy visszautasítás (vagy ki tudja, lehet, hogy mégis). De már van párom, szóval nem derül ki.


35N

2017. febr. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
38%

Igen, kb 4-5 alkalom volt.

Nyilván rossz érzés volt, de hát ez van, senki nem tetszhet mindenkinek. :D

21L

2017. febr. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!