Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, kaptatok már visszauta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, kaptatok már visszautasítást? Hogy éltétek meg?

Figyelt kérdés
2017. febr. 27. 10:04
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, ha valaki kezdeményez, az nem felajànlkozàs. Gondolkozz màr, mielőtt leírsz valamit...
2017. ápr. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
96%

Amikor ötödikes voltam, egy osztálytársam gonoszságból írt iwiwen egy nyolcadikos csávónak(akiről azt se tudtam kicsoda, de elvileg menő volt) hogy szerelmes vagyok belé és járjon velem. A csávó annyit válaszolt, hogy nem :(

Amúgy soha nem próbálkoztam senkinél, de biztosan állíthatom, hogy kivétel nélkül az összes pasi visszautasított volna, akik után távolról leskelődtem. Egészséges énképem van, tisztában vagyok a gusztustalan külsőmmel, szóval nem alázom meg magam feleslegesen.

2017. nov. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 A kérdező kommentje:
sajnálom előző.
2017. nov. 24. 16:48
 34/50 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is olyan volt, hogy randira hívott, éppen indultam volna a megbeszélt helyre, nem reagált az üzenetemre. Aztán úgy voltam vele, hogy el sem megyek és ha másnap nem keres, akkor nem érdekel. Így is lett. Pár hét múlva eljegyzett egy lányt. :D Annyira nem érintett rosszul ezek után, összeállt a kép, hogy csak egy menetet akart volna legfeljebb. Azóta sokkal értelmesebb párom lett. De azért örülök, hogy észnél voltam, sokkal rosszabb lett volna, ha személyesen utasít vissza, mert "nem érzi a pluszt". :D
2017. nov. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
100%
Az elutasítása végett lelkileg összeomlottam, úgy érzem meghaltam legbelül. Nagyon fáj a hiánya, egyfajta újabb csalódásnak könyvelem el az életemben. Nem érzem szerethetőnek magam, és teljesen felemészt, amiért nem tekint az élete részesének.
2017. nov. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
*Fizikailag is belebetegszek...
2017. nov. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
100%
Konkret visszautasitast nem,mert direktben nem kezdemenyezek,de olyan volt mar h o volt szamomra a tokeletes,de "nem tudtam elerni" h belemszeressen. A testemert megorult de a szivemet nem akarta. Ugy meg nem az igazi:/
2017. dec. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
98%
Igaz 22 éves férfi vagyok,de akkor írok ilyen szemszögből is. Én utasítottam el nem 1 lányt,és nőt életem folyamán.Ebből 2 volt az aki nem csinált belőle patáriát,hanem normálisan vette a lapot és továbbállt. A többi kérdőn nézett rám,volt amelyik kiakadt,én meg csak néztem. 2-szer volt olyan hogy pofán is vágott az aki szerelmet vallott és én visszautasítottam! (2 különböző lány amúgy.) Sose értem miért kell nézni ha egy férfi nem ugrik ilyen "lehetőségre"(?),introvertált vagyok,aszexuálisabb,elvagyok egyedül és jól érzem magam párkapcsolat nélkül. Azt hittem ennél a kérdésnél találok erre választ ,de nagyon úgy látszik hogy csak keveset..
2017. dec. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
98%

35-ös, együttérzek veled. :-(

"2-szer volt olyan hogy pofán is vágott" Ez kemény lehetett.

2017. dec. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
55%

Igen,volt.Egyszer nagy nehezen összehoztam egy randit egy ismerős sràccal, aki ezt elfogadta de mint kiderült,csak azért,hogy személyesen utasítson el....

Először sokkot kaptam,aztàn dührohamot, hazafelé menet sírógörcsöt,de előtte még a fiú, megrémülvén a reakcióimtól és talàn némi együttérzést mutatvàn meghívott egy colàra.

Nos,a többség véleménye szerint,akinek én nem kellek mint nő,az vagy vak,vagy bu zi.A sràc az utóbbi lehetett,mivel egy óvatlan pillanatban, idegesen kibökte,hogy ő nem szereti a nőket.

Legalàbb volt valami,ami megnevettetett.

Utólag hàlàt adok az égnek,hogy nem kellettem neki,mert sok rosszatt hallottam azóta róla közös ismerősöktől.


Egy màsik eset is van,amit màig nem hevertem ki igazàn,mivel az egy komoly kapcsolatnak indult és kb 3 évig szép is volt minden.A fiú tudta hogy nekem ő az igazi ö is hasonlöan érzett,de aztàn a tàvolsàg és korkülönbség mégis véget vetett a kapcsolatunknak.Az elutasítàs az volt,hogy megmondta,nem akar komolyabb kapcsolatot.Utàna nem is talàlkoztunk többet.

Màr csalàdja van egy nővel,aki dupla olyan széles mint magas,de fiatalabb nàlam és közelebb van...

2017. dec. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!