Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, kaptatok már visszauta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, kaptatok már visszautasítást? Hogy éltétek meg?

Figyelt kérdés
2017. febr. 27. 10:04
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
14%
Igen kaptam nem egyszer !De tuléltem valahogy buliztam êltem az életem elfoglaltam magam !Tavaly nyàron volt az egyik és szarul esett akkor szakitottam az akkori pasimmal és örültem volna neki ha egy kicsit is kellek mégha tudta nem sok esélye volt nàlam de csak beszélgettünk igaz hülyeség volt akkor ismerkedni na de mindegy a lényeg nem jöttem be neki sem !
2017. márc. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
31%
Egyépként az exem is olyan hogy viràgrol viràgra szàll nem kötelezi el magàt 21.szd-ban vannak ilyen pasik !Nem feltétlenül a személyem miatt utâlt meg vagy szakitottunk egyszerűen nem birja a kötőttségeket neki szabadsàgra van szügsége az màs kérdés hogy az illető őszinte és még az elején elmondja hogy csak 1-2éjszakàs kalandra vàgyik vagy beleugrik egy kapcsolatba és hazudik a nőnek!Aztàn dobja !
2017. márc. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
95%
Kaptam visszautasítást,de úgy,hogy a csávó nem jött el a randira és egy morva messenger üzenetet sem írt az időpont előtt,hogy bocsi,hagyjuk az egészet,nem vagy az esetem.Akkor se esett volna jól,de akkor legalább nem a pubban esek pofára,csak egyedül a szobámban.Vagy ha élőben mondja meg,az is egy másabb tészta lett volna.
2017. márc. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
38%
22es vagyok:az,hogy így elbántak velem,elég szarul érintett,sehova nem akartam menni aznap,csak otthon maradni és South Parkot nézni.A dolog csak egy napig tartott.
2017. márc. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
43%
23-as vagyok,nem 22es,bocs.
2017. márc. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim válasza:
43%
Nekem eddig egy valaki tetszett, enis tetszettem neki,kavartunk..Es mikor komolyabb lett volna minden szar kifogassal eloallt, hat nem volt kellemes hogy vegre valaki akihez en vonzodom elobb, visszautasit azota is idegesit :'DD bar ez nem olyan reg volt.. o meg igazabol azert utasitott vissza mert nem akart be allni a "soraimba" az o szavaival elve.. gonosz dolog, szar erzes. De van ilyen :D
2017. márc. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
45%
Persze, nem is egyszer. A legtöbb emberrel előfordul. Elfogadtam és tovàbb ismerkedtem amikor adódott alkalom. Mit kellett volna tennem? Itt nem tudom pontosan mire gondolsz. A hiszti, siránkozàs, rinyàlás a visszautasítàsok miatt nem az én stílusom. Azóta meg màr megtalàltam életem pàrjàt.
2017. márc. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
65%

Volt egy csávó, aki nagyon tetszett.

Kb 2-3 hónap múlva elmondtam neki, es azt mondta talalkozzunk Boraroson. Mondtam oke. Korrektnek akart tűnni, igy elmondta hogy én tetszek neki, de nem akar maga miatt tolem semmit mert nem tudja ugy kimutatni az érzelmeit kamu duma. :D

Aztán elfogadtam ugyan ugy beszélgettünk tovabb mint barát a baráttal (kozos volt a baráti társaság akkor). Eltelt az ev, es szilveszterkor meg beakart nalam próbálkozni. A csók sikerult. De mikor lejjebb haladt a keze, megallitottam, es mondtam errol te lekestel, aztán megfogtam a cuccait, es az álló f***val kicsuktam a házból. Xd

2017. márc. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:

22-es


én úgy tudtam hogy az ilyen pasikat elitélik a nők


mert hogy ők nem szexuális árucikek

2017. márc. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
9%
Én a kérdést sem értem. Hogy kaptam volna visszautasítást?! Én nem vagyok prosti, aki felajánlkozik a pasiknak...
2017. ápr. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!